מכבי נתניה

גירסה מלאה: מתי ערן חוזר?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
"אין שחקן שאין לו מחליף" זה משפט יפה, אבל במקרה שלנו לערן לוי העונה, אין מחליף.
לפי מה שקורה מהפועל ת"א, שם נראה שהם בדרך לפרוק ודאי, רצוי לא להיתקע בליגה השניה גם בעונה הבאה.
בלי ערן לוי יהיה קרב די קשה על העליה, ובליגה הזו, שבה אפשר לפקפק בכשרות רוב המשחקים בגלל ההימורים, די קשה לסמוך שהכל יתנהל בצורה הוגנת. הדרך היחידה להימנע מלהיות תלוי בקומבינות היא ליצור פער גדול במקום הראשון.

לגבי עונה הבאה: נתניה די ידועה בכך שהיא מאפשרת לשחקני קישור טכנים לפרוח, ובעיקר לכאלה בסוף הקריירה, שזקוקים לגב של הקהל (עטר, זוהר, וכו').
אני הייתי חושב לעונה הבאה על שחקן כמו בניון, שאומנם לא מסוגל להנהיג קבוצה, אבל מסוגל לתת יופי של עונה כאשר לא יהיה עליו לחץ. ממילא, חוזה גדול הוא לא יקבל באף קבוצה בארץ, אז האלטרנטיבה שלו היא לפרוש או לתת עונה-שתיים רגועות בקבוצה שתאפשר לו להנות.
(05-Dec-2016 11:29)arika כתב: [ -> ]"אין שחקן שאין לו מחליף" זה משפט יפה, אבל במקרה שלנו לערן לוי העונה, אין מחליף.
לפי מה שקורה מהפועל ת"א, שם נראה שהם בדרך לפרוק ודאי, רצוי לא להיתקע בליגה השניה גם בעונה הבאה.
בלי ערן לוי יהיה קרב די קשה על העליה, ובליגה הזו, שבה אפשר לפקפק בכשרות רוב המשחקים בגלל ההימורים, די קשה לסמוך שהכל יתנהל בצורה הוגנת. הדרך היחידה להימנע מלהיות תלוי בקומבינות היא ליצור פער גדול במקום הראשון.

לגבי עונה הבאה: נתניה די ידועה בכך שהיא מאפשרת לשחקני קישור טכנים לפרוח, ובעיקר לכאלה בסוף הקריירה, שזקוקים לגב של הקהל (עטר, זוהר, וכו').
אני הייתי חושב לעונה הבאה על שחקן כמו בניון, שאומנם לא מסוגל להנהיג קבוצה, אבל מסוגל לתת יופי של עונה כאשר לא יהיה עליו לחץ. ממילא, חוזה גדול הוא לא יקבל באף קבוצה בארץ, אז האלטרנטיבה שלו היא לפרוש או לתת עונה-שתיים רגועות בקבוצה שתאפשר לו להנות.

אגב לא ראיתי אותו במשחק בשישי בקרבת הספסל יכול להיות שהוא לא היה?
אריקה לא הגזמת יוסי בניון ?
צר לי לאכזב לא מעט אוהדים,אנחנו,מכבי נתניה מיצתה את היותה "אבן שואבת" לסיום קריירה של כוכבי העבר מקבוצות אחרות.
פני מכבי נתניה לעתיד וזה יהיה הכיוון המרכזי בהחתמת שחקנים.

ערן יחזור לאימונים כשירגיש בוטח בגופו ועד אז אני משוכנע שהצוות המקצועי ימצא את "תוכנית המשחק" הנכונה למכבי נתניה ללא ערן לוי.
יש כמה סוגים של שחקנים בשלבים שונים :
בעלי פוטנציאל בוסרי לפני פריצה (סטייל נג'וקו, קיודה)
בפריצה עם קבלות בקבוצה קטנה (סטייל פושה או וואקמה ברעננה)
שחקנים בשיא הקריירה
שחקנים מעבר לשיא (סטייל עטר זוהר בנין שהגיעו אלינו ועשו חייל)

לקבוצה צנועה יכולים להתאים בהחלט סוגי 1 ו 4

ואם הפועל מתפרקים הייתי גונב להם את אנס מחמיד, חלוץ העתיד של ישראל לדעתי
שמעתי כבר לא מעט אנשים שאני רואה בהם מומחים בתחום הנוער שטוענים שלא יצא ממנו כלום.
(05-Dec-2016 17:45)עידן444 כתב: [ -> ]שמעתי כבר לא מעט אנשים שאני רואה בהם מומחים בתחום הנוער שטוענים שלא יצא ממנו כלום.
פוטנציאל לפחות יש לו והוא גם מאוד צעיר תמיד שיחק עם גדולים ממנו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
יש לנו היום במועדון 3 אנשים שאני סומך על "העין המקצועית" שלהם,נכון להיום(תוך כדי תנועה),מתבצע "חריש" לבחינת פוטנציאל שמתאים גנטית למכבי נתניה.

(05-Dec-2016 17:48)amir כתב: [ -> ]
(05-Dec-2016 17:45)עידן444 כתב: [ -> ]שמעתי כבר לא מעט אנשים שאני רואה בהם מומחים בתחום הנוער שטוענים שלא יצא ממנו כלום.

משהו קרה לו העונה....זה לא אותו שחקן שהכרנו בשנים האחרונות.
ובכל מקרה כל עוד הפועל ת"א "שורדת" הוא לא רלוונטי.
בניון צריך לפרוש כמה שיותר מהר. הוא משחק חלש מאוד ללא כושר משחק וללא יכולת והוא גם ידוע בבעיות אגו ומשמעת. עצוב שיש שחקנים שלא יודעים מתי לפרוש.
(05-Dec-2016 17:50)אייל ס כתב: [ -> ]יש לנו היום במועדון 3 אנשים שאני סומך על "העין המקצועית" שלהם,נכון להיום(תוך כדי תנועה),מתבצע "חריש" לבחינת פוטנציאל שמתאים גנטית למכבי נתניה.

(05-Dec-2016 17:48)amir כתב: [ -> ]

משהו קרה לו העונה....זה לא אותו שחקן שהכרנו בשנים האחרונות.
ובכל מקרה כל עוד הפועל ת"א "שורדת" הוא לא רלוונטי.
רשמי: אמיר כבירי לוקח את הפועל תל אביב להקפאה

מי שהגיע לפני שנה וחצי בתור בעלים-אוהד הביא את המועדון לאחד מרגעי השפל שלו. המשמעות: 9 נק' יירדו. הפועל: החובות - 100 מיליון ₪. כץ: "הוא האשם היחיד במצב"

תגיות: הפועל תל אביב

עמודים: 1 2 3
Reference URL's