מכבי נתניה

גירסה מלאה: אין מקום לטענות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
שתי היריבות, הפועל עכו והפועל ר"ג, השיגו 1 מ-6 במשחקי בית, בעוד שחקנינו השיגו אחת בחוץ. מצבנו השתפר באשר לפני מחזור זה הוקדמנו ע"י שתי הנ"ל בהפרש 3 כ"א, ועתה ע"י אחת בלבד כנ"ל והאחרת בנקודה בודדת.

בינתיים הדברים מתפתחים בכיוון הרצוי לנו.

וכיצד ספגנו נגד קבוצה הנתונה בנחיתות מספרית? זהו הכדורגל.
קשה בלי ערן לוי . עדיין אנחנו לא מקבלים תפוקה מהחלוצים, תוציא מנתניה את ערן לוי וסבע - מי כובש ? חייבים למצוא לזה פיתרון , ואני לא חושב שדיין ובדש הם התשובה. לא ראיתי את המשחק, קראתי קצת בפייסבוק על חילופים שגויים אבל אין לי באמת מושג מה קרה שם. בכל מקרה היתה לנו הזדמנות לצמצם את הפער לנקודה . פשוט חבל.
בכל מקרה דראפיץ יצטרך לשחק אחרת במחזורים הקרובים . הייתי מחזיר את קוגבנייה לעמדת ה9 ומעלה קשר במקומו, אולי דנון או ירושלמי. מנסה להוסיף מימד של מהירות וכח במקום התחכום של לוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עפ"י דראפיץ' כל החילופים היום נבעו מפציעות ולא מבחירה.
ואכן קשה בלי ערן על אחת כמה וכמה ששני שחקני השפיץ לא יוצלחים במיוחד בלשון המעטה.
יצטרכו למשוך איכשהו עד שערן יחזור ואולי שון וייסמן שהבנתי שאמור לחזור בקרוב יפתיע.
להערכתי, לאחר תוצאות המחזור הקרוב, אנחנו באחד משני המקומות הראשונים.

לא נבהל מכך שלפי שעה עברה אותנו בית"ר ת"א רמלה בטבלה.

זה לא יחזיק מעמד, אבל לפי שעה שיהיה להם לבריאות.
(25-Nov-2016 19:14)טל.מ כתב: [ -> ]קשה בלי ערן לוי . עדיין אנחנו לא מקבלים תפוקה מהחלוצים, תוציא מנתניה את ערן לוי וסבע - מי כובש ? חייבים למצוא לזה פיתרון , ואני לא חושב שדיין ובדש הם התשובה. לא ראיתי את המשחק, קראתי קצת בפייסבוק על חילופים שגויים אבל אין לי באמת מושג מה קרה שם. בכל מקרה היתה לנו הזדמנות לצמצם את הפער לנקודה . פשוט חבל.
בכל מקרה דראפיץ יצטרך לשחק אחרת במחזורים הקרובים . הייתי מחזיר את קוגבנייה לעמדת ה9 ומעלה קשר במקומו, אולי דנון או ירושלמי. מנסה להוסיף מימד של מהירות וכח במקום התחכום של לוי.

במקום לדרוס שיחקו בעיקר לרוחב ...לא תכליתיים מול השער...שופט הזוי עזר לתסכול שלנו האוהדים...והחילופים למרות שהיו בלאת ברירה החלישו אותנו מאד...סבע למרות הגול היה חלש ..ממזמז את הכדור יותר מדי...אולסק היה חסר מאד..ולאייל הייתי מוסיף לרשימת קניות את דידיה...שחקן שחקן
(25-Nov-2016 19:36)davidb7 כתב: [ -> ]Sent from my iPhone using Tapatalk

במקום לדרוס שיחקו בעיקר לרוחב ...לא תכליתיים מול השער...שופט הזוי עזר לתסכול שלנו האוהדים...והחילופים למרות שהיו בלאת ברירה החלישו אותנו מאד...סבע למרות הגול היה חלש ..ממזמז את הכדור יותר מדי...אולסק היה חסר מאד..ולאייל הייתי מוסיף לרשימת קניות את דידיה...שחקן שחקן
[/quote]

אז מה יאמרו אוהדי עכו שקבוצתם נחלה הפסד בית נגד קבוצת מרכז טבלה, ואוהדי ר"ג שקבוצתם רק חילצה תיקו מקבוצה שמתחת לקו האדום?

עלי, בעקבות מבט מעמיק יותר בטבלה, לעדכן את הערכתי מתי נהיה במקום המוביל לליגת העל: לא לאחר המחזור הקרוב אלא לאחר שניים.
תמיד יש מקום לטענות כאשר לא מצליחים להוציא 3 מקבוצה שמתמודדת נגד ירידה לליגה א', אבל מצד שני שרואים מה עכו ור"ג עשו בבית? יש רק יותר עצבים על הזדמנות מפוספסת...
גם היום ,בלי ערן, הגענו למספיק מצבים כדי לגמור את המשחק הזה עם 3 נקודות. לצערי ,מי שאמור לייצר לנו את השערים לא פוגע (ומדובר בשני חלוצים מוכחים) ,ולכן נשאר לנו לסמוך על שחקני הקישור שלנו ,שהם בהחלט שחקנים איכותיים, אבל מה לעשות , הם עדיין לא גולרים טבעיים.

לגבי החילופים - אז אולסק באמת נפצע (ויש לי תחושה שאם הוא לא יוצא אנחנו לא מקבלים את השער הזה) ,ומשום מה לקח לסלובו יותר מידי זמן עד שביצע את החילוף (אולסק פשוט צלע במשך 10 דקות אולי) . מי שנכנס היה דווקא רועי דיין. במשחק חשבתי שגזל הוא החילוף המתבקש, אבל אני חייב לציין שדווקא עם דיין ובדש הקבוצה תקפה יותר והיתה יותר מסוכנת (כמו שקרה בשעריים). אח"כ נכנס גזל שכבר לא השפיע על המשחק יותר מידי.

עוד מילה על כמה שחקנים:

סבע - שחקן מוכשר שמספרית עושה את שלו, אבל באמת שהאנוכיות שלו לפעמים מוציאה מהכלים. אני גם ציפיתי ממנו שייקח יותר יוזמה כאשר ערן לא משחק אבל לצערי זה לא קרה. כנראה שאת ערן דיא לא יכול להחליף.

עלי - משחק חלש. איבד המון כדורים וכמעט לא השפיע על המשחק.

קוגבינה - מסכים עם דוד. שחקן מוכשר ובעיקר מאד טכני. גם הוא מאד אוהב את הכדור , אבל שחקן מאד חשוב במערך. רק חבל שאיבוד הכדור שלו הביא בסופו של דבר לשער של עפולה.

והשחקן מספר אחד שלנו היום - ז'דנוב. שקט, ראשון לכל כדור, גליצ'ים מתוזמנים, לא מתחכם. אני במקום שינה הייתי מאד מודאג....

ועוד דבר - הפציעה של אולסק מדאיגה....
בלי ערן זה מאד קשה ,בלי אולסק זה כמעט בלתי אפשרי...
(26-Nov-2016 1:48)אופיר34 כתב: [ -> ]גם היום ,בלי ערן, הגענו למספיק מצבים כדי לגמור את המשחק הזה עם 3 נקודות. לצערי ,מי שאמור לייצר לנו את השערים לא פוגע (ומדובר בשני חלוצים מוכחים) ,ולכן נשאר לנו לסמוך על שחקני הקישור שלנו ,שהם בהחלט שחקנים איכותיים, אבל מה לעשות , הם עדיין לא גולרים טבעיים.

לגבי החילופים - אז אולסק באמת נפצע (ויש לי תחושה שאם הוא לא יוצא אנחנו לא מקבלים את השער הזה) ,ומשום מה לקח לסלובו יותר מידי זמן עד שביצע את החילוף (אולסק פשוט צלע במשך 10 דקות אולי) . מי שנכנס היה דווקא רועי דיין. במשחק חשבתי שגזל הוא החילוף המתבקש, אבל אני חייב לציין שדווקא עם דיין ובדש הקבוצה תקפה יותר והיתה יותר מסוכנת (כמו שקרה בשעריים). אח"כ נכנס גזל שכבר לא השפיע על המשחק יותר מידי.

עוד מילה על כמה שחקנים:

סבע - שחקן מוכשר שמספרית עושה את שלו, אבל באמת שהאנוכיות שלו לפעמים מוציאה מהכלים. אני גם ציפיתי ממנו שייקח יותר יוזמה כאשר ערן לא משחק אבל לצערי זה לא קרה. כנראה שאת ערן דיא לא יכול להחליף.

עלי - משחק חלש. איבד המון כדורים וכמעט לא השפיע על המשחק.

קוגבינה - מסכים עם דוד. שחקן מוכשר ובעיקר מאד טכני. גם הוא מאד אוהב את הכדור , אבל שחקן מאד חשוב במערך. רק חבל שאיבוד הכדור שלו הביא בסופו של דבר לשער של עפולה.

והשחקן מספר אחד שלנו היום - ז'דנוב. שקט, ראשון לכל כדור, גליצ'ים מתוזמנים, לא מתחכם. אני במקום שינה הייתי מאד מודאג....

ועוד דבר - הפציעה של אולסק מדאיגה....
בלי ערן זה מאד קשה ,בלי אולסק זה כמעט בלתי אפשרי...

כמעט ראשון לכל כדור...הגול היה עליו...
הבעיה של נתניה זה נגד הקבצות הקטנות החלשות ולא נגד הקבוצות החזקות מצטער אבל הצוות המקצועי כנראה לא הבין שערן לא משחק והמשיך לבנות על הברקה של סבע בלי משחק אגפים בדש ודיין מבוזבזים וסבע חייב לקחת מנהיגות ולנהל את המשחק בחוכמה ולא בדרייבל אין סופי

עמודים: 1 2 3
Reference URL's