מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עכשיו בשידור ישיר ספורט 5 נגד מוליכת הטבלה מכבי חיפה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מי שיצליח לספור יותר מ 10 שניות החזקת כדור שלנו יקבל חולצה ותקליט....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(17-Dec-2016 14:42)אופיר34 כתב: [ -> ]מי שיצליח לספור יותר מ 10 שניות החזקת כדור שלנו יקבל חולצה ותקליט....

גם לא של חיפה. ביטלו את חיפה התקפית לחלוטין,חבל שאין פירגון ודיוק בחלק הדמי ולא נהנים מכל הכדורים שהרווחנו כתוצאה מהלחץ.
(17-Dec-2016 14:48)אייל ס כתב: [ -> ]
(17-Dec-2016 14:42)אופיר34 כתב: [ -> ]מי שיצליח לספור יותר מ 10 שניות החזקת כדור שלנו יקבל חולצה ותקליט....

גם לא של חיפה. ביטלו את חיפה התקפית לחלוטין,חבל שאין פירגון ודיוק בחלק הדמי ולא נהנים מכל הכדורים שהרווחנו כתוצאה מהלחץ.

צודק... אבל אותי מעניינת נתניה...
הקטע שגם במשחקים שאנחנו אמורים לשלוט זה לא נראה אחרת.

ודרך אגב, שחקן נוסף ששווה בדיקה זה המגן השמאלי שלנו (שראל? ).
עוקב אחריו כבר כמה משחקים. יודע להרים כדורים מהאגף בצורה טובה מאד. יותר טובה לטעמי משני מגיני הבוגרת

שווה בדיקה?
הוא הוחתם יחד עם עזריה ואילון על חוזה ארוך טווח כי כנראה צופים לו עתיד בקבוצה הבוגרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עם כל הכבוד, הנוער של חיפה זה פשוט Level אחר לגמרי והם עוד חסרים מספר שחקנים משמעותיים.
מה שעצוב בסיפור הזה מבחינת אותם שחקנים של חיפה, שהם "ילכו לאיבוד" בשלב המעבר לבוגרים כי הסיכוי להשתלב בבוגרים של קבוצה בעלת משאבים כמו מכבי חיפה הוא אחד ל- 10 אולי והם הופכים להיות משועבדים למועדון בחוזים ארוכי טווח ומושאלים כל פעם למקום אחר.
חוץ מרצון ומחוייבות לא ראיתי כלום לחץ והגנה ורצון בשפע.
כשרון , יצירתיות , ויכולת ירודה של רוב השחקנים .
חיפשתי את הניצוץ והוא היה חסר...
לפחות לא משחקים על כדורים ארוכים ...
לני אהרון שחקן טוב
והיה עוד קשר אגרסיבי שהיה לא רע אבל שוב לוחמים אני מחפש כדורגל....
אם אילו השחקנים שבונים עליהם בשנים הקרובות?
לצערי רוב השחקנים חלשים מאוד,חסרי טכניקה והבנת המשחק , למה לא מנסים לשחק כדורגל, רק בום למעלה כל כדור!
צדק פילפצוק ,חיפה זאת דוגמא טובה ,לכשרון ,הנעת כדור, בקיצור חלקם הגדול יהיו שחקנים אם לא בחיפה אז בקבוצות אחרות.
רואים בקבוצה הזו שחקנים הגנתיים שאולי יוכלו להשתלב בעתיד.
זה מה שהמועדון הזה מייצר כבר שנים.
שני השחקנים היצירתיים העיקריים כבר נמצאים בבוגרים וטוב שכך.
יש נסיגה בכדורגל הישראלי. מי שרוצה להתכחש שיתכחש.
מה ייצרה אותה מכבי חיפה הגדולה בשנים האחרונות?
כוכבי הנוער שלה הם שון ויסמן, שאם היו מאמינים בו עדיין לא היו נותנים לנו אופציה עליו, שחר הירש שלא רק שלא מתקדם- הולך אחורה. כנ״ל שובל גוזלן.
אני חושב שהשחקן הכי קדמי שיצא משם בשנים האחרונות ומרשים זה נטע לביא(קשר 50-50).
הכי טוב שייצרה מכבי ת״א התרסק מנטאלית.
הכי טוב שייצרה ק״ש זה עדן שמיר שלא ממש הופך לכוכב.
אלונה עוד מעט סוגרת עשור בב״ש ומי יצא משם? דן ביטון זה בערך הכי מרשים ומגן שמאלי שמטפח את יכולת הגירבוץ בבלגיה.
בהפועל חיפה צץ איזה פאלקוצ׳נקו.
בבני יהודה כלום ושום דבר(עגייב זה כבר ישן וגם הוא לא ממש מתפתח באי).
מה קורה בבית״ר? יצא משם משהו מאז הדור שכבר מתקרב לפרישה?
ומטוברוק? חבל שיש את קני סייף אחרת היינו שוכחים שקיים מועדון כזה.
מהפועל ת״א אני גם לא רואה גדולות ונצורות אלא אם כן מישהו חושב שרמזי ספורי ושגיב יחזקאל הם הדבר הבא. אולי שון מלכה שכולנו ראינו אתמול בעיקר עסוק בלבכות?
לא פלא שעל חצי מיכאל אוחנה משלמים מיליון דולר ולאט לאט אנשים גם מתחילים להשתכנע שזה היה צעד גאוני.
בב״ש בונים על שושלת?
עם מי?
איפה דור ההמשך?
המצב רע באופן כללי.
כנראה הילדים של היום מעדיפים לשחק בפלייסטיישן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(17-Dec-2016 19:44)Shaul כתב: [ -> ]אם אילו השחקנים שבונים עליהם בשנים הקרובות?
לצערי רוב השחקנים חלשים מאוד,חסרי טכניקה והבנת המשחק , למה לא מנסים לשחק כדורגל, רק בום למעלה כל כדור!
צדק פילפצוק ,חיפה זאת דוגמא טובה ,לכשרון ,הנעת כדור, בקיצור חלקם הגדול יהיו שחקנים אם לא בחיפה אז בקבוצות אחרות.

"למה לא מנסים לשחק כדורגל" ??
זה מה שאני שואל כבר 10 שנים....
אל תנצחו, אל תיקחו אליפויות ותארים אבל שחקו כדורגל קיבינימט !
או לפחות תנסו לשחק כדורגל. ואני לא מזלזל בלחימה וברצון. זה לא חסר בקבוצה ,אבל זה לא העיקר וזה לא מה שיקדם אותנו.
בבוגרת רואים טביעת עין של מאמן, רואים שיטה, רואים דרך, רואים אופק ופה בנוער כלום. הכל מקרי, לא מסודר, כל אאוט נהפך לאירוע מכונן, בומים למעלה בלי מטרה . מזכיר לי ימים של מאמן בוגרת מוכר ואהוב שלזכותו יאמר שלפחות הצליח להביא נקודות עם הגועל שלו. במקרה הזה גם נקודות אין.

בקיצור, חבל...
עמודים: 1 2
Reference URL's