מכבי נתניה

גירסה מלאה: בשורה מעניינת באיצטדיון ר"ג
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
הפועל ר"ג מפגרת 1 - 2 במשחקה הביתי נגד קבוצת התחתית הפועל עפולה, וזאת כ-10 דקות ל-90. אם יסתיים כך, ואפילו בתיקו, נוכל לומר שזהו ריח הניחוח הראשון של ליגת העל העולה באפנו.
הסתיים עפולה ניצחה, אנחנו 4 נק מהמקום ראשון
אנחת הרווחה שלי הרעידה את כל הבניינים שבין דרך לוד לבין דרך ההגנה, ובין ערוץ האיילון לבין כביש הטייסים... ניתן עתה לומר שנעשה הצעד המשמעותי הראשון בדרך למטרה הנכספת.
היה צפוי שרמת גן תחזור לממדים שלה כקבוצת מרכז טבלה ולא יותר הם לא ממש פוטנציאל לעליה ובעצם אף פעם לא היו שתי הירדות צפויות בסוף העונה לחזור חזרה לליגת העל .
אני מניח שביציע ישבו המאמנים שלנו שראו את המשחק וידאגו שעפולה לא תחבר שני ניצחונות בשבוע אחד מספיק להם.
(21-Nov-2016 23:03)amir כתב: [ -> ]היה צפוי שרמת גן תחזור לממדים שלה כקבוצת מרכז טבלה ולא יותר הם לא ממש פוטנציאל לעליה ובעצם אף פעם לא היו שתי הירדות צפויות בסוף העונה לחזור חזרה לליגת העל .
אני מניח שביציע ישבו המאמנים שלנו שראו את המשחק וידאגו שעפולה לא תחבר שני ניצחונות בשבוע אחד מספיק להם.

אני קצת מתקשה להקל ראש בהם. לא מש מראשי הנצחון בשיניים עליהם. ידעתי, לקראת אותו משחק, שיהיה קשה, אבל לא עד כדי כך: הם כפו השגת בע' 11 לזכותם, כפו הרחקת שחקן יריב, ומנעו את ספיגת שער ההפסד לפני התוספת.

ההפסד שלהם היום הוא לא יותר ממשב ראשון של ניחוח ליגת העל באפנו. רק זה ולא יותר. עדיין אני רואה את הפועל ר"ג כאחת שיכולה למנוע מאיתנו את המשבים הבאים.
(21-Nov-2016 23:03)amir כתב: [ -> ]היה צפוי שרמת גן תחזור לממדים שלה כקבוצת מרכז טבלה ולא יותר הם לא ממש פוטנציאל לעליה ובעצם אף פעם לא היו שתי הירדות צפויות בסוף העונה לחזור חזרה לליגת העל .

מצטער נראה לי שקצת נסחפת. ראיתי אותם נגדנו הם קבוצה מצוינת. אם ערן לוי לא משווה בדקה ה94 נגד נשר תגיד שגם אנחנו חזרנו לממדנו הטבעיים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
התשובה ליגאל וטל, נחיה ונראה הם קבוצה לא רעה נכון ועדיין אני טוען שנחזור לפוסט בסוף החורף דברו איתי שוב הם לא יהיו בתמונת העלייה בכלל.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מה שחשוב הוא שעכשיו השחקנים שלנו יבואו יותר דרוכים בידיעה שעפולה יכולה להפתיע.
ר"ג ועכו נפגשו כבר בסיבוב הזה ??
אם לא מתי ואיפה המשחק ??
ר"ג בעיני קבוצה טובה אבל במאני טיים הניסיון ידבר.. מה גם לא בטוח שהכוכב שלהם ישאר אחרי ינואר..
(22-Nov-2016 0:03)דוד חטב כתב: [ -> ]ר"ג ועכו נפגשו כבר בסיבוב הזה ??
אם לא מתי ואיפה המשחק ??
ר"ג בעיני קבוצה טובה אבל במאני טיים הניסיון ידבר.. מה גם לא בטוח שהכוכב שלהם ישאר אחרי ינואר..
נפגשו ברמת גן לפני שבועיים נגמר 00

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's