מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק העונה האמיתי נגד הפועל רמת גן בחוץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
נכון שניצחנו אותם כאן בדקה ה - 94 משער נהדר של אביב אברהם , באותו משחק הם היו טובים מאיתנו ועשו רושם של קבוצה מאוד מאומנת .
המצב כרגע הוא שאם הם מנצחים הערב את רמת השרון הם נצמדים ל לשלושת המובילות שזה אנחנו עכו בית"ר והם עצמם יהיו הרביעית כשאני שוב לא פוסל את ראשל"צ וסוס שחור את נשר שממש מפתיעה בהגנה שלה .

אם אנחנו ננצח אז נראה שחרור שחקנים בהפועל רמת גן , ברשצקי יימכר בליגת העל ויכול להיות שגם סיטון החלוץ ...

תיקו ורמת גן תמתין לשחרור שחקנים עוד כמה מחזורים עד סגירת חלון ההעברות

אם נפסיד חלילה רמת גן אפילו תתחזק על מנת להגביר את הסיכויים שלה להעפיל ליגה , כסף לא חסר להם .

אותנו לא מענינים הצרות של האחרים , אותי מענין לראות את 3 הנקודות אצלנו , כי עכו בטוח תנצח את קטמון החלשה , אנחנו חייבים את הנקודות על מנת לשמור על הפער מול עכו .
מי שמזלזל בגלל שאנחנו מקום ראשון ראינו מה שעריים וראשל"צ עשו לנו , אין משחק קל , השחקנים צריכים להפוך אותו לקל .
בנתיים הפציעות של חלק מהשחקנים מטרידה אבל מתחילה להסתדר , מה שמדאיג יותר הוא שאיבדנו את התשוקה שהייתה עד המשחק נגד עכו , חייבים לחזור למשחק ההוא שהביא אותנו עד לכאן .
לא לשחק על תיקו כי מי שמשחק על תיקו מפסיד את המשחק
בנתיים אני מרוצה מאוד מברק בדש הגול הראשון והשני נגד שעריים למרות שסבע כבש בדש משך אליו 2 בלמים בראשון ובשני המלחמה שלו עם הבלם בישלה לסבע את השני
סבע חזר להיות אנרג'ייזר כל הכבוד
שום משחק עונה ושום נעליים, העונה הזאת גמורה - ליגה בדיחה.
אני מסתפק בהחלט ב 1-0 קטן משער עצמי .....ראזק כמעט בכל משחק שניצחנו היה קשה אל תזלזל ביריבות
(12-Jan-2017 3:32)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]העונה הזאת גמורה - ליגה בדיחה.

חוששני שמוקדם מדי לומר זאת.
(12-Jan-2017 9:50)יגאל יהב כתב: [ -> ]

לפעמים יש כאן אמירות של אנשים כאילו הם רואים כדורגל מאתמול.
ועוד מדובר על אוהדים של מועדון שהקבוצה הכי גדולה בהסטוריה שלו ושל הכדורגל הישראלי הצליחה להפסיד אליפות ברשלות מזוויעה אחרי שפתחה שמפניות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הליגה אכן בדיחה עלובה, מכבי נתניה היא היחידה שיכולה לחרבן לעצמה את העליה.
נכון השאננות היא אם כל חטאת , לכן לא צריך להיות שאננים ולהבין ולהכין את הקבוצה למשחק קשה , ואם בעקבות זאת נעשה אותו קל אז הרווחנו
יאפ, הקבוצה היחידה שיכולה למנוע מאתנו עלייה היא מכבי נתניה (וזה לא הולך לקרות, שוב... ליגה בדיחה).

לעלות כאלופת הלאומית גם עם מינוס-9 בהחלט היה משהו שחשבתי שאפשרי. לפתוח פער מהמקום השני עוד לפני המחזור ה-20? לא חשבתי שזה יקרה וזה רק מוכיח עד כמה הליגה הזאת מצחיקה.
(12-Jan-2017 10:39)עידן444 כתב: [ -> ]
(12-Jan-2017 9:50)יגאל יהב כתב: [ -> ]

לפעמים יש כאן אמירות של אנשים כאילו הם רואים כדורגל מאתמול.
ועוד מדובר על אוהדים של מועדון שהקבוצה הכי גדולה בהסטוריה שלו ושל הכדורגל הישראלי הצליחה להפסיד אליפות ברשלות מזוויעה אחרי שפתחה שמפניות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הייתי שם כשזה קרה.
כנל. טוב שהתגייסתי בתום העונה הזו .. עוד הייתי מהגר לזימבבווה מהאכזבה.. כך יצא שאת נתניה ועוד 15 של מוטלה בשנה שלאחר מכן בקושי ראיתי.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's