מכבי נתניה

גירסה מלאה: ראשון לציון - המשחק הכי קשה עד היום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ראשון לציון מגיעה לנתניה , זהו המשחק הכי קשה שיש לנו העונה , למה ? כי הקבוצה הזאת משחקת עם הגנת ברזל ספגה רק 13 שערים עד היום . אבל ההתקפה שלה גם רק עם 13 שערים , יהיה משחק קשה מצד אחד צריכים להבקיע ומוקדם מצד שני להזהר מהמתפרצות ....
נכון כל שבוע אני אומר את זה אבל עדיף לבוא דרוכים ומוכנים ולא לפספס הזדמוניות שוב ושוב .
לעומת החברים כאן אני לא מתלהב מהשער של ברק בדש כל האמירות כאילו לא מפעילים אותו נכון פשוט שקריות , הוא מקבל המון קרדיט והזדמנויות בכל משחק אבל מפספס , אולי עם כיבוש השער הראשון משהו ישתחרר אצלו והוא יחזור להיות הברק בדש שרצינו שיבוא .
מי ששם לב בשער הראשון של קטמון קיבלנו גול בגלל החור של ויקי כחלון , בגול השני מטעות של עלי מוחמד אבל היכן היו הבלמים ?? חומר למחשבה ...
המשחק הזה הוא עוד משחק על 3 נקודות בדרך ארוכה , אבל זה הענין אני לא זוכר מתי צירפנו כמה נצחונות רצופים זה היה לפני הפציעה של ערן לוי והגיע הזמן לצרף עוד נצחון , אחריו יגיע עוד משחק בית נגד הפועל פ"ת וזאת ההזדמנות שלנו להתברג בין שתי הראשונות .
לדעתי מול ראשל"צ כדאי לעלות עם 2 חלוצים ולתגבר את החלק ההתקפי של הקישור מול ההתקפה של ראשל"צ עלי מוחמד כקשר נסוג בודד מספיק .
מזמן לא זכינו לראות משחק טוב מהמגן השמאלי קובי מור שלנו אם הוא גם יתן משחק טוב כמו ויקי כחלון תהיה לנו התקפה מפחידה ...אחד מימין ואחד משמאל ימוטטו כל הגנה .
דיע סבע צריך להמשיך ככה וגם אביב אברהם ואם ערן לא חוזר עדיין גם לדנון מגיע להמשיך .
צפוי משחק קשה וטוב צריך שהאצטדיון יהיה יותר מלא אם יגיעו הפעם 7000 אוהדים בצהוב אז אנחנו בדרך הנכונה .
בינתיים יש תוצאת מחצית מעניינת במשחק הפועל פ"ת - בית"ר שמשון
כן פתח תקוה מובילה על ביתר
פת מנצחת 2:1 את בית"ר ת"א נשארנו במקום ה3
עתה מגיעים למחזור הבא במצב רוח משופר
שירת הברבור של בית"ר ת"א, בקרוב גם של הפועל ר"ג ושתי היורדות יהיו אלה שיעלו בסופו של דבר.
(11-Dec-2016 23:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]שירת הברבור של בית"ר ת"א, בקרוב גם של הפועל ר"ג ושתי היורדות יהיו אלה שיעלו בסופו של דבר.

זה מה שאמור להיות. אבל בלי ערן ואולסק זה יהיה הרבה יותר קשה.
יש לנו 2, משחקים קריטיים על מנת לתפוס את המקום השני ואולי לעבור גם לראשון
מחזור הבא אם ננצח את ראשל"צ
יש את מכבי הרצליה נגד עכו
ובתיר ת"א נגד רמת גן

אחרי זה נגד הפועל פ"ת בבית גם ואז למשחק העונה בחוץ נגד עכו
זיפת. תחזית מזג האויר למחר - גשום במועד המשחק. בקיצור, מזג אויר המתאים לקבוצת חוץ המסתפקת בתיקו אפס.

תוספת להבהרה: מאז ומתמיד אני מקווה שמזג אויר גשום ייפול על קבוצתנו רק במשחקי חוץ. במשחקי בית - רק מזג אויר בהיר.
ובואו נראה איך נקבל את הדשא אחרי משחק היום ומשחק אתמול.
משחקים שאגב ממש לא נחוץ לעשות אותם דווקא באצטדיון העמוס הזה.
עמודים: 1 2
Reference URL's