מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאפו על משחק ההקרבה (גם אם זה בא על חשבון הכדורגל..)
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
אולסק משחק בתפקיד שאין הרבה ישראלים טובים גם בליגת העל.
לרוב משחקים שם זרים, אלברמן הבלתי נגמר(שעושה רושם שהגיע למכבי ת"א מאמן שמעריך אותו קצת פחות), נטע לביא וקלטינס שפרצו לתודעה בעונה שעברה, בן בינימין באנקר מארץ הבאנקרים(לדעתי אולסק לא נופל ממנו ובודאות יעפיל עליו).
לקבוצת מרכז טבלה בליגת העל אני יושן מצויין עם אולסק ועלי מוחמד.
תסלחו לי שעדיין לא שולח אותם ליובה ואתלטיקו, וכנראה שגם לא למכבי חיפה וב"ש(אפילו שהובאן קשיש ואוגו עם מצב לא מזהיר בברך).
לקבוצת מרכז טבלה שרוצה לתקוע יתד- בהחלט כן ובתקווה שלא יהיו לניקו עוד בלאקאאוטים כמו במחצית הראשונה נגד נשר.
אפשר לחשוב מה זה מכבי חיפה כיום...
(15-Nov-2016 12:54)yaron73 כתב: [ -> ]http://int.soccerway.com/players/branko-vrgoc/85752/

http://int.soccerway.com/players/aleksan...nov/42114/

אם ורגוץ וז'דנוב שיחקו בליגות העל בארצות שלהם (קרואטיה ואוקראינה) אני מניח שזה מספיק טוב גם לליגה הלאומית וכנראה גם לליגת העל...

הגזמת, מדובר פה בליגה השישית בטיבה ביבשת...
מבלי שפגשתי את שניהם מעולם, עפ"י המשחק שלהם אני יכול להסיק שמדובר בשני אנשים אינטליגנטים, מקצוענים, שמבינים את המשחק ואת היתרונות והחסרונות שלהם והכי חשוב, לא מנסים לעשות דברים שהם לא יודעים.
(15-Nov-2016 13:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(15-Nov-2016 12:54)yaron73 כתב: [ -> ]http://int.soccerway.com/players/branko-vrgoc/85752/

http://int.soccerway.com/players/aleksan...nov/42114/

אם ורגוץ וז'דנוב שיחקו בליגות העל בארצות שלהם (קרואטיה ואוקראינה) אני מניח שזה מספיק טוב גם לליגה הלאומית וכנראה גם לליגת העל...

הגזמת, מדובר פה בליגה השישית בטיבה ביבשת...
מבלי שפגשתי את שניהם מעולם, עפ"י המשחק שלהם אני יכול להסיק שמדובר בשני אנשים אינטליגנטים, מקצוענים, שמבינים את המשחק ואת היתרונות והחסרונות שלהם והכי חשוב, לא מנסים לעשות דברים שהם לא יודעים.

ורגוץ' שחקן אינטיליגנטי עם הבנת משחק. קורא את המהלכים מראש , משתמש בגוף ובמשחק הראש שלו , משחק פשוט וללא טעויות. ז'דנוב מעט איטי אבל אחראי ולא עושה שטויות. נהניתי מהם אתמול מאוד.
(15-Nov-2016 12:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]אופיר, לזכותך או לחובתך יאמר שאתה קיצוני לשני הכיוונים.
כאשר אתה אנטי (עטר, ערן לוי, דין גל) אז זה 100% אנטיות וכשאתה נדלק על מישהו זה ממש אהבה ממבט ראשון (למיטב ידיעתי הוא תפוס דרך אגב...).

זכורים לטובה ארנון טמיר ועדי סופר Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk
(15-Nov-2016 13:33)טל.מ כתב: [ -> ]
(15-Nov-2016 12:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]אופיר, לזכותך או לחובתך יאמר שאתה קיצוני לשני הכיוונים.
כאשר אתה אנטי (עטר, ערן לוי, דין גל) אז זה 100% אנטיות וכשאתה נדלק על מישהו זה ממש אהבה ממבט ראשון (למיטב ידיעתי הוא תפוס דרך אגב...).

זכורים לטובה ארנון טמיר ועדי סופר Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk

בניגוד ל'בניה' של טל בנין וקרוב המשפחה שלו הטיפש מהקריות רואים שהצוות המקצועי פגע בול בשחקנים שצירף.
(15-Nov-2016 13:06)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]אפשר לחשוב מה זה מכבי חיפה כיום...
תסלח לי, אבל לזלזל בנטע לביא, קאמיל ואצק וג'אבר עטא שבאופן כזה או אחר משחקים בכבוד בקבוצת אמצע-צמרת בליגת העל לעומת שחקנים שמה שעשו עד כה זה לבלוט בקבוצות אמצע ליגת לאומית\ליגה א' ועונה ראשונה בצמרת לאומית- לא יעשה אותנו חכמים מידי...

אני לא אנטי ואני לא מאוהב באף אחד.
השיטה של להדביק סטיגמות על בן אדם ולחזור על מנטרות השכם וערב בד"כ עובדת ואני ממש לא מתכוון להלחם בה. אני רק מבקש לבוא עם עובדות ולא עם סיסמאות (ואני יודע שזאת בקשה גדולה).

אז לגבי השמות שהזכרת - אתה קורא לזה אנטי ,אני קורא לזה דיעה אישית. לפחות על שניים מהשמות (עטר וערן) הדיעה שלי התגבשה לא אחרי יום ולא אחרי יומיים . זה עניין של שנים ואני לא חוזר בי בפסיק מכל מילה שכתבתי עליהם.
אני באותה מידה יכול להגיד שאתה טומן את הראש בחול בהתייחסות שלך אל השניים.

לגבי דין - לא הרגתי אותו ולא הפרשתי אותו מהענף. אמרתי (ועדיין אומר) שיש לו ליקויים בסיסיים שהוא חייב לשפר כדי להפוך להיות שוער מוביל בליגת על. אם אני או אתה צודקים זה ההיסטוריה תשפוט. לא משחק אחד מצוין הופך אותו לשוער טוב ולא משחק גרוע הופך אותו לנפל. נדבר עוד שנתיים שלש.

ולגבי אולסק - מודה ,שאני מזהה שחקן עם איכויות אין לי בעיה לכתוב את זה באותו להט כמו שאני כותב על שחקנים\מאמנים חסרי יכולת. אני מבין שקשה לנו לפעמים עם פרגונים ומילה טובה ,אבל הגיע הזמן שנדע לעשות גם את זה.
בהחלט היה משחק טוב ברוב שלבי המשחק והקרבה שלכל השחקנים הכי חשוב הניצחון ועוד קבוצה חזקה שעברנו בדרך למטרה..
בבוא היום כשנעלה לליגת העל אני סומך על צוות המאמנים שידע בדיוק אילו שחקנים מתאימים לליגת העל ואילו לא. כרגע נבנה סגל מצוין לליגת הלאומית וזה נמדד ביכולת ובתוצאות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's