מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז...איפה היה צרפתי ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
קבוצת הנוער ( מתחת לקו האדום) סיימה היום (שבת) בתיקו חוץ עם מ.ס אשדוד.
ראיתי באתר ההתאחדות כי מי שאימן את הקבוצה ונרשם בטופס כמאמן, היה שי הולצמן.
ביררתי ומצאתי... ישראל צרפתי ? הוא לא הגיע לאשדוד בכלל עם הקבוצה...

כמו כן, גורם במועדון סיפר לי כי בתחילת השבוע היתה שיחה שהוגדרה כ"קשה" בין צרפתי להנהלת המועדון, בו התרעם המאמן על השינוי שבוצע, לכאורה.

אני רק רוצה להזכיר לכולנו, את ההודעה הרשמית של המועדון עם השינוי שכתבתי עליו בפייסבוק בשבוע שעבר: (...) "במסגרת זו הציוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת, יוסי מזרחי ושי הולצמן, יעבדו בשיתוף פעולה מלא עם מאמן קבוצת הנוער, ישראל צרפתי כשהמטרה היא התווית סגנון משחק אחיד ושילוב יותר שחקנים מקבוצת הנוער בקבוצה הבוגרת" (...).

בעדינות ובזהירות נאמר...די מוזר העניין כי ישנם פערים משמעותיים כביכול בין מה שנכתב בהודעה לבין מה שקורה בפועל.

נ.ב
לירן שריקי ( מתאמן עם הבוגרים) ונור ביסאן (יש הטוענים חלוץ העתיד של מכבי נתניה), לא פתחו בהרכב.
עזוב את זה שכונה שאין כדוגמתא מי מנהל שם את העניינים ????
צרפתי לא נפרד מהשחקנים ולא מוכן להיות עוזר של הולצמן שהגיע והודיע לשחקנים מהיום אני המאמן ???
מי מינה אותו אולי מוטל׳ה אולי שגב לא ברור ...
לא נראה שזה המנהל המקצועי ....בטח לא סגל ...לגניש אין סמכות ... מי מחליט שם ???
חבל לי רק על השחקנים שהולכים לאיבוד ...
לגבי ההרכב החריגים היו היום מתן (דין היה כל השבוע בטירונות) ומנצור שיחק עד דקה 65 ואז החליף אותו שריקי...
נור ביסאן התגייס אולי זו הסיבה ואולי הסיבה שמישהו צריך להצדיק את הגעתו של החלוץ החדש!!!
המחלקה מנוהלת היום גרוע סכומי כסף משולמים לשחקנים בלי מושג ולא רק בקבוצת הנוער מי מקבל את ההחלטות שם אלוהים יודע...
הרגשה אישית שלי יהיו השבוע מהפכות חסרות תקדים!!!!
(24-Nov-2013 3:44)דוד חטב כתב: [ -> ]עזוב את זה שכונה שאין כדוגמתא מי מנהל שם את העניינים ????
צרפתי לא נפרד מהשחקנים ולא מוכן להיות עוזר של הולצמן שהגיע והודיע לשחקנים מהיום אני המאמן ???
מי מינה אותו אולי מוטל׳ה אולי שגב לא ברור ...
לא נראה שזה המנהל המקצועי ....בטח לא סגל ...לגניש אין סמכות ... מי מחליט שם ???
חבל לי רק על השחקנים שהולכים לאיבוד ...
לגבי ההרכב החריגים היו היום מתן (דין היה כל השבוע בטירונות) ומנצור שיחק עד דקה 65 ואז החליף אותו שריקי...
נור ביסאן התגייס אולי זו הסיבה ואולי הסיבה שמישהו צריך להצדיק את הגעתו של החלוץ החדש!!!
המחלקה מנוהלת היום גרוע סכומי כסף משולמים לשחקנים בלי מושג ולא רק בקבוצת הנוער מי מקבל את ההחלטות שם אלוהים יודע...
הרגשה אישית שלי יהיו השבוע מהפכות חסרות תקדים!!!!
אמינות וכנות הם הבסיס לקיומי וכשאין לי מה לומר,או שלא נוח לי,או שלא רוצה לומר דיברי שקר או אבל לא אומר.
לעובדות:
1.זה שלך דוד חטב יש הרבה דם רע לבני לם אתה גם לא מנסה להסתיר וחשוב לך לתקוף אותו בכל הזדמנות ומכל כיוון ומנצל ימים פחות טובים כדי לעשות את זה בדרכך הארסית שמזכירה לעיתים קרובות את "נחום" בטוריו בעיתונות או אמצעי התקשורת.
2.המועדון יצא בהודעה לפני כ10 ימים,הודעה שהמועדון היה אמור לפעול על פיה,לפחות בסיכומים שאני מכיר.
3.בפועל התנהלות הדברים היא שונה ובמידה ואני מנטרל את הארס בהודעות אביתר וחטב,יש לא מעט עובדות נכונות בשני הפוסטים שנכתבו,למעט המסקנות.
4.נור ודין אכן היו בטירונות בשבועות האחרונים ולכן לא פתחו בהרכב,שריקי לא התאמן עד יום חמישי ולכן לא יכול היה לשחק משחק שלם ולכן התחלק בדקות המשחק עם מנצור ובכל מקרה היה בעית 3 חריגים בהרכב.
5.לא מכיר תשלומים חריגים בקבוצת הנוער ומי שמכיר מקרוב את הפרטים יודע היטב שבשתי העונות האחרונות אנחנו מנסים "להרוג" את כל הרעות החולות שחלק מהם נולדו גם בתקופתך דוד חטב,הסכמים מהסכמים שונים ובכל מקרה,זה תהליך לא פשוט של שמירה על הקיים תוך קביעת כללים קשיחים,לא מבטיח שכולם יהיו שלמים עם כל הכללים,אך יכול להבטיח שהמקסימום יעשה.
6.לא ידוע לי על מהפכות שמתוכננות בקרוב.
ולסיום,עצוב לי ששני אוהדים כמוכם,חטב ואביתר,שאמורים להתנהל בראש ובראשונה כאוהדים ולתת רוח גבית מצד אחד לעוסקים במלאכה ומצד שני ועיקרי לילדים מקפידים לנצל כל הזדמנות כדי לתקוף ,לפגוע ולחבל במחלקה.
בשנה שעברה פגעו בי אישית למרות כל שניסיתי לעשות,שמתי הכל בצד רק כדי שהקבוצה לא תפגע ותינצל,לצערי זה לא קרה וגם היום כשלא כל מה שקורה הוא על פי מישנתי אני מקפיד למלא פי מיים,כי כך לדעתי צריך להתנהג/להתנהל אוהד,להתנהלות הזו אני מצפה גם מכם.
אייל כולנו פה מעריכים ומוקירים את ההשקעה שלך במחלקת הנוער אבל מי כמוך יודע שכשיש כשלונות ואי הצלחה מה עולה וצף .
אני חושב שטוב אם היית עושה סדר ומפרסם מה בדיוק קורה עם קבוצת הנוער כיום מי המאמן מי מקבל החלטות ומה הכיוון שלך ולא נותן לחרושת שמועות לעשות רק נזק .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(24-Nov-2013 9:15)amir כתב: [ -> ]אייל כולנו פה מעריכים ומוקירים את ההשקעה שלך במחלקת הנוער אבל מי כמוך יודע שכשיש כשלונות ואי הצלחה מה עולה וצף .
אני חושב שטוב אם היית עושה סדר ומפרסם מה בדיוק קורה עם קבוצת הנוער כיום מי המאמן מי מקבל החלטות ומה הכיוון שלך ולא נותן לחרושת שמועות לעשות רק נזק .

מסכים.
למען הגילוי הנאות לא ראיתי משחק אחד של הקבוצה ולא מכיר את השחקנים והנפשות הפועלות.
ועוד שאלה. אם אני זוכר טוב צרפתי החליף את עזריה ועשה עבודה טובה עם הנוער.
מה גרם לו להיות מאמן גרוע? אולי זה חומר שחקנים לא טוב ושם צריך לחזק.
איזה ניסיון יש להולצמן. האם אימן קבוצת ילדים או נוער? לא אוהב קיצורי דרך ושי הולצמן מזכיר לי את אוחנה סיני וראובן עטר שבחרו בקיצורי דרך במקום להתחיל לאמן ילדים ולהתקדם בשלבים ע"ע רן בן שמעון תורגמן ממכבי תא ותומר קשטן.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(24-Nov-2013 9:15)amir כתב: [ -> ]אייל כולנו פה מעריכים ומוקירים את ההשקעה שלך במחלקת הנוער אבל מי כמוך יודע שכשיש כשלונות ואי הצלחה מה עולה וצף .

החיים לימדו אותי לא מעט,יש יתרון לגדול בשכונה ולהשאר מחובר לשם גם בימים אחרים,יש יתרון לגדול כחייל בפלוגה מבצעית להיות מ"מ ומ"פ של בני"ש ומחזורי מאי ולהשאר מחובר לשם בוורידים גם בגילי המופלג.
ולכן אני סופר עד 100 ו1000 ו10000 לפני שמגיב וכשמגיב מגיב על פי שרשרת המזון ולא מנצל מדיות לקיצור תהליכים.
כפי שלא הגבתי בשנה שעברה על התנהלותם של דג'אני וסבע ושפיגלר ובנין,כי לא היה שום רווח לקבוצה בתגובה כזו,כך אני שומר על פאסון גם היום.
הכל נכון ומקובל אבל אם אתה כראש המערכת במחלקת הנוער לא מגיב ענינית אל תתפלא שימשיכו להתפרסם דברים שלא בשם אומרם או של עיתונאים ומקרובים שונים לכן נכון היה אם היית מעיר ומאיר ענינית במיוחד שרואים שבין ההודעה של הקבוצה למציאות בשטח יש הרבה הבדלים.

אייל דבר ראשון הלוואי והכל היה מתנהל כשורה והיינו מדברים על תותחים שמתדפקים על דלתות הקבוצה הבוגרת ולא כל שנה מפטרים מאמן נוער מודה כואב לי לראות את טוברוק מקום 1/2 ואותנו אחרון או אחד לפני אחרון זה שאין לי הערכה מקצועית לבני לם כי אני מכיר את סדרי העבודה שלו את הטוב ואת הרע ואני בטוח שמנהל מקצועי צריך לעבוד בצורה שונה לגמרי אבל את בני לם כבר אף אחד לא יצליח לשנות . לא את בחירת המאמנים בקבוצות שלטעמי אף פעם לא לגמרי נקיה , לא את העובדה שהוא מבלה כל הקיץ בכדורגל חופים , ולא את העובדה שאין סגנון משחק אחיד במחלקת הנוער . הוא קוטל שחקנים בצורה פומבית ואני אתן לך את הדוגמא הקטנה ביותר טוברוק ניצחו ביום שישי 3:0 עם תצוגת כדורגל אמיתית אתה יודע מי כיכב אייל דנין תשאל את בני למה הוא לא במכבי נתניה. שלא תבין לא נכון את כל הרעל לא בני גורם בטח לא במקרה של צרפתי אישית אני לא יודע מי זה אבל אם זה מוטל׳ה זה חמור פי כמה כי עונה קודמת הוא הרס לבוגרים והעונה מישהו (אולי מוטל׳ה) הורס לנוער למה לא יודע....
אייל כשנכנסת למחלקה קיויתי וציפיתי שתשנה הרבה דברים ותהפוך את הנורמות לשונות ומקצועיות יותר תבנה לטווח ארוך תגרום לבני לשנות את דרכו המתלהמת שמקרינה לחץ להקדיש את הקיץ למחלקה ולא לחופים ולצערי זה לא קרה.
אגב אני לא יודע שיהיו מהפכות אני רק מרגיש שאם זה לא יקרה רק נלך אחורה ...
וכן גם בתקופתי שולמו כספים למרות שחלק מאלה שקיבלו משכורות יצאו תותחים (רשימה ארוכה) ועדיין הרגשנו שזו טעות ותיקנו את זה ...וכל מה שאמרתי שחבל שחוזרים על טעויות...
(24-Nov-2013 10:28)amir כתב: [ -> ]הכל נכון ומקובל אבל אם אתה כראש המערכת במחלקת הנוער לא מגיב ענינית אל תתפלא שימשיכו להתפרסם דברים שלא בשם אומרם או של עיתונאים ומקרובים שונים לכן נכון היה אם היית מעיר ומאיר ענינית במיוחד שרואים שבין ההודעה של הקבוצה למציאות בשטח יש הרבה הבדלים.

בואו נעשה סדר,
,אני לא ראש מערכת,אני לא בעלים,אני גם לא שכיר
בחרתי להשקיע מזמני ומכספי בנוער כאוהד שמאמין שעתיד הקבוצה יסודו בנוער.
ההשקעה בנוער מבחינתי משלבת אהבה לקבוצה ורצון לחנך את דור העתיד דרך הספורט.
על פי תפיסת עולמי בראש המערכת צריך לעמוד מנהל שכיר,כשאני אמור להיות הערך המוסף.
מכיוון שאחל מחודש אוגוסט יש בעלים למכבי נתניה והם בעלי המאה והדעה,על פי דרכם יישק דבר.
באוגוסט האחרון ומכיוון ששגב ומאור היו התקווה האחרונה של מכבי נתניה,התחייבתי בפני השניים שאעשה ככל שביכולתי לעזור להם,למרות שבשנה שעברה ובגללה קבלתי החלטה להתנתק מהקבוצה הבוגרת.
כך אני פועל מאוגוסט,עד לשלב שאבין/האמין/אדע שאין ביכולותי לסייע.
הכוונה לראש המערכת במחלקת הנוער .
או שאתה כבר לא?

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's