מכבי נתניה

גירסה מלאה: דבר שקצת מפריע לי והצעות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
לגבי המפריע
מדוע לא מופעים כובשי השערים בלוח תוצאות וגם כשהופיעו זה היה בכתב קטן שבקושי נראה לעין

ולגבי ההצעות
מאחורי הלוח תוצאות יש עמודי דגלים האם אפשרי בכל משחק בית של המועדון לתלות את דגלי המועדון ??

ועוד הצעה שאותה לקחתי ממכבי ת״א
על דגלי הקרן להדפיס את סמל המועדון

ועוד הצעה להכין שטיח שניתן להניח אותו על הדשא עם סמל המועדון משני צידי הספסלים

Sent from my iPhone using Tapatalk
(27-Dec-2016 16:31)זיו פלם כתב: [ -> ]לגבי המפריע
מדוע לא מופעים כובשי השערים בלוח תוצאות וגם כשהופיעו זה היה בכתב קטן שבקושי נראה לעין

ולגבי ההצעות
מאחורי הלוח תוצאות יש עמודי דגלים האם אפשרי בכל משחק בית של המועדון לתלות את דגלי המועדון ??

המתקן אינו בבעלות המועדון אלא בבעלות העירייה. המועדון שוכר אותו מהעירייה בדיוק כפי שעושה זאת מכבי ת"א, או הפועל רעננה או מי שלא יחפוץ. ההבדל היחיד מאחרים הוא שהמועדון, בהיותו מייצג את הרשות המקומית, מקבל הנחה מסויימת. זה כבר לא עידן ה"קופסה".
(27-Dec-2016 17:19)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(27-Dec-2016 16:31)זיו פלם כתב: [ -> ]לגבי המפריע

ולגבי ההצעות

המתקן אינו בבעלות המועדון אלא בבעלות העירייה. המועדון שוכר אותו מהעירייה בדיוק כפי שעושה זאת מכבי ת"א, או הפועל רעננה או מי שלא יחפוץ. ההבדל היחיד מאחרים הוא שהמועדון, בהיותו מייצג את הרשות המקומית, מקבל הנחה מסויימת. זה כבר לא עידן ה"קופסה".

הנפת הדגלים לא אמורה לעלות אקסטרה כנל לגבי דגלי הקרן ( מכבי ת״א הכינו לעצמם דגל קרן צהוב עם סמל המועדון )

לגבי רישום כובשי השערים על לוח התוצאות בעבר זה נרשם והעונה משום מה הוחלט לבטל / או שלבחור שאמור לרשום במחשב נשבר ה ז

מסכים עם זיו.
לא קשור לבעלות על האצטדיון. זה נכון לכל קבוצה שמשחקת בו.

השירות אפשרי. ומי שבעה מתן שירות איכותי יכול לקדם זאת ללא תוספות אקסטרא

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שבעד

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אחלה רעיונות שניתן ליישם די בקלות.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
בשירה התחתונה נראה לי סביר ולא מסובך ליישום.
זיו, גם אני ראיתי את זה אצל מכבי תל אביב. רעיון מעלה !
אני מניח שכאשר תיכנס קבוצת המשקיעים מדרום אפריקה, הדברים האלו אולי יקרו.
זה נחמד מוסיף לאווירה.
(31-Dec-2016 1:13)אביתר לנג כתב: [ -> ]זיו, גם אני ראיתי את זה אצל מכבי תל אביב. רעיון מעלה !
זה נחמד מוסיף לאווירה.

מה משעות השורה הזו?
למי ניסית "להכניס"?

לא יכול אפילו לכתוב "עיתונאי" קטן, כי עיתונאי זאת מחמאה (במקרה הזה).
פאטתי...
בכדי להגביר את תחושת הביתיות אפשר לעשות לפני המשחקים טקסי הוקרה לשחקני עבר (לדוגמא: שחקני קבוצת 1982/3 לבושים בחולצות "גלי"). אפשר להניף את דגלי המועדון לפני המשחק על כר הדשא. סמלי המועדון מוארים על הקירות החיצוניים של האיצטדיון , השמעת שירי המועדון ברמקולים לפני המשחק , הקמת חנות אוהדים באיצטדיון או הסבת מזנונים לא פעילים לדוכני מכירת מוצרים של המועדון. תליית דגלי המועדון בלובי הכניסה ליציעים וכ'ו.
מאמין שחלק מהדברים פשוטים ליישום ואינם יקרים וחלק מהם אפשר לבצע בסיוע של העירייה.

(31-Dec-2016 1:13)אביתר לנג כתב: [ -> ]זיו, גם אני ראיתי את זה אצל מכבי תל אביב. רעיון מעלה !
זה נחמד מוסיף לאווירה.

באמת תגובה מכוערת
לא תגובה מכוערת, תגובה אינטרסנטית
עמודים: 1 2 3
Reference URL's