מכבי נתניה

גירסה מלאה: למי שמקורב להנהלה תעבירו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לא פעם ראשונה שאני נתקל בכך,
אנשים נכנסים חופשי בזוגות בשערים האלקטרונים,באים עם מנוי אחד עוברים בלי בעיה את המאבטחים,ומשם אף אחד לא מסתכל.
צריך לצמצם את גודל המרווח בתוך הקרוסלה (נכנסים 2 מבוגרים ללא בעיה),או כל פתרון אחר אם למישהו יש.
(24-Nov-2013 9:15)laslo כתב: [ -> ]לא פעם ראשונה שאני נתקל בכך,
אנשים נכנסים חופשי בזוגות בשערים האלקטרונים,באים עם מנוי אחד עוברים בלי בעיה את המאבטחים,ומשם אף אחד לא מסתכל.
צריך לצמצם את גודל המרווח בתוך הקרוסלה (נכנסים 2 מבוגרים ללא בעיה),או כל פתרון אחר אם למישהו יש.

אולי זה מסביר את הפער בין כמות הצופים שנראית לזו שמדווחת Wink
גם אני נתקלתי בזה ולא בשעת לחץ . פשוט צריך שסדרן אחד יעמוד על הקרוסלה....
אני הגעתי למשחק האחרון טיפה באיחור, בעוד שבכניסה ליציע העליון השתרך תור עקב בדיקה, אני נכנסתי ליציע התחתון 2A בלי כל בדיקה.
אח"כ שנזרקים דברים מהיציע שלא יתפלאו.
אז בשביל מה עומדים שם הסדרנים בשביל לדגמן? או בכוונה הם מתעלמים מאנשים "שלא כדאי להתעסק איתם"

אני זוכר שהיה מצב דומה בתקופת המנויים הקודמים שבחלק מהמקרים לא ניקבו חור במנוי.
הפיתרון פשוט לא לבדוק מי שאין לו כרטיס או מנוי ככה שהם לא יגיעו לקרוסלה בלי שום כרטיס חזרה לקופה בכל אצטדיון יש לך שני מעגלים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
לאסלו, באיזה שער נכנסת ובערך באיזו שעה? רוצים לבדוק...
דרך אגב עמית בשנה שעברה הבידוק היה הרבה יותר רציני. אי אפשר היה להגיע למתחם השערים בלי מנוי או כרטיס. היום זה לא המצב .
תמשיכו לכתוב כל מה שלא טוב, באמת שזה עוזר להשתפר.

נושא הקרוסלות כבר בבדיקה
(24-Nov-2013 21:48)עמית כתב: [ -> ]תמשיכו לכתוב כל מה שלא טוב, באמת שזה עוזר להשתפר.

נושא הקרוסלות כבר בבדיקה

אם זה לא באחריות יבלו, שהמועדון יתדרך את הסדרנים, שידעו מאיפה נכנסים עם כסא גלגלים, ישב לידנו אוהד עפולה שגם תוזז קשות עד שמצא.

חוץ מזה, התנאים ממש סבבה, אין תלונות Smile
עמודים: 1 2
Reference URL's