מכבי נתניה

גירסה מלאה: טיולים בארץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
והמחזור הבא מזמן לנו טיול לנס ציונה.
לא יצא לי להיות שם אבל שמעתי שמדובר במתקן קומפקטי ויפיפייה.
בפעם האחרונה שהייתי במשחק בנס ציונה היה מול הסקציה בליגה השנייה לפני שתי קדנציות, במגרש הישן והזוועתי שלהם, עם הגול הדרמטי של גבי פקר.
(23-Nov-2013 17:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]והמחזור הבא מזמן לנו טיול לנס ציונה.
לא יצא לי להיות שם אבל שמעתי שמדובר במתקן קומפקטי ויפיפייה.
בפעם האחרונה שהייתי במשחק בנס ציונה היה מול הסקציה בליגה השנייה לפני שתי קדנציות, במגרש הישן והזוועתי שלהם, עם הגול הדרמטי של גבי פקר.

רק בשבילך
תקעו מתקן יפה באמצע שום מקום, מאוד דומה למתקן בראשל"צ מבחינת המיקום רק קטן יותר.
נקווה רק שלא יהיה את הבלאגן שהיה בראשל"צ.
מתקן נהדר בנאי אחד, שלא יורד גשם.
בנו מגרש בלי מערכת ניקוז...
היה לנו משחק גביע הטוטו שם, המשחק החל יפה ואז נפתחו ערובות השמיים והגשם החל להקוות לשלוליות עד ששיחקו שם כדור מים אמיר טגה (לפני שהחליף לאמיה) עשה שם גליצ׳ים כשהכדור נעצר במים...
הכי מצחיק, כיוון שהיה משחק גביע טוטו, כיסו שלט גדול שהיה כתוב עליו ״נבנה ללא סיוע של הטוטו״...
(23-Nov-2013 18:12)אריאל כתב: [ -> ]מתקן נהדר בנאי אחד, שלא יורד גשם.
בנו מגרש בלי מערכת ניקוז...
היה לנו משחק גביע הטוטו שם, המשחק החל יפה ואז נפתחו ערובות השמיים והגשם החל להקוות לשלוליות עד ששיחקו שם כדור מים אמיר טגה (לפני שהחליף לאמיה) עשה שם גליצ׳ים כשהכדור נעצר במים...
הכי מצחיק, כיוון שהיה משחק גביע טוטו, כיסו שלט גדול שהיה כתוב עליו ״נבנה ללא סיוע של הטוטו״...

ואיך שכחת את ההפסקת חשמל?..
אהה גם שם הייתי דווקא ההפסקת חשמל זה הדבר היחידי שאני זוכר עם העידוד הכייפי שהיה ....
לפי מה שהבנתי, אוהדי מכבי יבנה ישבו בצד ימין בלבד ואילו כל היתר (מהקטע בו ישנם שני מפלסים עד הסוף בצד שמאל) יוקצה לנו. הלוואי וזה נכון ושנמלא את הכל.
Reference URL's