מכבי נתניה

גירסה מלאה: אמרו ביציע העיתונות שבשני נתניה יהיו בלי סבע ובהרכב חסר מאוד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
1) למה סבע לא בהרכב? פציעה?
2) יש עוד מישהו שחסר חוץ מערן לוי וניקו אולסק?

(זה היה כחלק מ"היציע מהמר", היה את המשחק שלנו בשני.. פשכצקי אמר שלמרות שנתניה בלי סבע הוא חושב שנתניה תנצח)
אולי דראפיץ יפתח לבסוף עם 2 חלוצים בדש ודיין, ובמקום סבע יפתח דנון/וייסמן
זה הזמן של החלוצים לתת את הטון ולפרוע את השטרות במאני טיים
וואי וואי בלי סבע וערן לוי ואולסק גרוע מאוד
למה סבע לא משחק ?
אבי נמני גם אמר בתכנית שהוא התרשם מהבלם שחיפה הביאה דרך wyscout, כנראה זה הכלי שהסוכנות שהוא מייצג משתמשת בו, ועפ"י החיפוש הסירטון ביוטיוב זה נראה כלי טוב שצוות מקצועי יכול להעזר בו להתרשמות
וגם ראיתי אתר ישראלי בשם usout, שמתדהדר בתיאור "האתר הראשון בישראל למציאת שחקנים"
מישהו מוכן להסביר למה דיא סבע לא משחק ? מה הפציעה ?
לשיטת חלק לא מבוטל מאוהדי הקבוצה שמתבטעים באתרי האינטרנט השונים,הקבוצה זקוקה ל11 שחקנים וכל העדרות של אחד מהם או יותר היא סיבה לביצוע קריעה בבגד וכניסה לבונקר עד יעבור זעם.
אז זהו,שסגל הקבוצה מונע 27 שחקנים(על פי אתר ההתאחדות),חלקם לא בכשירות מלאה אך רובם ככולם מתאמנים באימוני הקבוצה הסדירים,חלק מאלו שלא בכשירות נהנים מאימון פרטני שמשיב אותם למסלול.
בסופו של יום בכל משחק עולים ה11 הבריאים המוכנים והכשירים ביותר ו7 נוספים ממתינים להזדמנות על הספסל.
לא בדיוק .. הבעיה היא בעיית איכות. למכבי נתניה אין שום תחליף איכותי לערן לוי וסבע. כשהשניים האלה לא על המגרש אנחנו לא יותר מסתם קבוצה בליגה ולכן אתה קורא את שאתה קורא.

Sent from my iPad using Tapatalk
למכבי ת"א אין תחליף איכותי לערן זהבי ולברצלנוה אין למסי.
אגב,זה נכון במרבית תחומי החיים ובטח ובטח בתחומים תחרותיים,גם דפ"א ב' לא שוות ערך לדפ"א א'.
עובדתית(עד היום),לא היה שוני באיכויות ובקצב צבירת הנקודות עם/בלי והמשחקים הפחות טובים שלנו העונה היו בהרכב מלא.
אחד היתרונות בהשקעה בצוות מקצועי זו היכולת לדעת לעשות את המייטב עם הקיים ואני מאמין בהם באמונה שלמה שכך יהיה.
יש לי תחושה חזקה של סאטטוס קוו אחרי תום המחזור הזה.
נתניה בלי סבע וערן לוי ומול הפועל פ"ת שתבוא להתבנקר ולשחק על הכבוד שלה אחרי ההשפלה בגביע, מריח לי תיקו.
עכו לא מנצחת ברמה"ש עם חיים שאבו שתפור על המועדון הזה ומגיעה אחרי ניצחון בגביע.
תוציא מברצלונה את מסי ניימאר ואינייסטה ואני לא רואה אותם מנצחים גם האחרונה בטבלה ...

מה משך ההשבתה של סבע ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's