מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(06-Apr-2017 17:39)amir כתב: [ -> ]בגלל זה אופיר נעלם כבר כמה ימים וטל בכלל ברח לברצלונה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

בדיוק

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם איציק גניש היה בתחילת דרכו עיתונאי מהולל
תהיו רגועים....
טל מ. יתחיל לחשוב חיובי לפני שאני אהיה קשור למעבר של גניש לטוברוק...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ידעתי אלון מחרטט אותי ממזריקו
אופיר 34 בהתחלה כמעט האמנתי לעלון
לא מאמין שגם טל.מ בגד במועדון
שיהיה לגניש בהצלחה!

הלו, זה ספורט! זה אמור להיות בידור להמונים, לא מלחמה
(06-Apr-2017 16:32)אייל ס כתב: [ -> ]א.הופתעתי(בהכרות מהדעות של הבעלים והעובד,אחד על השני)
ב.המדהים והמפתיע היותר,השדכן.....
ג.מאחל הצלחה.

אייל תתכונן למלחמה...זה אומר שבני לם גם בדרך ושניהם ינסו ךקחת את כל מה שאין לנו במכבי נתניה...
מסתבר שכסף מוליך את כולם ...את גיל פישל , את יוסי טוויל, את נתי עזריה ועכשיו גם את גניש....
מכולם שמעתי בזמן כזה או אחר אני לטוברוק לא יילך בחיים אבל יאללה נקווה שיפוררו אותם יותר....
כקפיטליסט שנולד בבית סוצייאליסט אני בעד שוק (עבודה) חופשי,לכן בזמנו רציתי ל"פוצץ" את הסכם אי הלוחמה עם טוברוק.
כל מי שירצה לעבוד בטוברוק,מוזמן לעבור לשם.
כל מי שיעבור(ביוזמתו ולמרות שהיתה לו עבודה במכבי נתניה),לא ידרוך במחלקת הנוער כל עוד אני בדרך ישירה או עקיפה מעורב במחלקה.
זה לא עיקרון(במסגרת הפוסטים שהתייחסו לעקרונות המועדון בנושא מחירי כרטיסים וכניסה חינם),זו דרך חיים.
נו אז גניש הלך לעבוד בטוברוק באמת ביג דיל.. מכבי נתניה זרקה אותו למיטב זכרוני. אם הבעלים הנוכחי היה חפץ ביקרו היה מחזיר אותו לעבודה בתחילת השנה אז לביקורת עליו אין שום הצדקה. לגבי בני לם .. מכיון שתוצאות מחלקת הנוער בשנים האחרונות הן בקושי שחקן לבוגרת לשני מחזורי נוער , אולי זה מתבקש לשני הצדדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סיום במשחק הנוער, הפועל רעננה - מכבי נתניה 1-1.
שמעתי שאורי אוזן לא ממשיך ככל הנראה במכבי פ"ת.
אורי אוזן לא היה שחקן גדול אבל בחור אינטליגנט שמבין כדורגל הוא כן, לדעתי לשנה הבאה למחלקת הנוער כמאמן ראשי, ראוי בהחלט.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's