מכבי נתניה

גירסה מלאה: פורום של מזוכיסטים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
ב25 מחזורים הראשונים בעונת 13/14 סבלנו משחק אחרי משחק מכדורגל חסר מעוף/לא מדוייק ומאוד תכליתי שהסתיים ב1:0 קטן או במשחק רב שערים של 2:1,למעט מספר מועט של משחקים שהתעלו.
והיום נצחון מתוק בדקה ה95 נושק דקה 96 אחרי שהראש היה עמוק עמוק באדמה ועל מה כותבים החברים?
על הטעויות והשגיאות והחולשה!
זה פורום של עיתונאים/פרשנים/יועצים או של אוהדים חפצי חיים שקבוצתם קמה מהאשפתות ומסיימת את המחזור ה18 עם יותר מ80 אחוז הצלחה 13 נצחונות 5 תוצאות תיקו ו0 הפסדים?

Cool
ככה זה קהל ישראלי, תמיד מחפש את מי להאשים.
ואם הוא ילד בתחילת הדרך, אז על אחת כמה וכמה.
יש פה מכל וכל. תזונאים , פיזיולוגים, קוסמטיקאים , דיאטנים , רופאים כירורגים וכ'ו.
זה מדגם בכלל לא מייצג, ותמיד יהיו כאלה שעד שלא נשחק כמו ברצלונה יהיו להם טענות, וגם זה לא בטוח, גם בברצלונה יהיו אוהדים שיבואו בטענות
הנה אני אייצג אותם ... איך אפשר לא לבוא בטענות אחרי משחק כזה ירחם השם על כולנו ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
תשמחו מהנצחון כל השאר לא רלוונטי
(11-Jan-2017 0:09)אייל ס כתב: [ -> ]ב25 מחזורים הראשונים בעונת 13/14 סבלנו משחק אחרי משחק מכדורגל חסר מעוף/לא מדוייק ומאוד תכליתי שהסתיים ב1:0 קטן או במשחק רב שערים של 2:1,למעט מספר מועט של משחקים שהתעלו.
והיום נצחון מתוק בדקה ה95 נושק דקה 96 אחרי שהראש היה עמוק עמוק באדמה ועל מה כותבים החברים?
על הטעויות והשגיאות והחולשה!
זה פורום של עיתונאים/פרשנים/יועצים או של אוהדים חפצי חיים שקבוצתם קמה מהאשפתות ומסיימת את המחזור ה18 עם יותר מ80 אחוז הצלחה 13 נצחונות 5 תוצאות תיקו ו0 הפסדים?

Cool
לכלכת אייל...
קודם כל מבטיח לך שכל הקוטרים (כולל אני) בשנייה שהכדור של ערן עבר את הקו דפקנו קפיצה שהראש שלנו כמעט נתקע בגג של האיצטדיון.... אלה בדיוק הרגעים שהופכים את הכדורגל למשחק הכי אמוציונלי בעולם....

בסה"כ אני חושב שהפורום הזה העונה הפך למאד מפרגן עד כדי דביק... (ובצדק) ,אבל עד כמה שהוא מפרגן הוא גם צריך "לקטר" מידי פעם ואני בטוח שגם אתה מסכים שבשני המשחקים האחרונים יש לו גם על מה.
בקיצור, תן לפרוק עול Wink....
אנחנו 11(!) פור על מקום שני. 11. במחזור 18. פשוט חלום.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
אין קשר בין מפרגן/לא מפרגן לאי הנאה מניצחון מתוק.
מי כמוני יודע לבקר(ועושה זאת מכורח תפקידי),אך אוהד נולד למשחקים כאלו ולכן מפליא אותי שאתם לא שם...בהנאה!
(11-Jan-2017 0:28)אייל ס כתב: [ -> ]אין קשר בין מפרגן/לא מפרגן לאי הנאה מניצחון מתוק.
מי כמוני יודע לבקר(ועושה זאת מכורח תפקידי),אך אוהד נולד למשחקים כאלו ולכן מפליא אותי שאתם לא שם...בהנאה!

אנחנו (אני) שם בהחלט !
לנצח בדקה 95 זה הכי כיף בעולם ,אבל מה לעשות שהיו עוד 94 דקות במשחק הזה....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's