מכבי נתניה

גירסה מלאה: ניקו , ניקו ועוד פעם ניקו....
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
עידן מה דעתך על השחקן הניגרי הצעיר של בית"ר רמלה ?
(05-Nov-2016 23:36)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן מה דעתך על השחקן הניגרי הצעיר של בית"ר רמלה ?

לא יכול להגיד שראיתי אותו מספיק כדי לחוות דעה.
שבוע הבא נראה מה יש לבחור להציע. נקווה שלא ניתן לו הרבה הזדמנויות להוכיח...

Sent from my iPhone using Tapatalk
משחק קשה ביותר יש להם את התקפת המעבר המהירה ביותר בליגה
הם קבוצה צעירה ומוכשרת מאוד, שמשחקת משוחרר, בלי לחץ, עם מאמן טוב- כמובן שזה מתכון מצויין.

נתניה משחקת כמו שצריך ולא מזלזלת, בית"ר ת"א רמלה זו לא פונקציה עבורה.
תפסיקו לעשות מכל פליצה בליגה הזו ארסנל.
(05-Nov-2016 23:57)פיליפצוק כתב: [ -> ]נתניה משחקת כמו שצריך ולא מזלזלת, בית"ר ת"א רמלה זו לא פונקציה עבורה.
תפסיקו לעשות מכל פליצה בליגה הזו ארסנל.

הם מהקבוצות היותר טובות בליגה הזו. תהיה בטוח.
צריך לבוא בגישה הנכונה ויהיה בסדר.

(05-Nov-2016 22:42)פיליפצוק כתב: [ -> ]רון עמיקם מי שישמע, ספר התנ"ך של הכדורגל הישראלי, שיתקדם עם הקביליו יפו שלו....
ולגופו של עניין אולסק שחקן טוב אין ספק אבל עדיין הלימיט שלו של ליגה לאומית ואיך כתב פה מישהו, גם לינגאנה היה כוכב בליגה לאומית.
יהיה מעניין לראות את אולסק אם וכאשר בשנה הבאה בליגת העל ואז נהיה חכמים יותר.

רון עמיקם הוא לא האישיו פה.
ראיתי לא מעט משחקים בליגת העל ואני באמת חושב שלאולסק יש מקום בליגה הזאת.
זה לא אומר שהוא פוגבה, ולא בוסקץ ואפילו לא אלברמן. פשוט שחקן טוב וזהו.

ודרך אגב, זה עדיין לא אומר שהוא יצליח בכל מקום שינחת. יש עוד הרבה דברים מסביב שיכולים להשפיע על הצלחה של שחקן.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אולסק שחקן מצוין גם לליגת העל אני לא רואה באמת כאלו טאלנטים גדולים ברוב קבוצות ליגת העל , סומך על סלובו בבחירות שלו לגבי שחקנים
מבין "אריות" הליגה הלאומית, בית"ר ת"א רמלה שיחקה רק נגד הפועל ר"ג והפסידה לה (אגב יש לה 2 הפסדים בליגה - מול בני לוד ומול הפועל ר"ג, וככה גם בגביע הטוטו - 2 הפסדים נגד אותן הקבוצות)

עד לסיום הסיבוב נשארו לה משחקים קשים נגדנו, נגד ראשל"צ שנחשבת יחסית טובה, מול עכו ואפילו מול הפועל פ"ת (שלמרות שכרגע הם לא טובים, אני מאמין שעד שיגיע מאמן חדש הם ישתפרו כי הסגל שם טוב)

בסיום הסיבוב בית"ר ת"א תהיה עדיין בפליאוף העליון אבל רחוקה מהצמרת לדעתי
אני לא יודע מה יותר מנותק מהמציאות, הפרשנות של בוני את שייע את סיני או הפרשנות כאן ואני אומר את זה בהקשר של ניתוח הליגה העקומה הזו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's