מכבי נתניה

גירסה מלאה: לו הייתי אייל סגל זה מה שהייתי עכשיו עושה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
יושב עם סלובו ושי על העונה הבאה בהנחה שאנחנו כן עולים ליגה , וגם בהנחה שאנחנו לא עולים ליגה .
איזה שחקנים הוא היה רוצה להשאיר במכבי נתניה ? איזה ישראלים או זרים הוא רואה שכדאי להביא ?

דין גל יהיה השוער , בנתיים הוא מתפקד מצוין , אשמח לראות אותו נגד רמת גן בחוץ ונגד עכו בחוץ ,.
מגן שמאלי קובי מור מצוין לדעתי הוא ולואיסה מספיק לעמדת המגן השמאלי בכל ליגה .
מגן ימני כחלום בנתיים בינוני ציפיתי ממנו ליותר לפי הדיבורים עליו בפ"ת חשבתי הרבה יותר טוב גם הגנתית וגם התקפית . בעמדה זאת נצטרך חיזוק אלא אם כן כחלון ישתפר מאוד ...
ורגוט או ורגוץ' הבלם נראה טוב לליגה הלאומית אין לי מושג איך יתפקד בליגת העל ואין לי מושג איך אפשר למדוד את הענין הזה . בכל מקרה כנראה שנצטרך עוד בלם זר ברמה גבוהה בליגת העל , בלאומית הבלמים בהחלט מספיקים וזאת הפתעה טובה בשבילי .
לדעתי הקישור האחורי והקדמי שלנו מצוין , אולי אם גזל יפרוש אז להביא שחקן במקומו או שפשוט לקדם את זיו הצעיר ולסמוך עליו יותר כשיחלים מפציעה . בקישור הקדמי בכיף הייתי מביא את ברשצקי מרמת גן או הניגרי הצעיר מבית"ר רמלה כשרון ממש ....

בעמדה הקדמית אם עולים צריך שדרוג דחוף , חלוץ הרצליה שווה , חלוץ עכו מיכאיליץ' שווה , הם + רועי דיין ואנחנו מסודרים ...
קישור והתקפה לליגת העל ההגנה והמגינה לא...
דוד השוער עד סיום העונה ישתפשף טוב
המגן השמאלי אני מבסוט ממנו
אולי כחלון ישתפר הוא עדיין צעיר
הבלמים באמת שלא יודע אתה כנראה צודק
זאב יהיה קצת קשה להילחם על הניגרי של בית"ר ת"א אחרי שמכבי ת"א מעוניינת

במכבי ת"א עוקבים אחרי ג’ייקוב נ’גוקו, חלוצה של בית”ר ת”א/רמלה בה משחקים מושאלים רבים של המועדון מקריית שלום. נג’וקו מציג עד כה פתיחת עונה נהדרת בליגה הלאומית ומרשים במיוחד. מדובר בשחקן בן 19 בלבד, אשר 50 אחוז מכרטיסו נמצאים בידיה של ת”א/רמלה. אם מכבי ת”א תחליט לרכוש אותו, הוא ככל הנראה יושאל ויהיה כהשקעה לעתיד.

אגב, למרות ששיחק בגביע הטוטו במדי מכבי פ”ת, אם מכבי ת”א תחליט לרכוש אותו ולצרפו לסגל כבר בינואר הוא כן יוכל להירשם כשחקן הצהובים שכן גביע הטוטו לא מוכר כמסגרת המסנדלת רישום בקבוצות שונות, בעיה שלמשל מונעת כל אפשרות שעומר אצילי יגיע למועדון בינואר
הסוכן שלו התחיל לעבוד.
גם אחרי שוינפלד מכבי ת״א רדפה כל הקיץ לפי הפרסומים בתקשורת ובסופו של דבר שויינפלד עצמו אמר שמעולם לא פנו אליו ממכבי ת״א.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אמא של מכבי תל אביב זונה כל שחקן שאני מתרשם ממנו הם ישר מחתימים ?? אולי אפשר לקנות חצי מהכרטיס שלו גם רעיון ...
מענין איך הם מצאו צעיר כזה ולמה אנחנו לא מצליחים ???
(11-Nov-2016 5:16)זאב רווח כתב: [ -> ]אמא של מכבי תל אביב זונה כל שחקן שאני מתרשם ממנו הם ישר מחתימים ?? אולי אפשר לקנות חצי מהכרטיס שלו גם רעיון ...
מענין איך הם מצאו צעיר כזה ולמה אנחנו לא מצליחים ???

מי מצא?
הוא נבחן בקיץ במכבי פ״ת, שוחרר משם, והם זה כנראה הדבר הכי טוב שהוא מצא כתחליף.
להתרשם? אף פעם אי אפשר להתרשם ב 100% משחקן שמשחק ברמה נמוכה.
מרגוליס קרע את הליגה לנוער.
גם אביב עזריה למיטב הבנתי היה אמור להיות הדבר הבא עפי היכולת בנוער. אז לא שאני אומר שליגה לאומית זה כמו נוער- אבל העקרון אותו עקרון.

בליגה הלאומית אפילו עידן שריקי היה מלך שערים בעונה שעברה והעלה את אשקלון. שלא נדבר על אקסברד שהפציץ 25 גולים באחי נצרת.

אני די בטוח שגם הזר של סכנין שהיה בבני יהודה יכול להיות להיט בלאומית.
התעניינות של מכבי ת״א?
טוב ליחסי ציבור. מאוד יכול להיות שזו הנפצה.

עידן אני בטוח שאתה מחזיק מאורי אוזן כאחד שמבין כדורגל ומקצוען בתחומו וזו דעתו בציוצי הטוויטר שלו

@OriUzan
ביתר רמלה הביאה את אחד הזרים הכי מעניינים שנראו פה בשנים האחרונות: נג׳וקו. שחקן עם מהירות יוצאת דופן, טכניקה טובה, מכדרר לשני הצדדים.שחקן!!!

Amir Naveh ‏@amirnaveh
האמת שהתחיל את העונה במכבי פ"ת שוויתרו עליו. מעניין למה? למיטב זכרוני כולל האופציה היה הסכם ל-3 שנים

@OriUzan
בשנה הבאה יהיה בליגת העל, אולי אפילו בינואר

@MichaelRabin91
הליגה הלאומית היא כבר לא מדד לכלום. שחקנים כמו מאולי, קהינדה, ברוסו וכו׳ שקרעו את הליגה הלאומית, מגיעים לליגת העל ולא משתלבים

ori uzan – ‏@OriUzan
נכון, אפשר להוסיף את לינגאנה לרשימה. מצד שני, נג׳וקו עוד לא בן 19. רואים שיש שם משהו אחר.
(11-Nov-2016 14:19)אלדד כתב: [ -> ]עידן אני בטוח שאתה מחזיק מאורי אוזן כאחד שמבין כדורגל ומקצוען בתחומו וזו דעתו בציוצי הטוויטר שלו

@OriUzan
ביתר רמלה הביאה את אחד הזרים הכי מעניינים שנראו פה בשנים האחרונות: נג׳וקו. שחקן עם מהירות יוצאת דופן, טכניקה טובה, מכדרר לשני הצדדים.שחקן!!!

Amir Naveh ‏@amirnaveh
האמת שהתחיל את העונה במכבי פ"ת שוויתרו עליו. מעניין למה? למיטב זכרוני כולל האופציה היה הסכם ל-3 שנים

@OriUzan
בשנה הבאה יהיה בליגת העל, אולי אפילו בינואר

@MichaelRabin91
הליגה הלאומית היא כבר לא מדד לכלום. שחקנים כמו מאולי, קהינדה, ברוסו וכו׳ שקרעו את הליגה הלאומית, מגיעים לליגת העל ולא משתלבים

ori uzan – ‏@OriUzan
נכון, אפשר להוסיף את לינגאנה לרשימה. מצד שני, נג׳וקו עוד לא בן 19. רואים שיש שם משהו אחר.

השיח הזה מתאר בדיוק את מה שאני חושב.
קשה מאוד להסיק מסקנות חד משמעיות מהליגה הלאומית.
ימים יגידו.

אגב, אוזן בחור אינטיליגנט.
ובכל זאת זה לא מעיד כלום על יכולות הסקאוטינג שלו.

Reference URL's