מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקנים בושה אין להם כבוד דווקא אחרי ניצחון אני מזכיר את משחקי הנפל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
למה לא שיחקו נגד רמת גן ונגד נצרת עילית ונגד נשר כמו ב 70 דקות הראשונות היום ?
ניחא לא יודעים כדורגל צודקים , ניחא לא מבינים כדורגל צודקים , אבל היום ביטלנו לחלוטין את מכבי הרצליה אז למה לא לשחק ככה כל משחק ? למה ?
ועכשיו למשחק עצמו
נהנתי היום מהקבוצה גם אם היינו יוצאים בתיקו ולא מנצחים , השחקנים רצו פינו מקומות שרפו את הדשא היו ראשונים לכל כדור פשוט תענוג תאווה לעיניים ....
ערן לוי היה פעיל סבע עשה כמה שטויות אבל כשבקבוצה יש כשרונות כמו אולסק ומוחמד פשוט כיף לראות את מכבי נתניה
רועי דיין מושך אליו שני בלמים מה שמאפשר לקשרים לחגוג ברחבה , כשיצא דיין ונכנס בדש אמרתי לעצמי אולי אולי ....אבל התאכזבתי רונן בדש משחק בלי חשק כאילו שרוצה לומר עזבו תנו לי לפרוש ....סלובו בדש זה לא שחקן שובר שוויון פושה זה שחקן שובר שוויון , בדש בקושי זז בקושי עולה לנגוח שחקן מוזר !!!
נהנתי גם מז'ידנוב כמה שקטלתי אותו הוא הוכיח ואני שמח שטעיתי לגביו , הוא בלם טוב .
לואיסה המגן בסדר אבל כחלון שוב אכזב קצת הוא לא עולה מספיק לתמוך בהתקפה ועד שהוא עולה הוא מרים כדורים גרוע וחבל יש לו פוטנציאל
דין גל היה בסדר חוץ מהגול , שוער לא אמור לקפוץ לקרקע לפני שהכדור יצא מהרגל של החלוץ אם היה נשאר עומד היה מבין שהכדור נכנס במרכז השער וחבל ...אבל טוב ללמוד לתקן בניצחון
!!!!
עכשיו מחכה לנו משחק אחד החשובים העונה נצחון על בני לוד והפער מהראשונה או השניה או משניהם מצטמצם מאוד
בני לוד קבוצה טובה הם התחילו חרא וכבר כמה משחקים לא מפסיקים לנצח
שחקנים בבקשה תנצחו תשחקו בחשק בהקרבה אל תאכזבו אותנו
מוחמד זה הדבק של הקבוצה בלעדיו קשה מאוד
רונן בדש? רואים שבדש לא מתאמץ, צריך לנהל איתו שיחה אם לא בא לו להתאמץ שישב ביציע
מחזור הבא ר"ג נגד עכו התסריט הכי טוב תיקו שם וניצחון שלנו
מחצית ראשונה מעולה!

מחצית שניה חילופים לא מוצלחים של דראפיץ בכניסתם של גזל ובדש שעשו יותר נזק מאשר תועלת.לדעתי רביד גזל עבר זמנו.
ביום שישי משחק חוץ לא קל מול בני לוד,אבל חייבים לנצח .צריך להוכיח שגם במשחקי החוץ יש לנו מה למכור.
אלדד צריך להחתים את עלי מוחמד ואולסק לכמה שנים הם פשוט טובים
בני לוד קבוצה קשה ולא נשברת גם אחרי פיגור צריך חובה מבקש מתחנן לנצח אותם 1-0 גם משער עצמי של השופט ...
מה יהיה עם החלוצים נתנו רק שער אחד ב-8 משחקים, אם רק היו לנו חלוצים שמנצלים את ההזדמניות שלהם היינו באמת מעל הליגה
אולי בשיטה של 2 חלוצים הם יהיו יותר אפקטיבים

רק הקישור הקדמי שלנו שלנו כובש שערים, מתי גם הקישור האחורי שלנו יסכן את השער ויכבוש??
5 שערים של ערן לוי
5 שערים של דיע סבע
2 קוגבניה
2 אברהם
ודיין אחד ביחד 15

לדעתי למוחמד יש יכולות התקפיות טובות מאוד והוא צריך לשחק יותר קדימה וגם בעיטה טובה
ויקי היה בסדר גמור
דווקא מלואיסה אני לא מחזיק..
דווקא לואיסה היה יותר טוב במחצית הראשונה מאשר במשחקים הקודמים.
אבל בבסיס שלו מדובר בשחקן מאוד מוגבל, כנ"ל כחלון.
ברק. לא רונן.
הלוואי שהיה רונן.
ברק רונן מה זה משנה העיקר חרא של שחקן או שיוכיח שאני טועה לגביו ......
Reference URL's