מכבי נתניה

גירסה מלאה: כרטיסים צהובים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נתחיל בעדכון שלפי אתר ההתאחדות - לויקי כחלון ולערן לוי יש 4 צהובים.
צריך להזהיר אותם שלא לעשות גליצ'ים מיותרים/ריבים עם שופטים במשחק הקרוב, כדי שלא יפספסו את המשחק מול אחי נצרת במחזור ה13

אבל השאלה אותה רציתי לשאול -
אביב אברהם - לפי אתר ההתאחדות יש לו 3 כרטיסים צהובים ב-3 משחקים שונים ועוד 2 כרטיסים צהובים שקיבל באותו משחק (בגביע מול רמהש, שגם הורחק)

השאלה שלי היא האם זה נחשב בשבילו 5 כרטיסים צהובים ובעצם אסור לו לשחק באחד המשחקים הבאים? או שמא 2 הכרטיסים הצהובים שקיבל באותו משחק, דבר הגרר כרטיס אדום, גרם ל"פטור" מהרחקה נוספת ברגע שמקבלים 5 כרטיסים צהובים?
לאביב רק 3 צהובים האדום ביטל את ה2 הוא נענש כבר מהרחקה אוטומטית פעם אחת לא נענשים פעמיים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
ארבעה צהובים קיבל ערן לוי אף אחד מהם לא קשור למשחק ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
ערן לוי קיבל במשחק האחרון מול שעריים את הכרטיס הצהוב החמישי שלו העונה בליגה. מול מי לא ישחק? נצרת עילית?

בקישור - http://football.org.il/Leagues/Pages/Yel...ASON_ID=18 - יש את רשימת כל השחקנים בליגה הלאומית עם צהובים.. אפשר ללחוץ על ctrl+f ולחפש את שחקני מכבי נתניה.

אמ;לק -
עלי מוחמד עם 4
שינה ויקי אביב ודנון עם 3 (גם אולסק עם 3 אבל פצוע..)
השאר עם 2 ומטה אז לא ככ רלוונטי
איך הגעת לאחי נצרת? ומחזור 13?
וערן יפסיד את נצרת עילית, ולכחלון יש 4 צהובים
(13-Jan-2017 3:56)אלדד כתב: [ -> ]איך הגעת לאחי נצרת? ומחזור 13?
וערן יפסיד את נצרת עילית, ולכחלון יש 4 צהובים

נראה לי שענית על ההודעה הראשונה שלי שהיתה לפני חודשיים
אני הקפצתי את הפוסט עכשיו שוב כדי לעדכן שבמחזור האחרון מול שעריים ערן קיבל את הצהוב החמישי
שלא יחשבו על צהובים , מי שיצטרך לנוח משחק אחד יש לו צעיר מחליף טובנ, העיקר לפתוח פער בצמרת
שאלת תם... אם שחקן מקבל צהוב ואחכ, אדום ישיר (לא צהוב שני...) הצהוב גם נמחק?
(14-Jan-2017 13:20)אריאל כתב: [ -> ]שאלת תם... אם שחקן מקבל צהוב ואחכ, אדום ישיר (לא צהוב שני...) הצהוב גם נמחק?

קרה אי פעם מקרה כזה? אם אכן, אזי לשופט הזה יש ביצים משיש...

ואני בכלל מתנגד לשיטת הצהובים/אדומים. במקום צהוב ניתן לרשום לקבוצתו של השחקן נקודות שליליות (נגיד 40 על כך, ותיערך שיטת ניקוד דיפרנציאלי על כל עבירה ועבירה) וכאשר היא מגיעה למספר מסויים (נגיד 120) היא סופגת פסיקת פנדל לטובת יריבתה. זו לא שיטה נטולת בעיות. מתעוררות סוגיות כמו מה לעשות עם הנקודות שנותרו. האם הן תימחקנה, או אולי תעבורנה למשחק שבמחזור הבא (תארו לכם שלמשחק מכריע על האליפות בין מכבי ת"א להפועל ב"ש מגיעה אחת מהן עם 115 נקודות מהקודם לו), או להתמודדות הבאה שבין אותן שתי יריבות (אחת מהן תרד ליגה ל-10 שנים). זה גם יסרבל את השיפוט, אבל הרווח הגדול יהיה הגדלת ממוצע השערים למשחק.
Reference URL's