מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם נצליח לנצח את קטמון בחוץ ואת ראשל"צ בבית ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לכאורה כמו שאומר משה פיליפצ'וק : " למה מי הם ? מנצ'סטר סיטי ? " על כל יריבה , ואני אומר לו :" למה אנחנו צ'לסי ?"

קטמון באמת אבל באמת לא קבוצה שאמורה לעשות למכבי נתניה הרבה בעיות , חומר השחקנים לא חצי ממכבי נתניה , קבוצה נחמדה שהקהל שלה רק רוצה להנות . אין לחץ ומכך אני כן מודאג .
כל משחק שנראה קל על הנייר השחקנים מגיעים כאילו הם מובילים 3-0 ורק כשנזכרים אחרי שקיבלו גול לנסות ולהשוות , כל תוצאת תיקו העונה היינו צריכים להפסיד חוץ מנגד פ"ת ועפולה .

אייל סגל בעלים ולא יאמר לכם כלום אבל אני כן אומר לכם , אל תייאשו את מה שיש לנו אל תגרמו לו לאבד ענין כי לא ב ז שלכם לרוץ ולהלחם ולנצח בשיניים .
יש 2 משחקים קריטיים , אם ננצח בשניהם נהיה באחד המקומות 1-2 , השחקנים חייבים לתת יותר מהכל 95 דקות לא לנוח לשניה עד שהאוטובוס צופר לנסוע חזרה ....

סלובו ושי תחשבו הפעם איך לעורר את השחקנים לפני שמקבלים גול , הגיע הזמן לחזור לנצח גם בלי ערן לוי , ..
דין גל , קובי מור , וארגוץ' , ז'ידנוב , כחלון , אולסק , מוחמד ,קוגבניה , סבע , בדש , רועי דיין .
למה מי הם , ליברפול?
אבל בלי ערן לוי ועם התקפה מקרטעת במקום באנקר 2 אני מקווה שנגנוב ניצחון או במקרה הגרוע עוד תיקו.
אם לא ננצח את קטמון יהיה אפשר להגיד מזל טוב, משבר ראשון לעונה.
מפחד לחשוב על סרט כזה בכלל

(04-Dec-2016 23:10)זאב רווח כתב: [ -> ]כל משחק שנראה קל על הנייר השחקנים מגיעים כאילו הם מובילים 3-0 ורק כשנזכרים אחרי שקיבלו גול לנסות ולהשוות , כל תוצאת תיקו העונה היינו צריכים להפסיד חוץ מנגד פ"ת ועפולה

לא מסכים. היו שני משחקים העונה שהשחקנים פתחו בגישה כזאת, מול נצרת עילית ונשר. נגד נצרת עילית זה השתנה אחרי ההפסקה והיינו הרבה יותר קרובים לנצח מאשר להפסיד ונגד נשר בכלל לא וזה בעצם היה הפעם היחידה העונה עד עכשיו שממש הגיע לנו לרדת בלי כלום.
יכול להיות שהיו עוד משחקים פחות טובים אבל אלה דברים שקורים, לא ראיתי חוסר מחויבות מאף אחד.
גדי הכוונה היא לדרבן את השחקנים לנצח אתה בא ועושה חור בספינה ??
הם צריכים לבוא לתת 2 גולים מהתחלה ולחכות להתקפות מהיריבה ואז לעקוץ במתפרצות זה כל הענין של מכבי נתניה הגדולה
(05-Dec-2016 16:35)זאב רווח כתב: [ -> ]גדי הכוונה היא לדרבן את השחקנים לנצח אתה בא ועושה חור בספינה ??
מקווה שאף פעם לא תהיה בסיטואציה שאתה הולך ברחוב ומישהו מאיים לקפוץ מהגג וזה תלוי בך לדרבן אותו שלא.
זורקים אותנו בטדי בפינה בכוונה...
מקווה שמי שצריך לקבל החלטות יעשה להם את אותו הדבר.
בושה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
חדשות טובות, הפועל ר"ג הפסידה 2:0 להפועל ים, וביתר ת"א תיקו 0 עם ראשל"צ
ועל זה נאמר המעבר של יוסי מזרחי הצליח...
אשדוד קיבלו חבילה יפה....
והפועל ירושלים ניצחו את המוליכה....
כן אבל כל עוד אנחנו לא מנצחים מה זה שווה ? השחקנים חייבים לתת הכל במשחק הקרוב ונגד ראשל"צ
השוער הבא? דין גל, מאחוריך
http://m.ynet.co.il/Articles/4886833
עמודים: 1 2
Reference URL's