מכבי נתניה

גירסה מלאה: נבחרי הסיבוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
נבחרי הסיבוב שלי:

השחקן המצטיין- ברנקו ורגוץ׳- אי של יציבות במרכז ההגנה- שרק ימשיך ככה!

מועמדים נוספים-
עלי מוחמד
דיא סבע
ערן לוי
ניקו אולסק

הפריצה- אביב אברהם- מבחינתי הפך לשחקן לגיטימי במרכז הקישור. קשר 50/50 שאם יעבוד קשה ויתמיד צפוי לו עתיד מבטיח. אין היום יותר מידי קשרים שיודעים גם לעשות התקפה וגם לעשות הגנה בצורה טובה. כמה יש כאלה בליגת העל שהם לא זרים?

מועמדים נוספים-
דידייה קוגבנייה
דין גל
קובי מור

הרגע הגדול של הסיבוב- שער הנצחון של אביב אברהם נגד הפועל ר״ג בתוספת הזמן.

מועמדים נוספים-
דין גל עוצר פנדל נגד הפועל ר״ג
ויקי כחלון מנצח עם הפרצוף
ברק בדש כובש את שער הבכורה

שער הסיבוב- אביב אברהם נגד הפועל י-ם במבצע קבוצתי מרהיב ובסופו בישול גאוני של דיא סבע.

מועמדים נוספים-
ניסן דנון שולח טיל לחיבור
דידייה קוגבנייה במבצע מרהיב מול לוד
דידייה קוגבנייה נגד עכו
דיא סבע נגד הפועל קטמון

המשחק הטוב-
0-4 נגד הפועל עכו

מועמדים נוספים-
החמישיה לרשת לוד
2-4 על הפועל קטמון

המשחק הגרוע-
1-1 נגד נשר

מועמדים נוספים-
נצרת עילית בחוץ
הפועל ר״ג בבית

השחקן המאכזב-
ברק בדש

מועמדים נוספים-
רועי דיין

מילה טובה ל-
מעל כולם לצוות המקצועי שהצליח לבנות קבוצה איכותית בתקציב סביר. קבוצה לא פחות איכותית מהקבוצה שעלתה ליגה עם יוסי מזרחי- רק בהרבה פחות כסף עם שחקנים שאת רובם לפני כמה חודשים כלל לא היכרנו! פשוט עבודה אדירה!

אליה וקוץ בה-
דיא סבע- אחלה מספרים! שחקן שעושה את ההבדל, ללא ספק שחקן של ליגת על- ולכן, עם קצת יותר ריכוז, קור רוח, קבלת החלטות נכונה ופירגון יכול לתת הרבה יותר!

אליה וקוץ בה 2-
הקהל- אין ספק שבאופן יחסי לליגה השניה הקהל שלנו הוא כוח אדיר שעושה את ההבדל אבל ביחס למה שהקהל של מכבי נתניה מסוגל זה לא מספיק- בעיקר מבחינת כמות- ולמרות שעות המשחקים הלא נוחות שאני שומע לא מאדם אחד ולא משניים בעלי מנוי ולא יכולים להגיע למשחקים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אחלה בחירות.
- הבטוי הוא "אליה וקוץ בה"
- לא חושב שדיא הוא "ללא ספק שחקן של ליגת על". כלומר, ברור שעם כל הכדורגל העלוב בליגת העל, דיא יכול לשחק שם. אבל, הוא עדין לא מציג יכולת שתאפשר לו להוביל קבוצה ולהיות דומיננטי ולא סתם שחקן נוסף בליגה. אני חושב שיש לו את היכולת, לגבי האופי אני לא בטוח. בכל מקרה, הפציעה של ערן מאפשרת לו לבנות את עצמו ונראה מה יצא ממנו
תן לי גולים של קוגביניה קונה אותם בכיף מעבר לכל גול אחר. תענוג לראות את השחקן הזה למרות שלפעמים מאבד כדורים. איך היה מכנה אותו זוהיר בהלול. ? פנטזיונר
(22-Dec-2016 11:43)arika כתב: [ -> ]אחלה בחירות.
- הבטוי הוא "אליה וקוץ בה"
- לא חושב שדיא הוא "ללא ספק שחקן של ליגת על". כלומר, ברור שעם כל הכדורגל העלוב בליגת העל, דיא יכול לשחק שם. אבל, הוא עדין לא מציג יכולת שתאפשר לו להוביל קבוצה ולהיות דומיננטי ולא סתם שחקן נוסף בליגה. אני חושב שיש לו את היכולת, לגבי האופי אני לא בטוח. בכל מקרה, הפציעה של ערן מאפשרת לו לבנות את עצמו ונראה מה יצא ממנו
איך שרשמתי אמרתי לעצמי אלך לבדוק לפני שאריאל יורד עלי ובסוף ברח לי מהראש... Smile
מסכים כמעט עם כל מה שרשמת לגבי רועי דיין לא חושב שהוא אכזבה כמו בדש כי לא היו הרבה ציפיות ממנו בדש לעומת זאת יש היו וצריך לתת הרבה יותר
ורגוץ' הכי יציב אבל לדעתי עלי מוחמד זה המצטיין אחריו ניקו אולסק , שני שחקנים שבחיים לא שמעתי עליהם הפכו בשבילי לבאנקרים
לגבי סלובו ושי קימצת במילים וסופרלטיבים , הם הגיעו לפני אייל למועדון מפורק מפורר הגיעו מאהבה

מפתיע שלא הזכרת את ערן לוי , בלעדיו זאת מכבי נתניה אחרת , רק בשני המחזורים האחרונים הצלחנו להתגבר על החסרון שלו וללמוד לנצח בלעדיו וזה ממש קשה . לגבי דיע סבע בקטנה ממש בקצת מזכיר לי את המנוע מישה משה גריאני , אם ילמד יותר למסור יהפוך לקשר קדמי בין הטובים בארץ
בסה"כ גם אני מסכים עם הרב... ובכל זאת שתי הערות -
- אני לא מסתכל רק על המספרים ולכן מבחינתי השחקן של הסיבוב הוא כמובן אולסק. לא זוכר הרבה שנים קילר כזה במכבי נתניה. חבל שהפציעה הזאת הגיע עכשיו כי לדעתי הוא יכול היה להיות מועמד בכיר לתואר הזה גם בסוף העונה.

לגבי המשחק הטוב, לדעתי דווקא מול שערים היה המשחק הטוב ביותר. ראיתי שם מהלכי כדורגל שמזמן לא ראיתי ממכבי נתניה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
באמת 11 פעם מול שוער ולהחמיץ 9 זה דבר שלא רואים כל יום...

(22-Dec-2016 15:36)טל.מ כתב: [ -> ]באמת 11 פעם מול שוער ולהחמיץ 9 זה דבר שלא רואים כל יום...

היית במשחק הזה?

(22-Dec-2016 15:52)אופיר34 כתב: [ -> ]
(22-Dec-2016 15:36)טל.מ כתב: [ -> ]באמת 11 פעם מול שוער ולהחמיץ 9 זה דבר שלא רואים כל יום...

היית במשחק הזה?

ראיתי בטלוויזיה וספרתי וגם נאלצתי לצפות בשידורים החוזרים של כל החמצה.. משחק שהייתי מוחק מהזיכרון של נתניה ולו בגלל מהלכי הכדורגל האנוכיים. במקום לנצח משהו כמו 5,6-1 ניצחנו בשיניים.
(22-Dec-2016 16:22)טל.מ כתב: [ -> ]
(22-Dec-2016 15:52)אופיר34 כתב: [ -> ]

היית במשחק הזה?

ראיתי בטלוויזיה וספרתי וגם נאלצתי לצפות בשידורים החוזרים של כל החמצה.. משחק שהייתי מוחק מהזיכרון של נתניה ולו בגלל מהלכי הכדורגל האנוכיים. במקום לנצח משהו כמו 5,6-1 ניצחנו בשיניים.

החמצנו באמת המון אבל להוציא מצב אחד שקובי מור לא נתן לבדש מול שער ריק (איפה בדש היה היום אם הוא כן היה מקבל את הכדור?) לא זוכר שם בעיות אנוכיות יוצאות דופן.

המשחק הכי טוב? קשה. גם אני לא ממהר להכתיר את הניצחון על עכו.
לדעתי בניצחון על בני לוד היה את הכדורגל הכי טוב אבל בגלל שאחרינו הם קיבלו רביעיות מעכו ושעריים כנראה שגם להם היה חלק בזה.
אלך אז דווקא על המשחק מול בית"ר ת"א.
עמודים: 1 2
Reference URL's