מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא מפחד מעפולה- מפחד מהכאסח של אייל לחמן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לפני שתצעקו רגע תן להנות מהנצחון על רמת השרון אני עובר לעפולה כי אין זמן להנות העונה אולי לקראת הסיום של העונה ....
אייל לחמן מאמן שמייצר כסחנים אם היה מאמן את אייל ברקוביץ' בזמנו גם הוא היה יוצא כסחן ...
משחק חוץ קשה שחובה לנצח בו , לרמת גן ולעכו יש משחקים קלים והם בטוח ינצחו אם אפשר קצת לנאחס ....
עפולה נמצאת במצב קשה ואצלה בבית היא תלחם ותנסה להפתיע , הכי חשוב בשביל השקט הנפשי לתת גול מההתחלה ולחכות ליריבה בשטח שלנו ולעקוץ במתפרצות .

אז שחקנים צוות מקצועי יקר תודה רבה על מה שעשיתם עד עכשיו אבל בבקשה לא להירגע לא להוריד את הרגל מהגז עד שמגיעים למקום הראשון בהפרש של לפחות 3-4 נקודות מהמקום השני ...
למישהו יש עדיין ספק שעונה שעברה עם סלובו וברדה במקום שלומי דורה לא היינו יורדים ליגה ???
ראה התגובה שלי על הפוסט שלך בעניין רמה"ש, תקף גם לעפולה.
צריך לשים לב מה שכן שעפולה יחסית למיקומה כובשת הרבה שערים וכמעט כולם ע"י שחקן אחד - שאוואט.
אגב. אם אני לא טועה שוואט גדל במכבי נתניה

Sent from my A0001 using Tapatalk
מה זאת אומרת אין זמן להנות העונה?
מותר בליגה הזאת גם להשמיט 30 נקודות (ואף יותר) בעונה ועדיין לעלות מהלאומית. נכון לרגע זה השמטנו 12 נקודות (רק 3 מהן באופן אורגני Big Grin ) מה שאומר שהמצב מצוין לגמרי, הליגה הזאת בדיחה עצובה וגם תיקו מול עפולה לא ימנע עלייה. ולא, אני ממש לא בקטע של לצאת אופטימי מטורף - פשוט מאוד אין דבר כזה לא לעלות מהליגה המצחיקה הזאת כאשר בסוף היום היה מדובר ב-"סך הכל" במינוס 9 נקודות עבור קבוצה עם הסגל החזק ביותר בליגה המדוברת. אם העונש היה מינוס 20 זה מן הסתם היה כבר סיפור אחר לגמרי ואז באמת שעלייה הייתה נחשבת כסנסציה.
(20-Nov-2016 16:25)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]מה זאת אומרת אין זמן להנות העונה?
מותר בליגה הזאת גם להשמיט 30 נקודות (ואף יותר) בעונה ועדיין לעלות מהלאומית. נכון לרגע זה השמטנו 12 נקודות (רק 3 מהן באופן אורגני Big Grin ) מה שאומר שהמצב מצוין לגמרי, הליגה הזאת בדיחה עצובה וגם תיקו מול עפולה לא ימנע עלייה. ולא, אני ממש לא בקטע של לצאת אופטימי מטורף - פשוט מאוד אין דבר כזה לא לעלות מהליגה המצחיקה הזאת כאשר בסוף היום היה מדובר ב-"סך הכל" במינוס 9 נקודות עבור קבוצה עם הסגל החזק ביותר בליגה המדוברת. אם העונש היה מינוס 20 זה מן הסתם היה כבר סיפור אחר לגמרי ואז באמת שעלייה הייתה נחשבת כסנסציה.

השמטנו העונה רק 6 נק
ראזק מי אומר שיש לנו את הסגל הכי חזק ? עכו , רמת גן , ראשל"צ גם להם יש סגל " הכי חזק " ....
אם היה לנו את ג'ורדן פושה הייתי רגוע יותר או את הניגרי הצעיר של בית"ר ת"א רמלה
כל משחק זה מלחמה כל משחק ובמיוחד במשחק הזה אייל לחמן מאמן זבלה אוהב לכסח שחקנים
(20-Nov-2016 20:02)זאב רווח כתב: [ -> ]ראזק מי אומר שיש לנו את הסגל הכי חזק ? עכו , רמת גן , ראשל"צ גם להם יש סגל " הכי חזק " ....
אם היה לנו את ג'ורדן פושה הייתי רגוע יותר או את הניגרי הצעיר של בית"ר ת"א רמלה
כל משחק זה מלחמה כל משחק ובמיוחד במשחק הזה אייל לחמן מאמן זבלה אוהב לכסח שחקנים

מוכן להשוות אותנו לעכו "על הנייר". רמת גן נראים טוב וכל הכבוד להם אבל סגל הכי חזק? אם אני צריך להגיד שחקנים משם אני מתחיל לגמגם אחרי השלישי.
בקשר לראשל"צ, הקבוצה הוציאה 11 נקודות פחות מאיתנו ב-11 מחזורים, נראה לי שזה אומר הכל
דרך אגב מעניין אם ה4:0 נגד עכו אכן משקף את יחסי הכוחות. זה נראה שמאז הם יצאו לדרך חדשה, ומצד שני הליגה אכן נראית חלשה . אם זה ימשיך ככה מה שיקבע אלו הם מאבקי הראש בראש בין שלושת הקבוצות הראשונות רג עכו ונתניה

Sent from my iPhone using Tapatalk
נתניה היא הקבוצה הכי חזקה כי לאף אחד אחר אין שחקני קלאץ' כמו המאסטרו וכמו דיע סבע ולאף קבוצה אין קישור אחורי כמו נתניה ולאף קבוצה אין בלמים טובים ומתואמים כמו נתניה.
וגם דין גל לדעתי הוא השוער הטוב והמוכשר ביותר בליגה.
(20-Nov-2016 21:03)פיליפצוק כתב: [ -> ]נתניה היא הקבוצה הכי חזקה כי לאף אחד אחר אין שחקני קלאץ' כמו המאסטרו וכמו דיע סבע ולאף קבוצה אין קישור אחורי כמו נתניה ולאף קבוצה אין בלמים טובים ומתואמים כמו נתניה.
וגם דין גל לדעתי הוא השוער הטוב והמוכשר ביותר בליגה.

נכון מאוד. יש לנו אכויות שאין לקבוצות בליגה הזו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's