מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוהדי מכבי נתניה של פעם. זה הזמן לחזור הביתה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הרבה פעמים כאוהדים אנחנו לא מבינים את ההיבטים הכלכליים של ניהול הקבוצה האהובה שלנו , כל השנים עוד מימי יצחק לנד ז"ל דרשנו ודרשנו כמו שבעצם אוהדי מכבי תל אביב והפועל באר שבע כיום ...
להיות אוהד מכבי נתניה בזמנו היה תענוג גדול וגאווה ענקית חיינו משבת לשבת , מיום ראשון לא היה עיתון שלא חרשנו עליו על מנת לדלות עוד אינפורמציה ....אבל בזמנו להיות אוהד מכבי נתניה זה היה להיות הכי טבעי כי חוץ מהים בקיץ והקולנוע שרון אסתר סטודיו ויגיל , הבילוי היחידי היה מכבי נתניה .
אני לא מדבר שמלא היו מתפלחים מהחומות או דרך הסדרנים מהשוק ....
אבל היום אחרי שכמעט אכלו לנו ושתו לנו את הקבוצה וממש פירקו אותה , בא אוהד מתוכנו ואמר לא אתן לה למות .....הוא השקיע המון המון כסף בשביל להחזיר את האימפריה הגוססת , גם אם יכנסו 10000 אוהדים בכל משחק זה לא יחזיר לו את ההשקעה .
ההכנסה ממכירת מנויים וכרטיסים נמוכה בחישוב אחזקת המועדון
אבל כשיש הרבה אוהדים שמלווים את הקבוצה זה נותן הרבה תהודה בתקשורת בעולם הפרסום וזה לבד יכול להביא עוד ועוד השקעות יפות למועדון .
לא חכמה להגיע במשחק העליה ולמלא את האצטדיון צריכים אתכם עכשיו בכל משחק בית לפחות , אם גרף האוהדים יעלה זה גם יתן חשק לכולם לבוא ולהרים את הקבוצה מעלה מעלה , הגיע הזמן לחזור הביתה .
חברים אתם כל הזמן אומרים שיש כאן בפורום עיתונאים ? אז בבקשה מהעיתונאים תעזרו לפרסם את הפניה הזאת שלי לקהל הרחב , בדרך כלל אני מאמין שאתם זונות בני זונות שמחפשים רק להרע למועדון , תוכיחו לי שאני טועה ....
לשיטתך, עיתונאים הם הומואים זונות בני זונות.
אתה היית פעם עיתונאי, לא?
לא אף פעם לא הייתי עיתונאי , כן העיתונאים עוסקים במקצוע מסריח של לכתוב דברים שקריים מסכסכים בדרך כלל עוסקים בליכלוך ולא בדיווח אמיתי , כמו זונה שמפרקת משפחות ככה העיתונאים במקום לעזור לבנות חברה טובה יותר מחפשת כל הזמן את השלילי
הפתגם שלהם : כלב נושך אדם לא ידיעה
אדם נשך כלב סקופ
למשל היום בנתניה שיש ניהול טוב לא תראה כתבה שמדברת על השיקום שהקבוצה עוברת בניהול נכון
אבל על פוסט רגיל של אייל בפורום עשו מזה רעש וצילצולים
רק שלילי מחפשים
כן עיתונאים בני זונות אין ספק אלא אם כן יוכיחו אחרת ואני קורא להם להוכיח לי זאת
[תמונה: 869f412931eb034f21cb06a5430d4486.png]
חחחחחח עידו טמבל אני אוהד שהיה לו אתר בשם נתנינט וכתבתי כאוהד לא כעיתונאי
להמציא חדשות אפשר גם בלי לכלוך
הייתי מנסה להשפיע בדרך כלל על מנת בקיץ בזמן בניית הקבוצה לחזק ולבנות כראוי וגם לקראת ינואר , למה ? כי היו מאמני יס מן שמה שאשר אלון או איל ברקוביץ' היו סוגרים הם אמרו אמן , גם בזמן עטר הוא עשה יותר מדי שפגטים במזל היה הולך לו אבל כשזה לא עבד הוא בזבז יותר כסף לבעלים ממה שרצה לחסוך ....

מעולם לא ליכלכתי על הנעשה בתוך ההנהלה ולא חיפשתי לסכסך בין שחקנים או להחליף מאמנים , אבל לפני העונה תמיד רציתי שיהיה זה קודם מאמן נתנייתי ששיחק בעבר בקבוצה ומתברר שלא טעיתי סלובודן דראפיץ' מוכיח שצדקתי
עד היום כל מה שעשה אייל נראה לי נכון חוץ משני דברים אחד היה הבלם מבית שאן שאני מודה שטעיתי לגביו , השני ברק בדש שאולי עוד אתוודה שטעיתי אם ימשיך להשקיע ולהבקיע
Reference URL's