מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם צריך להגיע בינואר חיזוק ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
יש רצון לראות שיפור גדול בהתקפה במיוחד עם ברק בדש וחזרתו מפציעה של הצעיר שון וייסמן , את היכולת פחות או יותר של רועי דיין מכירים חלוץ מטרה לא רע הייתי אומר בינוני ומטה שחקן משלים על הספסל לא יותר .
ברק בדש אם היה אותו הברק ממכבי תל אביב וקריית שמונה אז לא היו בכלל בעיות של התקפה , הוא ודיין היו משלימים אחד את השני .
שון וייסמן תעלומה בעיני ועד שישחק ועד שנתרשם ממנו האם זה יספיק ?

להביא כרגע חלוץ ? מי בשוק טוב יותר ? הרי זרים אין מקום , ישראלים ? לא רואה טובים הרבה יותר חופשיים ...השאלות אסור בהחלט אם אין אופציה לקניה וזאת החלטה מצויינת

עשינו תוצאות טובות עד עכשיו אבל אני לא שוכח ניצחונות בפוקס כמו נגד רמת גן וכמה תיקו שיכולנו להפסיד בהן בקלות , אנחנו עדיין לא דורסניים כמו במשחק נגד עכו או לוד למשל .
הדילמה קשה מאוד , אם יביאו עוד שחקנים האם זה לא יפגע בחדר ההלבשה ? הרי יש כאלו שמאמינים ביכולתם לשחק וירצו לקבל הזדמנות להביא להם על הראש שחקנים יכול למרמר ולהעיב על חדר ההלבשה .

הדילמה קשה באמת
אני הייתי מנחית לכאן את ג'ורדן פושה, בונה עליו גם לליגת העל עם חוזה של שנתיים וחצי. מדובר בחלוץ מעל הרמה של הלאומית שמריח שערים (53 שערים ב-3 שנים שהוא בליגה הזאת, לא מובן איך הוא עדיין נמצא איפה שהוא נמצא).
ג'ורדן פושה שחקן זר לא ?
פושה מכונת שערים של ממש, בועט בשתי הרגליים והוא רק בן 25
יכול לפרוץ בגדול בליגת העל, הלוואי ויגיע עונה הבאה

כשק"ש התעניינו בפושה פורסם שאריאל שיימן רכש את החלוץ ב-150 אלף דולר ואם בסופו של דבר יחליט למכור אותו, המחיר ינוע סביב ה-700 אלף דולר, כנראה ידרשו עליו יותר
היית מביא את פושה על חשבון מי מהזרים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
פושה מסיים חוזה. רשאי בינואר לנהל מומ עם קבוצות אחרות ויעבור בהעברה חופשית אלא אם יאריך חוזה.

(30-Nov-2016 0:39)עידן444 כתב: [ -> ]פושה מסיים חוזה. רשאי בינואר לנהל מומ עם קבוצות אחרות ויעבור בהעברה חופשית אלא אם יאריך חוזה.

מסיים חוזה בינואר?, ואם הכוונה לעונה הבאה איך אפשר לדוגמא שייסכם עם נתניה בינואר וישחק נגדנו בהמשך הליגה? ניגוד אינטרסים
לא, מסיים חוזה בסוף העונה ורשאי לנהל מומ עם קבוצות אחרות החל מינואר.
ניגוד אינטרסים? גם זה קורה לפעמים. עם חוק המושאלים החדש זה גם עלול לקרות עם מושאלים.
אגב, נראה לי שכך סיכמנו עם אחמד סבע שתאורטית יכל לפגוש אותנו בגביע.

אם זה אפשרי שווה לנסות ולהביא אותו בסיום העונה בכל מקרה אין טעם לרכוש שחקנים בליגה אלא רק חופשיים אנחנו לא הפועל באר שבע ולא המכביות מתל אביב וחיפה לרכוש שחקנים אלא אם הם כמו שאמרתם כאן סיימו חוזה .
הייתי מוסיף אם אפשר לעונה הבאה את הניגרי מבית"ר תל אביב רמלה , ועוד בלם זר ביחד עם מה שיש לנו ועוד חלוץ ישראלי ....

אבל אתם מדברים על עונה הבאה

אני שואל לגבי ינואר עוד חודש ......
פושה כרגע פצוע.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's