מכבי נתניה

גירסה מלאה: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(08-Jan-2017 12:21)זאב רווח כתב: [ -> ]אופיר הבעיה איתך שאתה תוקף ומבקר את ערן לוי כל הזמן בלי קשר לפציעה ולמשחק שלו
אני מסכים איתך שהוא לא נראה טוב אבל זהו בדיוק הענין לשחק כדי שיחזור לעצמו , האם סלובו וברדה סתם מתעקשים עליו ? האם הם לא רצו לנצח בגביע ?? ועם כל זה שהוא לא נראה טוב הוא עשה יותר מכמה שחקנים בריאים
השאלה היא האם בדיעבד הם עדיין היו מכניסים אותו בדקה כל כך מוקדמת...
לדעתי לא.
(08-Jan-2017 11:58)אופיר34 כתב: [ -> ]העקיצות של כל הגרופים של ערן לוי לא יעזרו.
לאף אחד אין זכות להטיף לא לי ולא לכל אחד אחר שמעז לבקר את ערן לוי. ההליכה העיוורת הזאת אחרי שחקן תוך התעלמות ממה שכולנו (עם דגש על כולנו) רואים על הדשא, באמת לא מובנת לי.
אין פה שום שנאה חלילה או אנטי או משהו אישי. זה נטו כדורגל ומיקצוענות ומה שאנחנו רואים מהשחקן הזה בלא מעט משחקים מאד רחוק מההגדרה הזאת.

תבקר את מי שאתה רוצה אבל כשהביקורת שלך תהיה אינטרסנטית ולא מדויקת אנחנו נדאג לבקר את הביקורת שלך. אל תצטט בכל משחק בעיות התנהגות של ערן אם אין כאלה באותו המשחק.
שום גרופים. ערן לוי הוא השחקן הכי טוב ששיחק במועדון בשנים האחרונות וזאת מלבד העובדה שהוא הנהיג וחיבר את חדר ההלבשה במצבים קשים מאוד.
בשביל שחקן כזה קונים כרטיס למשחק. לפני שהוא הגיע למועדון בקדנציה השניה מודה שאני לא סבלתי אותו , אבל גם מודה שלא הכרתי את כל היכולות שלו (מסירה וראיית משחק).
אני שונא טקסים , מחוות , תשורות ושטויות אבל באנגליה היו מקימים בשבילו פסל מחוץ לאיצטדיון ופה אתה רואה רק שלילי ומבקר.
לצערי אתה ודומיך הם הסיבה שאין פה תרבות של כדורגל. כי אתם לא מכבדים אף אחד.
חברה מהעבודה שמחוברים באינפוזיה לשידורי הכדורגל ולא אוהדים של נתניה. ירדו על ערן וטענו שלהרכיב אותו זה בדיחה והוא רק מפריע לנתניה.
כנראה שחכמת ההמונים עובדת.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(08-Jan-2017 12:24)yaron73 כתב: [ -> ]תבקר את מי שאתה רוצה אבל כשהביקורת שלך תהיה אינטרסנטית ולא מדויקת אנחנו נדאג לבקר את הביקורת שלך. אל תצטט בכל משחק בעיות התנהגות של ערן אם אין כאלה באותו המשחק.
שום גרופים. ערן לוי הוא השחקן הכי טוב ששיחק במועדון בשנים האחרונות וזאת מלבד העובדה שהוא הנהיג וחיבר את חדר ההלבשה במצבים קשים מאוד.
בשביל שחקן כזה קונים כרטיס למשחק. לפני שהוא הגיע למועדון בקדנציה השניה מודה שאני לא סבלתי אותו , אבל גם מודה שלא הכרתי את כל היכולות שלו (מסירה וראיית משחק).
אני שונא טקסים , מחוות , תשורות ושטויות אבל באנגליה היו מקימים בשבילו פסל מחוץ לאיצטדיון ופה אתה רואה רק שלילי ומבקר.

אינטרסנטית ??
מה בדיוק האינטרס שלי אתה מוכן לגלות לי ??

ולא דיברתי מילה על ההתנהגות שלו. דיברתי רק על ההתנהלות על הדשא . נהפכו, תמיד אמרתי שעל הלויאליות וההליכה שלו לצד המועדון ברגעים הכי קשים מגיעים לו כל המחמאות ואף יותר מזה. החלק שלו ,בגיבוש של הקבוצה ובשמירה על חדר הלבשה מאוחד, מאד משמעותי וחשוב ורק על הדברים האלה מגיע לדעתי לערן לוי לקבל תפקיד במועדון שלנו. הוא מחובר ואוהב את המועדון ועל זה אין בכלל ויכוח.

וכל זה לא סותר את הקטע המיקצועי. תרבות של כדורגל זה לא לתמוך בצורה עיוורת בשחקן בגלל שתיים וחצי מהלכים יפים במשחק. אני מכבד את כולם ואוהב את הקבוצה הזאת לא פחות ממך ומפיליפצ'וק אבל אף אחד לא חסין מביקורת כולל ירום הודו ערן לוי. שחקנים גדולים היו פה בעבר ועוד יהיו בעתיד .
אף אחד מהם לא היה גדול מהקבוצה וגם ערן לוי לא כזה.

בזה סיימתי את חלקי בנושא ערן לוי.
ערן צריך לחשוב ולהתנהל כאילו נמצא באימוני טרום עונה /מחנה אימונים וזה אומר לעבור לשני אימונים ביום. לעבוד על תפריט עם דיאטיקנית. וכושר משחק יקבל במשחקי אימון מול הנוער. ערן לטעמי נכנס לסגל מוקדם מידי וזה פוגע בו. הוא חייב להפנים שקודם כל חייב לשפר כושר/משקל ורק אחכ להיכנס בהדרגה לסגל ובהמשך להרכב. כרגע הוא לצערי הרב רק מבזה את עצמו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
גם אני , עייפת אותי
עזוב, האיש חסר פרופורציות לחלוטין, את ערן לוי עם רקורד מוכח בשתי הליגות העליוניות על אף כל מגרעותיו הוא מבטל לחלוטין.
את ניקו אולסק שברזומה שלו עד כה זה משחקים בליגה א' ובליגת לאומית הוא תופס כ"חצי אלוהים".
בואו אנחנו האוהדים נתאחד כמו השחקנים למען הקבוצה , יש ביקורות לכל אחד על כל אחד מהאוהדים מהשחקנים פעם ראשונה שאין ביקורת על הבעלים זה כבר לכשעצמו מצוין .
ניתן שקט למערכת אחרי הפסד ...נתמוך בצוות המאמנים שעד היום משכמם ומעלה .
(08-Jan-2017 12:37)אופיר34 כתב: [ -> ]
(08-Jan-2017 12:24)yaron73 כתב: [ -> ]תבקר את מי שאתה רוצה אבל כשהביקורת שלך תהיה אינטרסנטית ולא מדויקת אנחנו נדאג לבקר את הביקורת שלך. אל תצטט בכל משחק בעיות התנהגות של ערן אם אין כאלה באותו המשחק.

אינטרסנטית ??
מה בדיוק האינטרס שלי אתה מוכן לגלות לי ??

ולא דיברתי מילה על ההתנהגות שלו. דיברתי רק על ההתנהלות על הדשא . נהפכו, תמיד אמרתי שעל הלויאליות וההליכה שלו לצד המועדון ברגעים הכי קשים מגיעים לו כל המחמאות ואף יותר מזה. החלק שלו ,בגיבוש של הקבוצה ובשמירה על חדר הלבשה מאוחד, מאד משמעותי וחשוב ורק על הדברים האלה מגיע לדעתי לערן לוי לקבל תפקיד במועדון שלנו. הוא מחובר ואוהב את המועדון ועל זה אין בכלל ויכוח.

וכל זה לא סותר את הקטע המיקצועי. תרבות של כדורגל זה לא לתמוך בצורה עיוורת בשחקן בגלל שתיים וחצי מהלכים יפים במשחק. אני מכבד את כולם ואוהב את הקבוצה הזאת לא פחות ממך ומפיליפצ'וק אבל אף אחד לא חסין מביקורת כולל ירום הודו ערן לוי. שחקנים גדולים היו פה בעבר ועוד יהיו בעתיד .
אף אחד מהם לא היה גדול מהקבוצה וגם ערן לוי לא כזה.

בזה סיימתי את חלקי בנושא ערן לוי.

כמה עונות אתה כבר כותב פה נגד ערן לוי שהוא שכונה ולא מתאים לנתניה וכו'?
האם היתה עונה כלשהי שלא קראת להעיף את ערן לספסל/מהקבוצה ושהוא לא מתאים או יתאים לליגת העל כשנעלה ליגה?
גם בפעם שעברה בלאומית וגם לפני 2 עונות בליגת העל היית נגד ערן האמנם?
אולי אין לך אינטרס אבל אתה בהחלט מגמתי נגד ערן לוי בכל העונות האחרונות ולא משנה באיזה כושר ערן נמצא או כמה שערים הבקיע
(08-Jan-2017 14:14)פיליפצוק כתב: [ -> ]עזוב, האיש חסר פרופורציות לחלוטין, את ערן לוי עם רקורד מוכח בשתי הליגות העליוניות על אף כל מגרעותיו הוא מבטל לחלוטין.
את ניקו אולסק שברזומה שלו עד כה זה משחקים בליגה א' ובליגת לאומית הוא תופס כ"חצי אלוהים".

אם תמשיך עם השטויות שלך אני אתחיל להביא פה ציטוטים שלך מהעבר על המאמן הענק שהיה פה שהיום כל מה שנשאר לו לעשות זה לנקות את החרא שהיונים משאירים לו....חסר פרופורציות עאלק....

ולגבי אולסק - ברור לי שיש לך בעיה עם שחקנים מיקצוענים.... אתה מעדיף את אלה עם המשקל העודף, שלא מתאמנים ,שלא רצים, שצועקים על כולם....

ימים יגידו....

(08-Jan-2017 15:32)אלדד כתב: [ -> ]כמה עונות אתה כבר כותב פה נגד ערן לוי שהוא שכונה ולא מתאים לנתניה וכו'?
האם היתה עונה כלשהי שלא קראת להעיף את ערן לספסל/מהקבוצה ושהוא לא מתאים או יתאים לליגת העל כשנעלה ליגה?
גם בפעם שעברה בלאומית וגם לפני 2 עונות בליגת העל היית נגד ערן האמנם?
אולי אין לך אינטרס אבל אתה בהחלט מגמתי נגד ערן לוי בכל העונות האחרונות ולא משנה באיזה כושר ערן נמצא או כמה שערים הבקיע

אל תפגע אלדד אבל אמרתי את שלי לגבי ערן לוי.
הנושא מוצה. בוא נתקדם.
הקבוצה מעל כל שחקן. גם מעל ערן.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's