מכבי נתניה

גירסה מלאה: כתחליף לדף הפייסבוק הרשמי.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ומכיוון שאין טעם להעמיס אותו בתשובות לגחמותיהם של עיתונאים,אני מרשה לעצמי להשתמש באופציה שלי כחבר פורום לענות לאותו עיתונאי שמתבלבל כל פעם מחדש האם הוא עיתונאי ספינולוג או אוהד ששומר על האינטרסים של הקבוצה.
1.לא אמורה להיות חתימה על הסכם עם המשקיע בשבוע הקרוב(וכל שציטטת מפי מקורות במכבי נתניה אין להם שום קשר למציאות).
2.כל שכתבת על מגעים בין בית"ר ירושלים למכבי נתניה בנושא מגבו,לא היו ולא ניבראו(נתניה מעולם לא שוחחה עם בית"ר בנושא).
3.לגבי התהיות האתיות בין היותי אוהד להיותי בעלים,מבין אותך היטב ואכן זה לא פשוט.אך מכיוון שאין לי תוכניות להפסיק לאהוד את מכבי נתניה וכרגע לא רואה מעבר לפינה בעלים אחר(ולא כי אני נאחז בקרנות המזבח),אז נשאיר את התהיה הזו בצד ונתרכז בשאלה,האם אתה יכול להיות גם וגם וגם?
4.נושא השקיפות-מכבי נתניה תקפיד לעדכן את אוהדיה בכל אותם נושאים שראוי לעדכן,כמו גובה תקציב,מאזנים לאחר פרסום,פרקי התקציב והמאזן,תרומות והשקעות חריגות,תוכניות לעתיד.אך לעולם לא נשתף בנושאים שהשתיקה יפה להם או מסיבות אתיות(צנעת הפרט) או במקרה שהפרסום עלול לפגוע במועדון או באחד מעובדיו.
צר לי שזה מפריע/מטריד את מנוחתך,אך כדאי שתתרגל,כי אני לא מתכוון לשנות את תרבות הניהול שלי.
פורסם שלמגבו יש אפשרות להשתחרר מהחוזה בביתר. הבעיה שהוא חזר להרכב.
(07-Jan-2017 23:21)אייל ס כתב: [ -> ]ומכיוון שאין טעם להעמיס אותו בתשובות לגחמותיהם של עיתונאים,אני מרשה לעצמי להשתמש באופציה שלי כחבר פורום לענות לאותו עיתונאי שמתבלבל כל פעם מחדש האם הוא עיתונאי ספינולוג או אוהד ששומר על האינטרסים של הקבוצה.
1.לא אמורה להיות חתימה על הסכם עם המשקיע בשבוע הקרוב(וכל שציטטת מפי מקורות במכבי נתניה אין להם שום קשר למציאות).
2.כל שכתבת על מגעים בין בית"ר ירושלים למכבי נתניה בנושא מגבו,לא היו ולא ניבראו(נתניה מעולם לא שוחחה עם בית"ר בנושא).
3.לגבי התהיות האתיות בין היותי אוהד להיותי בעלים,מבין אותך היטב ואכן זה לא פשוט.אך מכיוון שאין לי תוכניות להפסיק לאהוד את מכבי נתניה וכרגע לא רואה מעבר לפינה בעלים אחר(ולא כי אני נאחז בקרנות המזבח),אז נשאיר את התהיה הזו בצד ונתרכז בשאלה,האם אתה יכול להיות גם וגם וגם?
4.נושא השקיפות-מכבי נתניה תקפיד לעדכן את אוהדיה בכל אותם נושאים שראוי לעדכן,כמו גובה תקציב,מאזנים לאחר פרסום,פרקי התקציב והמאזן,תרומות והשקעות חריגות,תוכניות לעתיד.אך לעולם לא נשתף בנושאים שהשתיקה יפה להם או מסיבות אתיות(צנעת הפרט) או במקרה שהפרסום עלול לפגוע במועדון או באחד מעובדיו.
צר לי שזה מפריע/מטריד את מנוחתך,אך כדאי שתתרגל,כי אני לא מתכוון לשנות את תרבות הניהול שלי.

אייל,
לדעתי (שוב), ההתנגחויות הללו מיותרות. תפקיד העיתונאי הוא לייצר סקופים. אם העיתונאי יוזן רק מהודעות המועדון אזיי הוא יכול לחפש מקצוע אחר. לא בא להגן על עיתונאי כזה או אחר אבל אם אין כוונה רעה אז אפשר להבליג ולהמשיך הלאה.
מה יקרה בתקופות הפחות טובות שעוד יבואו?
ממליץ לך להמשיך ולהתעסק בעיקר (תפעול המועדון) ולעזוב את הטפל, או לחילופין, תן לדובר או מי מהמועדון להתעסק עם השטויות הללו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אלון, אני מבין שהורגלנו לצורת עבודה מסוימת שבה התקשורת כותבת מה שבא לה עם או בלי קשר למציאות (בד"כ בלי), כאשר הצד המבוקר במקרה הטוב מקבל שורה וחצי להתגונן ובמקרה הרע גם זה לא...
אז במקרה שלנו סדרי העולם טיפה משתנים. אני בדיעה שאם אתה מוציא סקופ רק כדי לספק את העורך שלך, מבלי שיש לו בסיס במציאות, אתה בעצם גורם לזילות המקצוע הזה שנקרא תקשורת.
לאייל יש את הזכות המלאה להגיב על ידיעות שלא קשורות למציאות והוא בחר את הפלטפורמה הזאת לעשות את זה. טוב שהוא עושה את זה משתי סיבות-
1. למנוע פרסום עתידי של ידיעות מפוברקות (ותאמין לי שזה יגרום לאותו כתב לעשות בדיקה כפולה בפעם הבאה שיפרסם משהו)
2. חשוב שאנחנו האוהדים נדע את האמת מגוף ראשון ולא נפתח ציפיות על כלום ושום דבר

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מחכה כבר לרגע שכתב/עיתונאי יקבל תבעית ענק על פירסום שקרי
העיתונאות בארץ חובבנית
(08-Jan-2017 0:12)אופיר34 כתב: [ -> ]אלון, אני מבין שהורגלנו לצורת עבודה מסוימת שבה התקשורת כותבת מה שבא לה עם או בלי קשר למציאות (בד"כ בלי), כאשר הצד המבוקר במקרה הטוב מקבל שורה וחצי להתגונן ובמקרה הרע גם זה לא...
אז במקרה שלנו סדרי העולם טיפה משתנים. אני בדיעה שאם אתה מוציא סקופ רק כדי לספק את העורך שלך, מבלי שיש לו בסיס במציאות, אתה בעצם גורם לזילות המקצוע הזה שנקרא תקשורת.
לאייל יש את הזכות המלאה להגיב על ידיעות שלא קשורות למציאות והוא בחר את הפלטפורמה הזאת לעשות את זה. טוב שהוא עושה את זה משתי סיבות-
1. למנוע פרסום עתידי של ידיעות מפוברקות (ותאמין לי שזה יגרום לאותו כתב לעשות בדיקה כפולה בפעם הבאה שיפרסם משהו)
2. חשוב שאנחנו האוהדים נדע את האמת מגוף ראשון ולא נפתח ציפיות על כלום ושום דבר

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אפשר להוציא הודעת מועדון. אייל לו צריך להתייחס באופן אישי לכל עיתונאי ועיתונאי.
להבדיל אלף הבדלות, אני בטוח שלא אהבת את התגובה של ביבי לאילנה דיין...
עדיין לא מובן למה אתה עונה ונותן לעיתונאי המדובר במה.
(08-Jan-2017 0:51)אלון כתב: [ -> ]אפשר להוציא הודעת מועדון. אייל לו צריך להתייחס באופן אישי לכל עיתונאי ועיתונאי.
להבדיל אלף הבדלות, אני בטוח שלא אהבת את התגובה של ביבי לאילנה דיין...

זה באמת משנה אם זה יאמר דרך "הודעת מועדון" או ע"י אייל ישירות ? הרי בין כה וכה התגובה תהיה של אייל וההתייחסות תהיה אותה התייחסות.

ולגבי ביבי - אין לי בעיה עם עצם התגובה שלו אלא עם התוכן שלה. אצל ביבי כמו תמיד זה בעיקר "אכלו לי שתו לי" . שום התייחסות עיניינית לטענות.
פה מגיבים לעניין (ונכון שזה מגיע עם עקיצה קטנה) על ידיעות לא נכונות או לא מדויקות.
אני בעד להתעלם מהאיש, עוד כמה פירסומים שלו שיתבררו כלא נכונים, הוא כבר לא יהיה רלוונטי.
כל הכבוד אייל ואופיר תמשיכו ככה אל תערבו את השטן במועדון , כמה שפחות בילבולי ביצים הכי טוב לאוהדים , מה שאתה מודיע לנו כאן מספיק בהחלט לא מאמינים לעיתונאים
Reference URL's