מכבי נתניה

גירסה מלאה: w.t.f .? אייל לטיפולך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
עורך דינו האישי של כבירי, בראונשטיין, ביקש מבית המשפט לבטל, או לפחות לדחות את עונש הפחתת 9 הנקודות: "לא יקרה שום דבר ההחלטה הזו תוקפא לפחות ב-30 יום. אם הנושים מסכימים להסדרה, אני לא רואה טעם בסנקציה הקשה הזו".
והשוםט מסכים כרגע.
השופט אורנשטיין אמר שהוא לא מקבל את טענות ההתאחדות בנוגע להפחתת הנקודות. אחרי דיון של כמה דקות הוא פסל את האפשרות לדון בעניין הורדת נקודות בבית הדין של ההתאחדות.
מחר הוא יקבל החלטה וגם הנושא הזה יעלה בהחלטתו.
נמתין בסבלנות.
לא רואה אפשרות להקפאת הליכים/פרוק,ללא הפחתה.
במידה ואכן כך הדבר...זה יגיע לפתחו של בית המשפט העליון.
לא צריך להתייחס לציטוטים בעיתון... יש פרוטוקול, אותו צריך לקרוא ו... כמובן להמתין למחר
אז החלום שלי השתנה: הפועל מצליחים להימנע מהפחתת הנקודות אבל כן צריכים למכור את כל השחקנים ולבסוף יורדים ליגה, ואצלנו בית המשפט מבטל את ההפחתה של הנקודות ועונה הבאה מחליפים מקומות, סוף טוב הכל טוב
(11-Dec-2016 14:56)אריאל כתב: [ -> ]לא צריך להתייחס לציטוטים בעיתון... יש פרוטוקול, אותו צריך לקרוא ו... כמובן להמתין למחר
זה הועתק מהפרוטוקול לא מאף עיתון.
רגע רגע מה הולך כאן ?? אז שיחזירו לנו את 9 הנקודות
לא אכפת לי מהבועל תל אפיפ אבל אכפת לי שיחזירו את 9 הנקודות

אייל תצא בהודעה שמכבי נתניה דורשת להחזיר לה הנקודות כי דין שווה לכולם
במקרה שלנו יבואו ויגידו ,מדוע לא ערערתם על הפחתת 9 הנקודות ישר אחרי שקיבלתם את העונש?
משה כי זה התקנון ואם ההתאחדות לא מיישמת את התקנון אז גם לנו מגיע ההחזר
אני מסופק אם בסופו של דבר יוחלט להחזיר להם את 9 הנקודות.
מדובר פה בתקדים ובעצם בביטול תקנון ההתאחדות שמאד ברור ונהיר במקרה הזה. אין פה פרשנויות. קבוצה שנכנסת להקפאת הליכים\פירוק נענשת בהפחתת נקודות. קרה לפני הפועל ויקרה אחרי הפועל.

ואם בכל זאת זה יקרה אני מאד מקווה שנגיע לערכאות הכי גבוהות שניתן להגיע כדי שיהיה פה צדק ושוויון
אני בהחלט לא רואה סיבה לבטל את עונש הנקודות. זה התקנון, כולם מודעים לו. אז באיזו עילה בדיוק?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Reference URL's