מכבי נתניה

גירסה מלאה: בני יהודה כמשל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
חסן אבו זייד, דובב גבאי, ניקולה מיטרוביץ׳, אלון תורג׳מן, סער בינבנישתי, אנטוניו מרסיץ׳ ותומר חוויאר- לא משנה מה ההערכה המקצועית שלכם אליהם מדובר ברשימה די מכובדת של שחקנים די מוכחים בליגת העל(אם לא בקבוצות גדולות בטח בקבוצות בסדר הגודל של בני יהודה) וגם ממש לא זולים!
כל אלה היו אמורים להספיק כדי להתגבר על המאסטרו של המועדון בשנים האחרונות וללא ספק המקביל של ערן לוי אצלנו- פדרו גלבאן- שמה לעשות- כפי שאומרים אצלנו בנושא ערן לוי- קבוצה בריאה צריכה להיבנות אחרת- ובבני יהודה עשו צעד אמיץ ונכון שמתפוצץ להם בפנים, ועם קבוצה יקרה במושגים של קבוצת בטן-תחתית בליגת העל.
מה אפשר ללמוד מבני יהודה?
1. שחקנים כמו דובב גבאי, ניקולה מיטרוביץ׳ ואלון תורג׳מן הם סוג שחקנים שהם ״חלום רטוב״ של חלק מהאוהדים שלנו. שחקנים שאם לא היו יקרים כל כך מכבי נתניה בהחלט היתה רוצה אותם.
בני יהודה הביאה אותם. האם זה מבטיח הצלחה? אנחנו רואים שלא ממש. מניח שזה מה שאייל מתכוון שהוא טוען שכסף לא משחק על המגרש ושולף לא פעם את דוגמת קובי דג׳אני הזול והרעב שבא להוכיח היה טוב בהרבה מקובי דג׳אני שכבר היה שחקן מוכח ויקר בהרבה.
2. בינתיים השחקן הטוב ביותר של בני יהודה הוא לא דובב גבאי עם נתונים מרשימים לחלוץ(מהירות, נגיחה, בעיטה מדוייקת), לא אלון תורג׳מן עם שנים במכבי חיפה, לא מיטרוביץ׳ שהיה בורג חשוב במכבי ת״א ולא מרסיץ׳ שנתן חצי עונה גדולה שהביאה את בני יהודה להבטחת הישארות מוקדמת בשנה שעברה.
זה דווקא שחקן ליגה שניה טיפוסי- אלמוג בוזגלו.
3. בלי אנשי מקצוע רציניים בראש המערכת היכולת לבחור את השחקנים המתאימים ולחבר קבוצה מנצחת הוא שנוי במחלוקת. זה יכול להתחבר. זה יכול גם לא- וזה נכון תמיד אבל עם אנשי מקצוע רציניים, חושבים, ושמים דגש על כל פרט ופרט- הסיכוי שזה יתחבר גדול יותר. הלואי וסלובו ושי יהיו כאן להרבה שנים ושלא נוותר גם ברגעים קשים- כי החלפת מאמנים כבר מזמן הוכחה שלא מבטיחה דבר.
4. שאלת המאסטרו נותרה פתוחה. מה שבטוח- דרושה היערכות נכונה ליום שאחרי שבמוקדם או במאוחר יגיע- המלצה שלי- עשו זאת בהדרגה.

אייל, המשך בדרכך. אל תסטה ממנה. את הכסף שאין אל תוציא ואת הכסף שיש תשקיע בחוכמה.
בני יהודה דוגמה לאיך משקיעים כסף ועושים זאת לא נכון.
לפחות בכל הקשור לקבוצה הבוגרת כי בנוער שומע שאברמוב מרביץ עבודה כולל בתשתיות שזה מבורך תמיד ומגיע לו שאפו. בקבוצה הבוגרת חוסר ניסיונו ניכר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
נתת את בני יהודה כדוגמא למועדון שנשפך בו כסף אבל עם ניהול חובבני וחסר ניסיון.
אני אתן את הפועל ב"ש כדוגמא למקום שנשפך בו כסף אבל גם מנוהל בצורה יפה מאוד ואפילו ע"י ישראליים.
בשורה התחתונה, רק עם ניהול נכון או רק עם כסף גדול לא ניתן להגיע רחוק ולהביא הישגים וגם לא ניתן לסחוף המונים.
בשביל להיות מועדון בסטייל בני יהודה אולי באמת מספיק ניהול נכון וכסף קטן.
כדי שמכבי נתניה תחזור להיות מועדון מוביל בכדורגל הישראלי צריך את שני הדברים, לא יעזור כלום.
הכל עניין של ציפיה...
(11-Dec-2016 11:47)עידן444 כתב: [ -> ]חסן אבו זייד, דובב גבאי, ניקולה מיטרוביץ׳, אלון תורג׳מן, סער בינבנישתי, אנטוניו מרסיץ׳ ותומר חוויאר- לא משנה מה ההערכה המקצועית שלכם אליהם מדובר ברשימה די מכובדת של שחקנים די מוכחים בליגת העל(אם לא בקבוצות גדולות בטח בקבוצות בסדר הגודל של בני יהודה) וגם ממש לא זולים!
כל אלה היו אמורים להספיק כדי להתגבר על המאסטרו של המועדון בשנים האחרונות וללא ספק המקביל של ערן לוי אצלנו- פדרו גלבאן- שמה לעשות- כפי שאומרים אצלנו בנושא ערן לוי- קבוצה בריאה צריכה להיבנות אחרת- ובבני יהודה עשו צעד אמיץ ונכון שמתפוצץ להם בפנים, ועם קבוצה יקרה במושגים של קבוצת בטן-תחתית בליגת העל.
1. שחקנים כמו דובב גבאי, ניקולה מיטרוביץ׳ ואלון תורג׳מן הם סוג שחקנים שהם ״חלום רטוב״ של חלק מהאוהדים שלנו. שחקנים שאם לא היו יקרים כל כך מכבי נתניה בהחלט היתה רוצה אותם.
בני יהודה הביאה אותם. האם זה מבטיח הצלחה? אנחנו רואים שלא ממש. מניח שזה מה שאייל מתכוון שהוא טוען שכסף לא משחק על המגרש ושולף לא פעם את דוגמת קובי דג׳אני הזול והרעב שבא להוכיח היה טוב בהרבה מקובי דג׳אני שכבר היה שחקן מוכח ויקר בהרבה.
2. בינתיים השחקן הטוב ביותר של בני יהודה הוא לא דובב גבאי עם נתונים מרשימים לחלוץ(מהירות, נגיחה, בעיטה מדוייקת), לא אלון תורג׳מן עם שנים במכבי חיפה, לא מיטרוביץ׳ שהיה בורג חשוב במכבי ת״א ולא מרסיץ׳ שנתן חצי עונה גדולה שהביאה את בני יהודה להבטחת הישארות מוקדמת בשנה שעברה.
3. בלי אנשי מקצוע רציניים בראש המערכת היכולת לבחור את השחקנים המתאימים ולחבר קבוצה מנצחת הוא שנוי במחלוקת. זה יכול להתחבר. זה יכול גם לא- וזה נכון תמיד אבל עם אנשי מקצוע רציניים, חושבים, ושמים דגש על כל פרט ופרט- הסיכוי שזה יתחבר גדול יותר. הלואי וסלובו ושי יהיו כאן להרבה שנים ושלא נוותר גם ברגעים קשים- כי החלפת מאמנים כבר מזמן הוכחה שלא מבטיחה דבר.
4. שאלת המאסטרו נותרה פתוחה. מה שבטוח- דרושה היערכות נכונה ליום שאחרי שבמוקדם או במאוחר יגיע- המלצה שלי- עשו זאת בהדרגה.

אייל, המשך בדרכך. אל תסטה ממנה. את הכסף שאין אל תוציא ואת הכסף שיש תשקיע בחוכמה.
לפחות בכל הקשור לקבוצה הבוגרת כי בנוער שומע שאברמוב מרביץ עבודה כולל בתשתיות שזה מבורך תמיד ומגיע לו שאפו. בקבוצה הבוגרת חוסר ניסיונו ניכר.

בלי קשר לנאמר,למרות שבנאמר יש הרבה שכל(לגישתי).
במחלקת הנוער של בני יהודה נעשתה העונה שיטת "הזבנג וגמרנו",שמוביל אותם למקומות לא טובים...
כל זה "אפרופו" כל אלו שמצפים שנעשה אותו דבר גם בנתניה,בתפיסתי אני בעד "העברת מקל מסודרת" וכך נעשה.
הרבה גורמים לא דומים בין בני יהודה לנתניה , למשל צוות מקצועי בנתניה ממשיך אם נעלה ליגה ויודע בדיוק מה והיכן צריך לחזק .
דבר שני הגדולה של אייל סגל היתה בגישה הנכונה לבוא לצוות המקצועי לומר לו הנה לכם תקציב כך וכך תביאו מי שאתם רוצים במסגרת התקציב ואני אסגור הפרטים הטכניים של החוזה , בדבר הזה אייל עשה בחכמה כי זה שחקנים שהובאו על ידי המאמנים מחוייבים למאמנים וכל האחריות להצלחת הקבוצה על המאמנים .
בבני יהודה לעומת זאת המאמן חדש ( בנאדו ) ולא מחובר לקבוצה כמו דראפיץ' בנתניה , אברמוב הוא ששחרר והביא שחקנים , וצריך גם לומר את האמת כשהכל חדש בעליית ליגה צריך הרבה עצבים ועונה שניה תמיד קשה יותר מעונה הראשונה סטטיסטית .
לאייל אני חוזר ואומר כמו שהתחלת תמשיך ואל תשנה , תן לצוות המקצועי תקציב לשחקנים שיחזקו מה שנראה להם נכון לחזק .
אם בינואר עסקינן אז בהחלט הייתי ממליץ על חיזוק לחוד ועוד בלם כל השאר בסדר גמור רק שימשיכו ככה
לעונה הבאה תשאיר מעכשיו הזרים שיש לכמה שנים + 3 זרים טובים נוספים , ובלבד שהחיזוק לא יחסום את הצעירים שלנו מלהתקדם כמו דין גל , כחלון ,פאדול הבלם , זיו , אברהם .
(11-Dec-2016 12:28)אייל ס כתב: [ -> ]
(11-Dec-2016 11:47)עידן444 כתב: [ -> ]חסן אבו זייד, דובב גבאי, ניקולה מיטרוביץ׳, אלון תורג׳מן, סער בינבנישתי, אנטוניו מרסיץ׳ ותומר חוויאר- לא משנה מה ההערכה המקצועית שלכם אליהם מדובר ברשימה די מכובדת של שחקנים די מוכחים בליגת העל(אם לא בקבוצות גדולות בטח בקבוצות בסדר הגודל של בני יהודה) וגם ממש לא זולים!

בלי קשר לנאמר,למרות שבנאמר יש הרבה שכל(לגישתי).
במחלקת הנוער של בני יהודה נעשתה העונה שיטת "הזבנג וגמרנו",שמוביל אותם למקומות לא טובים...
כל זה "אפרופו" כל אלו שמצפים שנעשה אותו דבר גם בנתניה,בתפיסתי אני בעד "העברת מקל מסודרת" וכך נעשה.

״העברת מקל מסודרת״. למי... נ

ההבדל בין בני יהודה של העונה, לבני יהודה של השנים הקודמות זה רק ההבדל בין אברומוב, שחושב שהוא יודע לנהל קבוצת כדורגל,
לבין דמאיו, שלא הביא כסף מהבית (כי אין לו). אבל ידע לנהל קבוצה ולא להמר על כספים שאין לו.

ובכלל, אין הבדל מהותי בין אלון תורג'מן לבין עשרות חלוצים בינוניים שנמצאים בליגה השניה. את תורג'מן הצליחו למכור מטוברוק למכבי חיפה
וזה כנראה הפרט הכי מהותי בקריירה שלו Smile
ושחקן כזה זה רעל למכבי נתניה או לקבוצה כמו בני יהודה, אגו חסר כיסוי עם שכר מופרך.
שילוב של כסף וניהול נכון הוא השילוב המנצח.
כל שאר הקבוצות שיש להן רק את אחד מהפרמטרים האלה או אין להן את שני הפרמטרים האלה בעונה אחת יהיו בפליאוף העליון ובעונה שלאחריה עלולות למצוא את עצמן בתחתית בסכנת ירידת ליגה.
הנוער של בני יהודה מתנדנד בין הליגות בשנים האחרונות....
שלנו ניצל דקה 90 ....
מחלקת הנוער שלנו דורשת חריש עמוק....
בהדרגה או בזבנג אתה תחליט תכלס אם זה יישאר ככה רק תצטרך להביא יותר כסף מהבית כי מזה נוציא מעט ....וגם באיכות בינונית
דוד למה הנוער שלנו לא כמו פעם שלקחנו אליפויות ? הרי לא רק אייל השקיע בנוער גם בתקופת שגב לב בלדב ויאמר השקיעו בנוער ....מה לא עובד ??
אנשי מקצוע באיכות גבוהה
Reference URL's