מכבי נתניה

גירסה מלאה: לרי קיודה - בינגו של שחקן!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ניצוצות של חלוץ טוב הוא עשה כבר במשחק מול הקבוצה מעיר היין, אבל מול הקבוצה מעיר הגרעינים הוא הראה ניצוצות של כדורגלן טוב. הוא עושה לחץ בלתי פוסק על שחקני היריבה, הוא מהיר בצורה בלתי רגילה, יש לו טכניקה טובה והוא גם יודע להוביל כדור.

אני מקווה שהוא חתום אצלנו לכמה שנים. זה שחקן שיכול לשדרג אותנו מאוד.
שחקן טוב, הוא יצליח גם בליגת העל.
(22-Nov-2013 23:40)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]ניצוצות של חלוץ טוב הוא עשה כבר במשחק מול הקבוצה מעיר היין, אבל מול הקבוצה מעיר הגרעינים הוא הראה ניצוצות של כדורגלן טוב. הוא עושה לחץ בלתי פוסק על שחקני היריבה, הוא מהיר בצורה בלתי רגילה, יש לו טכניקה טובה והוא גם יודע להוביל כדור.

הוא מושאל והעניין שבינואר יכולים לקחת לנו אותו עד כמה שהבנתי
הוא ממש ממש טוב
לוחם אמיתי
אחלה שחקן ולדעתי עדיין לא ממצה את מירב היכולת שלו. אבל חייב לעבוד על פיזיות.
(22-Nov-2013 23:46)זיו פלם כתב: [ -> ]
(22-Nov-2013 23:40)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]ניצוצות של חלוץ טוב הוא עשה כבר במשחק מול הקבוצה מעיר היין, אבל מול הקבוצה מעיר הגרעינים הוא הראה ניצוצות של כדורגלן טוב. הוא עושה לחץ בלתי פוסק על שחקני היריבה, הוא מהיר בצורה בלתי רגילה, יש לו טכניקה טובה והוא גם יודע להוביל כדור.

מי יכול לקחת לנו אותו ? ואם כן .. מה הטעם בלהשאיל שחקן להפוך אותו לשחקן מרכזי בהרכב (ולפחות בשני משחקים וחצי הוא היה) תוך כדי לקיחת סיכון שלא יסיים את העונה?
מעניין מה יש לאביתר לנג לומר עליו עכשיו?
(23-Nov-2013 1:22)טל.מ כתב: [ -> ]
(22-Nov-2013 23:46)זיו פלם כתב: [ -> ]

מי יכול לקחת לנו אותו ? ואם כן .. מה הטעם בלהשאיל שחקן להפוך אותו לשחקן מרכזי בהרכב (ולפחות בשני משחקים וחצי הוא היה) תוך כדי לקיחת סיכון שלא יסיים את העונה?

עד כמה שהבנתי הוא מושאל מקבוצה ניגרית שבהסכם הם בינואר יכולים למכור אותו לקבוצה אחרת ונתניה תקבל פיצוי מסכום הרכישה
אז שנתניה ירכשו אותו,מה הבעיה?
בליגת העל הוא יהיה טוב יותר ...
עמודים: 1 2
Reference URL's