מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוצר נוסטלגי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
יצא לי לבקר בפייסבוק בדף בשם "מוזיאון מכבי נתניה", ואולי הרבה לא מכירים ולא שמעו על זה עדיין, האדם שפתח את הדף יש לו אוצר נוסטלגי נדיר של תקצירים, והוא העלה לשם קרוב ל 500 תקצירים ושערים מעונות 1970 עד 2006,
אולי אפשר למזג או להוסיף בדף הרשמי של הקבוצה פינה נוסטלגית של הסרטונים (לא יודע אם זה אפשרי מבחינה טכנית)
באופן שרירותי יצא לי לצפות שם בתקציר והחגיגות של התואר האחרון גביע הטוטו בלאומית
אולי האוצר יכול לעניין פה כמה אנשים https://m.facebook.com/pg/מוזיאון-מכבי-נ...l&mt_nav=1
אלדד, אסור למועדון כגוף מסחרי להשתמש בתקצירים. יש עליהם זכויות יוצרים.
(05-Jan-2017 8:25)עמית כתב: [ -> ]אלדד, אסור למועדון כגוף מסחרי להשתמש בתקצירים. יש עליהם זכויות יוצרים.

תארתי לעצמי שיכולה להיות בעיה כלשהי, אולי אפשר לתייג אותו בפייסבוק או להגיב לו בפוסט כדי שתהיה מודעות לארכיון הזה, ואולי מישהו יעשה עם זה משהו טוב
יש איפשהו עוד ארכיון גדול כזה של וידאו?
על המחשב שלי Smile
אי אפשר לעשות לינקים?
יש לינק לדף בהודעה הראשונה או שתכתוב בפייסבוק מוזיאון מכבי נתניה
מה זה פייסבוק

התכוונתי שיוסיפו לאתר לינק קבוע
מישהו כאן קרא לזה ספר פנים...
חחח

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05-Jan-2017 10:31)אריאל כתב: [ -> ]אי אפשר לעשות לינקים?

תמורת תרומה לקופת המועדון אפשר לפתור הכל Smile
מגניב.
אגב זה מעלה נושא מעניין לשיחה, למועדון מפואר כמו מכבי נתניה אין שום ארכיון איכותי. ראבאק, תראו את האתר הרשמי של מכבי חיפה עם הפירוט המלא על כל העונות ושחקני העבר לפרטי פרטים. אפילו הויקיפדיה המיוחדת של אוהדי בני יהודה לעומת כל דבר שיש למכבי נתניה. זה אמור להיות מאוד מביך עבור מועדון עם עבר כמו זה של מכבי נתניה שאין לנו משהו דומה לזה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's