מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל אם הפועל תל אביב מתפרקת ומשחררת שחקנים אז ישראל זגורי מתאים לנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ישראל זגורי שנפצע אצלנו גם שחקן שאם ישוחרר כדאי להביא אם מתאים לקונספציה של השכר והמאמנים והגיל .
לאלו שיקפצו עם דודו ביטון לא הייתי רוצה לראות אותו בנתניה כשהיתה לו הזדמנות הוא העדיף את כפר סבא
אבל כן הייתי רוצה לראות אם זה אפשרי את דור פרץ ממכבי תל אביב אם ישוחרר , את שרם , את מרגוליס אם ישוחררו כמובן ושכרם יהיה בזול
ישראל זגורי נראה לי מתאים יותר לזגורי אימפריה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(29-Dec-2016 9:09)זאב רווח כתב: [ -> ]ישראל זגורי שנפצע אצלנו גם שחקן שאם ישוחרר כדאי להביא אם מתאים לקונספציה של השכר והמאמנים והגיל .
לאלו שיקפצו עם דודו ביטון לא הייתי רוצה לראות אותו בנתניה כשהיתה לו הזדמנות הוא העדיף את כפר סבא
אבל כן הייתי רוצה לראות אם זה אפשרי את דור פרץ ממכבי תל אביב אם ישוחרר , את שרם , את מרגוליס אם ישוחררו כמובן ושכרם יהיה בזול

ערן לוי ודיא טובים יותר.
משינצקו שוחרר מאשקלון וראשי לחפש קבוצה
שיהיה לו בהצלחה.

מישצ'נקו זר אין מצב בנתניה , חוץ מזה לדעתי למרות שהיה לא רע לא המתין מספיק לגלות נאמנות לנתניה ....
אם מדובר לעונה הבאה יש ישראלים טובים יותר
נאמן או לא נאמן- סתם שחקן. זה שהוא ידע לעצור כדור ולשחרר פס מדוייק במקום להיפטר מהכדור בבעיטה למעלה עדיין לא משכנע אותי שהוא בלם טוב.

כמה מגוחך נראה הספין לגבי ההתעניינות של קאזאן...
לא להאמין איך שנה שלמה עבדו עלינו בעיניים...

רווח תפעולי, הצעות גרנדיוזיות על מישצ׳נקו, איזיקוביץ׳ בא להצלת נתניה ורוכש 40% משויינפלד, רוכשים...

כמה טוב שהכל מאחורנו.

בואו נשמר את האנרגיות החיוביות(ומהצצה באתרי האוהדים יש המון כאלו),למשחק היום ולמשחק בשישי ולכל ה21 משחקי ליגה הכל כך חשובים שיש לנו עד סוף העונה.
תיארתי לי שתבוא תגובה כזו...
שוב ניסחפתי לחרא הזה...
האמת שגם מתוך הזדהות עם מה שמרגישים האוהדים של הפועל ת״א.
הלאה- next.

Reference URL's