מכבי נתניה

גירסה מלאה: אין הסיבה שחן עזרא יגיע לבית"ר ירושלים ולא למכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
החוזה של חן עזרא בהפועל תל אביב גבוה עלינו וברור שאין לנו יכולת לעמוד בו , אבל בעונה הבאה אם נגיע לליגת העל אין סיבה שלא נוכל להתמודד עם פשרה וירידה בשכר אם חן עזרא יעבור לבית"ר ירושלים בשכר מופחת .

בנתניה לא יהיה עליו לחץ כמו בירושלים ולא כמו באחת הגדולות והוא יוכל לפרוח וגם לגרום לכך שמהקישור שלנו כל קבוצה תפחד , כשיש לך את חן עזרא משמאל ודיע סבע מימין וערן לוי במרכז , לא רואה הרבה קבוצות שיתמודדו מול קישור כזה . במיוחד שבשיטה של סלובו עלי מוחמד ואביב אברהם / אולסק באים מאחור ....

מה צריך לעשות ? לדבר ולסכם כבר עכשיו עם חן לעונה הבאה ואז שישחק כמושאל עד סיום היונה היכן שרק יחפוץ בבית"ר ירושלים או כל קבוצה אחרת ...אבל אם המבט של חנצ'וק זה חו"ל אז אין טעם להכנס בכלל לענין הזה .

לטעמי לא כל שחקן מתאים לשחק בחו"ל יש שחקנים שפשוט נועדו רק לארץ חן עזרא שחקן מהסוג הזה .
חן עזרא לא מסוגל לשחק בחו"ל בגלל הרבה סיבות. התרוץ הרשמי זה השמירה על השבת.
אבל האמת היא שהוא לא מספיק טוב.
יש לו כשרון לדריבל ושליטה בכדור, אבל מבחינת הבנה של המשחק, הוא די טמבל.

המקסימום שהקריירה שלו הגיעה אליו זה שחקן משני בחיפה וגם הם שחררו אותו.

האפשרויות שלו הן לחתום תמורת שכר גבוה, כשחקן מוביל בקבוצת תחתית שתהמר עליו (ותיכשל),
או להסתפק בפחות שכר ולשחק בקבוצה עם קהל (כלומר להנות) כמו ביתר, נתניה או הפועל ת"א.

נתניה לא יכולה להרשות לעצמה לשים את השכר הכי גבוה על שחקן שלא מסוגל להוביל קבוצה.

ההימור שלי הוא שהוא ילך לביתר, אחרי איתי שכטר.
לחן עזרא אין הרבה אופציות. בהנחה שביתר תיקח את גוזלן אני לא חושב שהם ישקיעו בעוד שחקן.
אני זוכר שאייל סיפר שהציע בזמנו (לקראת סיום החוזה בנתניה) חוזה טוב לשלוש שנים אך עזרא העדיף קידום וכסף גדול יותר.
צריך פשוט לחכות לסיום מועד ההעברות. שחקנים לחוצים. קבוצות(במיוחד הפועל) לחוצות לשחרר ואולי בנקודת הזמן אפשר להגיע לדיל טוב.

Sent from my A0001 using Tapatalk
הסיכוי שחן עזרא ישחק בחו"ל שווה ערך לסיכוי שלאונל מסי יישחק בישראל.
ולשבת ולחמם ספסל כמו טאטווחה, אצילי, דוודזאדה וכו' לא נקרא לשחק.
אריקה אם הוא מתפשר עם בית"ר למה שלא יתפשר איתנו ??
חן עזרא לא רצוי אחרי צורת העזיבה שלו.
מאז הוא רק בתהליך ירידה , שיעקוץ קבוצות אחרות לא אותנו.
מה שמוזר לי שהפועל דורשים דמי השבחה על מה ולמה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(09-Jan-2017 15:42)זאב רווח כתב: [ -> ]אריקה אם הוא מתפשר עם בית"ר למה שלא יתפשר איתנו ??

- בביתר הוא יקבל יותר כסף
- ביתר בליגה הראשונה ותהיה בפלייאופ העליון
- לביתר יש יותר קהל
עזרא שחקן לא יציב ונמצא בירידה גדולה ביכולת. מקצועית מאז שעזב אותנו לחיפה הוא רק ירד ביכולת ולא התפתח או התקדם בכלום. אם היה ממשיך להתקדם בחיפה היה משחק מזמן בחו"ל. יסחוב עוד כמה שנים בינוניות בליגת העל בחוזים גבוהים.
ח׳ברה... בואו נתקדם בבקשה...
עזרא לא יגיע לכאן...
למה? כי משום מה עדיין תופסים ממנו שחקן של גדולות ששווה חוזה של 200 אלף דולר.
מוגרבי באמת חשבתי שריאלי אם לא לעונה אז לעונה הבאה.
עזרא פחות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's