מכבי נתניה

גירסה מלאה: בשורה מעניינת באיצטדיון ר"ג
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(22-Nov-2016 0:03)דוד חטב כתב: [ -> ]ר"ג ועכו נפגשו כבר בסיבוב הזה ??
אם לא מתי ואיפה המשחק ??
ר"ג בעיני קבוצה טובה אבל במאני טיים הניסיון ידבר.. מה גם לא בטוח שהכוכב שלהם ישאר אחרי ינואר..

כן. במח' התשיעי ב-04.11.16 בר"ג. נגמר 0.

(21-Nov-2016 23:47)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(21-Nov-2016 23:03)amir כתב: [ -> ]היה צפוי שרמת גן תחזור לממדים שלה כקבוצת מרכז טבלה ולא יותר הם לא ממש פוטנציאל לעליה ובעצם אף פעם לא היו שתי הירדות צפויות בסוף העונה לחזור חזרה לליגת העל .
אני מניח שביציע ישבו המאמנים שלנו שראו את המשחק וידאגו שעפולה לא תחבר שני ניצחונות בשבוע אחד מספיק להם.

אני קצת מתקשה להקל ראש בהם. לא מש מראשי הנצחון בשיניים עליהם. ידעתי, לקראת אותו משחק, שיהיה קשה, אבל לא עד כדי כך: הם כפו השגת בע' 11 לזכותם, כפו הרחקת שחקן יריב, ומנעו את ספיגת שער ההפסד לפני התוספת.

ההפסד שלהם היום הוא לא יותר ממשב ראשון של ניחוח ליגת העל באפנו. רק זה ולא יותר. עדיין אני רואה את הפועל ר"ג כאחת שיכולה למנוע מאיתנו את המשבים הבאים.

נזכרתי להוסיף שההתמודדות נגדם היא, עד עתה, משחק ההגנה הקשה ביותר שהיה לקבוצה בעונה זו. הם הריצו את שחקני ההגנה שלנו ללא הרף. גם לאוהדים ביציע לא היה קל: בכל התקפה שלהם דפק לי הלב כמו תוף.

משחק ההגנה הקל ביותר בעונה זו, כפי שנראה לי, היה נגד הפועל פ"ת במח' הראשון.
(21-Nov-2016 23:59)theone כתב: [ -> ]מה שחשוב הוא שעכשיו השחקנים שלנו יבואו יותר דרוכים בידיעה שעפולה יכולה להפתיע.

יש לנו יתרון עליהם הם שיחקו היום ועד יום שישי יהיה להם קשה להתאוש ולעמוד באינטנסיביות של 2 משחקים בשבוע מול 2 הקבוצות הטובות בליגה, בעוד שאנחנו נבוא רעננים ומוכנים גם מנטלית
ר"ג קבוצה מצוינת בקנה מידה של הליגה שלנו . לדעתי מס 2 בליגה. עד עכשיו הקבוצה שהכי הרשימה במשחקים שלנו לפחות( ואחריה בית"ר ת"א )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(22-Nov-2016 0:31)אופיר34 כתב: [ -> ]ר"ג קבוצה מצוינת בקנה מידה של הליגה שלנו . לדעתי מס 2 בליגה. עד עכשיו הקבוצה שהכי הרשימה במשחקים שלנו לפחות( ואחריה בית"ר ת"א )

כל כך מצוינת שבמחזור 11 בליגת הפח הזאת הם עומדים על 3 הפסדים...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(22-Nov-2016 0:48)amir כתב: [ -> ]
(22-Nov-2016 0:31)אופיר34 כתב: [ -> ]ר"ג קבוצה מצוינת בקנה מידה של הליגה שלנו . לדעתי מס 2 בליגה. עד עכשיו הקבוצה שהכי הרשימה במשחקים שלנו לפחות( ואחריה בית"ר ת"א )

קודם כל טוב שמחקת את משפט המחץ שלך על ליגת האלופות כי זה באמת נראה עוד תגובה מוגזמת וחסרת פרופורציות.

דבר שני, מבחינת נקודות הם בהחלט קבוצה מצוינת עם כמעט 70 אחוז הצלחה, אבל יותר מזה, מבחינת הכדורגל שראינו עד היום מהיריבות שלנו הם לדעתי היו הטובים ביותר.

כמו במקרה אולסק, גם עם ר"ג נפגש עוד כמה חודשים...

אמיר, אין דבר בו אני חפץ יותר מאשר שאתה תתאמת ואני אתבדה.
(22-Nov-2016 1:05)אופיר34 כתב: [ -> ]

קודם כל טוב שמחקת את משפט המחץ שלך על ליגת האלופות כי זה באמת נראה עוד תגובה מוגזמת וחסרת פרופורציות.

דבר שני, מבחינת נקודות הם בהחלט קבוצה מצוינת עם כמעט 70 אחוז הצלחה, אבל יותר מזה, מבחינת הכדורגל שראינו עד היום מהיריבות שלנו הם לדעתי היו הטובים ביותר.

תה מדבר הרבה ובד"כ לא לעניין אני טוען שרמת גן לא עולה, אל תחרבש לי על אחוזים ושאר ירקות אתה טוען שהם עולים? כל השאר לא מעניין אותי דבר לעניין מי מעניין מי יסיים שלישי רביעי או חמישי בליגה לאומית?

(22-Nov-2016 1:15)amir כתב: [ -> ]
(22-Nov-2016 1:05)אופיר34 כתב: [ -> ]

תה מדבר הרבה ובד"כ לא לעניין אני טוען שרמת גן לא עולה, אל תחרבש לי על אחוזים ושאר ירקות אתה טוען שהם עולים? כל השאר לא מעניין אותי דבר לעניין מי מעניין מי יסיים שלישי רביעי או חמישי בליגה לאומית?

ודרך אגב כבר חשבתי שהבערתי את געתי על אולסק לא הוא הבעייה אלה כושר הקליטה הלקוי שלך.

(22-Nov-2016 1:09)amir כתב: [ -> ]אתה מדבר הרבה ובד"כ לא לעניין אני טוען שרמת גן לא עולה, אל תחרבש לי על אחוזים ושאר ירקות אתה טוען שהם עולים? כל השאר לא מעניין אותי דבר לעניין מי מעניין מי יסיים שלישי רביעי או חמישי בליגה לאומית?

שמע בחור, עשה טובה ורד מהעץ הגבוה שטפסת עליו ואל תחלק לי ציונים. אתה מדבר פה בבטחון של מבין גדול כאילו אתמול סיימת להעביר קורס מאמני פרו באוופ"א.

ואני בכלל שם לב לתופעה אצלך. ברגע שמתחילים לבלבל אותך עם עובדות אתה מתחיל לתקוף אישית. אז אם יש לך בעיה אתה מוזמן לא להגיב לי.

ואני לא מתעסק בהימורים. לא מעניין אותי. היה פה דיון על איכות הקבוצות נכון להיום. אמרתי את דעתי ולא חוזר בי. ר"ג עד היום הכי הרשימה אותי. יותר מעכו, יותר מבית"ר ת"א. אז כן, אם היא תשמור על הרמה הזאת זה יכול להספיק לה לעלות לדעתי.
מקווה שאתה מאשר את התשובה..

ולא הבעת את דעתך על אולסק הבעת את דעתך עלי... נראה לי שזה יותר מציק לך...

לבלבל עם עובדות...המבולבל היחיד פה הוא אתה אבל אתה באמת כ"כ מאוס שאין לי צורך להמשיך לנהל שיחה איתך. אני טוען שרמת גן לא עולים אתה נדחף עם תובנות אחרות שלא קשורות ואני עוד לא מבין.

הפועל רמת גן באמת הקבוצה הכי טובה ששיחקנו מולה עד היום.
אל תשכחו גם שבניגוד אלינו היא עלתה שלב נוסף בגביע הטוטו (ניצחה אחרי 120 דק' את אחי נצרת) אז המשחק הזה יחד עם רצף משחקים קשה (פ"ת עכו ושעריים) אז איבדו 3 נקודות..
עד סוף הסיבוב נשארו לר"ג משחקים יחסית נוחים - נצרת עילית הפועל ירושלים נשר והרצליה
לעכו נשארו נשר הרצליה בני לוד ובית"ר ת"א
לנו נשארו עפולה אחי נצרת קטמון וראשל"צ

יש מצב שנעלה למקום השני עד סוף הסיבוב אבל זה יהיה על חשבון עכו
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's