מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגוש המעודד לאמצע?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
חבל שלא מבצעים מהלך כזה
יכול לשדרג בהרבה את האווירה באצטדיון.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
מה שאני יכול להגיד זה שהתוף קרע לי את העור....
מעניין לשמוע מה אייל חושב על מהלך שכזה?
יש הרבה בעד ויש גם מתנגדים
אני בדעה שזה יגרום ליותר אוהדים להיות מחוברים לעידוד.
אייל,האם מהלך כזה יכול לצאת לפועל?

אני נוהג להתרחק מחבורת הצעירים הנפלאה הזאת בגלל האוזניים אבל באמת אפילו בתקופה הכי גדולה של מכבי נתניה לא היה בינינו אוהדים כאלו מסורים ונאמנים רק בבקשה מכם קור כלבים תשמרו על הבריאות שלכם אני רואה כאלו בלי חולצות עירומים בפלג גופם העליון ניחא היו נשים חחח
הגוש המעודד עצמאי ולא תלוי ובוחר את מיקומו מסיבותיו.
כל מי שעוקב אחרי דף הפייסבוק של האוהדים מכיר היטב את כל הנימוקים והסיבות והוויכוחים לכאן או לכאן.
יש גורם אחד שאין לא ולא יהיה לו צד/דעה בעיניין וזה המועדון,כך היה בעבר וכך יהיה בעתיד.
לגבי מיקומים/פתיחת יציעים/ישיבת קהל,גם בנושא הזה נעשת חשיבה לעונה הבאה(כמובן בשיטוף האוהדים),החל מהעונה הבאה יעשה ניסיון לפתוח חלק מהיציעים(בהתאם לביקוש),בהושבה לפי מיקום.
מהלך שכזה(בדיוק כמו העונה),יהיה תלוי כמות מנויים שנמכרת טרום העונה(ולא עד סוף ספטמבר כמו השנה).
בשלב ראשון יפתח יציע של כ700 אוהדים(בתוספת מחיר),לאוהדים שירצו להבטיח את הושבתם בכסא שבחרו.
כשיתמלא היציע הראשון,יפתח השני וכך הלאה.
להזכירכם יש עלות בכל פתיחת יציע "מיוחד",בעיקר כשמדובר בהושבה ובישראל,ש"גנטים" לכל תושב המדינה יש זכויות בחוק שמאפשרות לו בעיקר לקבל הכל ולתת מעט..
ולכל השואלים על עלויות,תמתינו בסבלנות לסיום העונה כי מחיר ליגה א' לא כמחיר ליגה לאומית(בכל היציעים)...
(22-Dec-2016 8:01)אייל ס כתב: [ -> ]הגוש המעודד עצמאי ולא תלוי ובוחר את מיקומו מסיבותיו.
כל מי שעוקב אחרי דף הפייסבוק של האוהדים מכיר היטב את כל הנימוקים והסיבות והוויכוחים לכאן או לכאן.
יש גורם אחד שאין לא ולא יהיה לו צד/דעה בעיניין וזה המועדון,כך היה בעבר וכך יהיה בעתיד.
לגבי מיקומים/פתיחת יציעים/ישיבת קהל,גם בנושא הזה נעשת חשיבה לעונה הבאה(כמובן בשיטוף האוהדים),החל מהעונה הבאה יעשה ניסיון לפתוח חלק מהיציעים(בהתאם לביקוש),בהושבה לפי מיקום.
מהלך שכזה(בדיוק כמו העונה),יהיה תלוי כמות מנויים שנמכרת טרום העונה(ולא עד סוף ספטמבר כמו השנה).
בשלב ראשון יפתח יציע של כ700 אוהדים(בתוספת מחיר),לאוהדים שירצו להבטיח את הושבתם בכסא שבחרו.
כשיתמלא היציע הראשון,יפתח השני וכך הלאה.
להזכירכם יש עלות בכל פתיחת יציע "מיוחד",בעיקר כשמדובר בהושבה ובישראל,ש"גנטים" לכל תושב המדינה יש זכויות בחוק שמאפשרות לו בעיקר לקבל הכל ולתת מעט..
ולכל השואלים על עלויות,תמתינו בסבלנות לסיום העונה כי מחיר ליגה א' לא כמחיר ליגה לאומית(בכל היציעים)...
במידה ויחליטו לעבור לאמצע האם ייתכן שבגלל עיתונאי או גורם אחר ייתנו הוראה לזוז?

בוקר אור.
לא מכיר את תקנות ההתאחדות ואת נוהלי האיצטדיון,אך ברור לי שאם חלק מקהל ילין על חלק אחר,מישהו ימצא סעיף קטן או גדול שיגרום ל"בלאגן" מיותר סביב הקבוצה ואת האנרגיות אנחנו שומרים למקומות אחרים.
ביום שהקהל כולו יקום ויעודד כגוש אחד,לא ימצא הגורם שימנע זאת.
נכון להיום אנחנו קהל צנוע(שבעיקר עוסק בנוסטלגיה של כמויות) ובאופן יחסי שקט,אין סיבה לעורר מהומה על לא מאומה.
(22-Dec-2016 8:01)אייל ס כתב: [ -> ]בשלב ראשון יפתח יציע של כ700 אוהדים(בתוספת מחיר),לאוהדים שירצו להבטיח את הושבתם בכסא שבחרו.

אני אשמח להיות אחד מה 700 האלה. אני רק מקווה שהאכיפה על הנושא תעבוד כמו שצריך כי לצערי יש כמה "ילידים" שלא תמיד יודעים לקבל הסדרים וחוקים חדשים....

ואני בכלל חושב שככה העסק צריך לעבוד. בן אדם קונה כרטיס\מנוי עבור כיסא קבוע ושם הוא יושב. אין פשוט מזה. ייקח כמה שייקח, בסוף אפילו הנתנייתים יצליחו להתיישר...
(22-Dec-2016 10:51)אופיר34 כתב: [ -> ]
(22-Dec-2016 8:01)אייל ס כתב: [ -> ]בשלב ראשון יפתח יציע של כ700 אוהדים(בתוספת מחיר),לאוהדים שירצו להבטיח את הושבתם בכסא שבחרו.

אני אשמח להיות אחד מה 700 האלה. אני רק מקווה שהאכיפה על הנושא תעבוד כמו שצריך כי לצערי יש כמה "ילידים" שלא תמיד יודעים לקבל הסדרים וחוקים חדשים....

ואני בכלל חושב שככה העסק צריך לעבוד. בן אדם קונה כרטיס\מנוי עבור כיסא קבוע ושם הוא יושב. אין פשוט מזה. ייקח כמה שייקח, בסוף אפילו הנתנייתים יצליחו להתיישר...

מצטרף לאופיר ומוכן מראש לקנות כמה מנויים למקום מסומן. מה שעובד בלי בעיה במגרשים באנגליה, יכול לעבוד גם כאן. וכמו שנתניה הראתה לליגה והייתה המגרש הראשון שבו הורידו את הגדרות (ככה אני זוכר). גם בעניין הזה אנחנו יכולים להראות לליגה שהקהל יכול להיות מתורבת, ומסוגל לשבת בהתאם לכרטיס.
אופיר,
אפשר להוציא את האדם מהשכונה, לא את השכונה מהאדם.
אתה מהקופסא יושב על מדרגות גם שיש שורה פנוייה...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's