מכבי נתניה

גירסה מלאה: חן עזרא
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אחרי שזגורי חתם בבית"ר, יש מצב שעזרא יחתום בהפועל חיפה (או בני יהודה) קבוצה קטנה בלי קהל שלא מתאימה לו, לא יודע כמה כסף הם מוכנים להשקיע בו ומאיפה יש להם כל כך הרבה כסף, לדעתי חן הוא שחקן ישראלי בכיר וצעיר שכן שווה להשקיע בו (בדיוק כמו דיא) ויכול אולי במצב כלשהי להגיע לנתניה, כי לא נשארו הרבה ישראלים שכן שווה להשקיע בהם
נוצר חלון מיוחד לפני שהוא חותם חוזה ארוך טווח בקבוצה קטנה

במכבי ת"א הוא לא יחתום, גם לא במכבי חיפה, ולא בית"ר או הפועל ת"א
ואני לא רואה אותו חותם בב"ש עם כל הכוכבים שם, ואם בוזגלו התייבש שם על הספסל קל וחומר חן עזרא
הבחירה הכי טובה שנשארה לו היא מכבי נתניה
נכון וצודק

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
אה ואם הוא לא רוצה לרדת ליגה אפשר להחתים אותו לעונה וחצי פלוס אופציה לשנתיים ולהשאיל אותו לקבוצה בליגת העל

ברור שאם הדרישות שלו מוגזמות אז לא שווה להביא אותו, אבל כנראה שהוא יודע שהוא חייב להתפשר אם הוא לא רוצה להרוס לעצמו את הקריירה
אין כסף לשחקן כזה שבוע שעבר גם אני חשבתי ככה אבל מתברר שהוא מאוד יקר בחוזה , לדעתי כדאי לרדת מזה בגלל המחיר לא משהו אחר
מה הוא עשה מאז שעזב אותנו ? רוב הזמן הוא ישן בתרדמת חורף ומתעורר פעם בתקופה ועושה איזה מהלך יפה או שער.
חבל על הכסף.
(15-Jan-2017 17:24)yaron73 כתב: [ -> ]מה הוא עשה מאז שעזב אותנו ? רוב הזמן הוא ישן בתרדמת חורף ומתעורר פעם בתקופה ועושה איזה מהלך יפה או שער.
חבל על הכסף.
מי כן מצליח במכבי חיפה?
אם אלי אוחנה חזר מאירופה(והצליח יחסית שם) לביתר שהיתה בלאומית אז גם חן עזרא יכול.
אין לו הרבה אופציות .מסתמן שבוזגלו ישאר בבש .שאר האופציות הן של קבוצות קטנות.
זה הזמן להחתים חוזה ארוך טווח (ואין לי בעיה שהשנה יושאל לאיזה קבוצת שקר בליגת העל).

Sent from my A0001 using Tapatalk
אם הבנתי נכון את אייל התקציב לשנה הזו נסגר , איך יוחתם בדיוק ?
עדיף לא לפזר אשליות מה גם שמדובר בשחקן שנמצא הרבה מעבר לשיא שלו. שישתקם במקום אחר.
מאיפה הבאת את ההשוואה עם אוחנה ? היא לא נכונה ועזרא לא שווה קשקש מהראש של אלי....
(15-Jan-2017 16:18)אלדד כתב: [ -> ]אחרי שזגורי חתם בבית"ר, יש מצב שעזרא יחתום בהפועל חיפה (או בני יהודה) קבוצה קטנה בלי קהל שלא מתאימה לו, לא יודע כמה כסף הם מוכנים להשקיע בו ומאיפה יש להם כל כך הרבה כסף, לדעתי חן הוא שחקן ישראלי בכיר וצעיר שכן שווה להשקיע בו (בדיוק כמו דיא) ויכול אולי במצב כלשהי להגיע לנתניה, כי לא נשארו הרבה ישראלים שכן שווה להשקיע בהם
נוצר חלון מיוחד לפני שהוא חותם חוזה ארוך טווח בקבוצה קטנה

במכבי ת"א הוא לא יחתום, גם לא במכבי חיפה, ולא בית"ר או הפועל ת"א
ואני לא רואה אותו חותם בב"ש עם כל הכוכבים שם, ואם בוזגלו התייבש שם על הספסל קל וחומר חן עזרא
הבחירה הכי טובה שנשארה לו היא מכבי נתניה

עזרא חותם איפה שמשלמים לו יותר. שחקן ללא זיקה לכלום, הרבה כישרון מעט מימוש. תכלס שחקן גמור. עוד אחד שניהול הקריירה שלו בגד בו.
לדעתי אפשר להפסיק להעלות פוסטים של תביאו את מוגרבי עזרא אבו עביד דגני וכו. בחיים צריך להתקדם גם הם ובעיקר בעיקר נתניה. אני מבין מועדון שנאלץ למכור כוכבים אני פחות מזדהה עם כאלה שמחפשים לברוח במקום להביא את עצמם ביחד עם מועדון האם שלהם לשיאים.
(15-Jan-2017 17:41)yaron73 כתב: [ -> ]אם הבנתי נכון את אייל התקציב לשנה הזו נסגר , איך יוחתם בדיוק ?
עדיף לא לפזר אשליות מה גם שמדובר בשחקן שנמצא הרבה מעבר לשיא שלו. שישתקם במקום אחר.
מאיפה הבאת את ההשוואה עם אוחנה ? היא לא נכונה ועזרא לא שווה קשקש מהראש של אלי....
נכון עזרא לא יהיה אף פעם אלי אוחנה לא ביכולת ולא בכריזמה ומנהיגות אבל כדורגל יש לו והרבה והוא עדיין לא נתן את הכול בהחלט לא סוס מת כמי שמכיר אותו עוד מטוברוק יש פה בעייה מנטלית לא פשוטה לא רק כדורגל, אבל בחוזה ארוך טווח עם שני הצדדים באמת ירצו זאת יכולה להיות תחילת הדרך לבנייה מחדש גם מקצועית וגם של אמון הקהל בקבוצה שכן אם רוצים למכור מנויים עם ניסן דנון ודומיו זה יהיה הרבה יותר קשה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's