מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההרכב האולטימטיבי שלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בעידן המודרני שכל השחקנים על המגרש צריכים ויודעים לעשות הגנה וכשיש חוסר בשחקני הגנה שיודעים לעשות התקפה
חשבתי לעצמי למה לא להסיט שחקנים שיודעים לעשות התקפה לעמדה כביכול יותר הגנתית ובכך להרוויח קבוצה סופר התקפית
וכיום שכל הקבוצות המקצועניות מתאמנות על סגירות כשמגן עולה להתקפה בעזרת הקשרים האחוריים או כל שחקן שנמצא קרוב במקרה לעמדה החשופה יודע בטבעיות אוטומטית למלא את החסר
ובנוסף בליגה שלנו ובמיוחד כשאנחנו משחקים בבית וקבוצות באות בעיקר להסתגר ומתבססות על התקפות מתפרצות של עד 3 שחקנים
אז המערך הבא אולי ייתן לנו גם משחק אגפים התקפי ויותר אופציה לפתח מסירות וליצור יתרון מספרי בכנפיים
משהו בסגנון של ברצלונה ששוכבת על היריבה ולוחצת עם מסה של שחקנים כי בתכלס רואים אצלנו את הדלילות בהתקפה
צריך לנסות הרכב כזה באימונים ולראות איך זה מסתדר מבחינה הגנתית
בכל זאת יש פה 3 קשרים אחוריים+ 2 בלמים שיסתדרו עם כל ההתקפות של הליגה הלאומית
קוגבניה וסבע הם שחקני הכנפיים ההתקפיים
וגם אם נספוג שער ההרכב הזה שווה לדעתי יותר מ-2 שערים בכל משחק לפחות
(אופציה נוספת לשחק עם 3 בלמים כשפדול במקום גזל ואז ה"מגינים" לא חייבים לרדת להגנה)

. . . . . . . . . . . . דין גל
. . . . . .. . .ורגוץ. . . . . .שינה
. . .קוגבניה . . . . . . . . . . . . . סבע
. . . . . . . מוחמד . . . . אולסק
. . . . . . . . . . גזל . . לוי
. . . . . . . . דיין . . . .בדש

לא יודע מה אתכם כשאני רק חושב על הרכב כזה הפה שלי מתחיל להזיל ריר
תן לי להבין .. קוגבנייה וסבע בתפקיד רוברטו ואלבה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אתה זה שהתלוננת שאין משחק אגפים לא?
אפשר לוותר על המגנים שלא עוברים את החצי ולא תומכים בהתקפה כשאתה משחק מול בונקר בבית ואז אתה מרוויח שחקני התקפה
בחלק מהמשחקים ששיחקנו הייתי משאיר אפילו רק בלם אחד מרוב שלא היה צורך כשהיינו צריכים להשוות או להשיג יתרון
עם הרכב כזה ההגנה לא תסתדר בליגה?
אלדד המגן השמאלי מצוין למה אתה מחליף ?
תארגן לי הרכב שערן, סבע, אולסק,מוחמד, קוגבנייה,דיין ובדש משחקים חובה לשחק עם 2 חלוצים
ההגנה פחות מעניינת
אני מסכים שחובה לשחק עם שני חלוצים אבל לא עם הרכב כמו שכתבת
אני חושב שמול קבוצות שיודעים שבאות להתבנקר צריך לשחק עם 4 שחקני התקפה
כלומר
דין גל
3 בלמים (או מגנים בתפקיד בלמים.. לא קריטי.. העיקר שיהיו 3 בהגנה)
קצת לפניהם עלי וניקו
קצת לפניהם ערן לוי
ומקדימה 4 "חלוצים" - דידייה וסבע באגפים, דיין ובדש חלוצי רחבה.

מחצית ראשונה צריכה לסיים את המשחק, ואז במחצית השניה אפשר להירגע ולחזור לסגנון הרגיל
אלדד,
יש מצב שקראת את זה לפני פרסום הפוסט?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4739936,00.html
עידן קצת קשה לקרוא משהו שנכתב היום ולכתוב עליו לפני יומיים, והכתבה גאונית הלוואי שנוכל ללמוד וליישם כאלה דברים
ואני מסכים עם מה שכתב bilev בדיוק לזה התכוונתי כל השחקנים יודעים לעשות הגנה ולנו הכי חשוב שתהיה מסה התקפית טובה ושלא נתבסס על מתפרצות כל הזמן ואז אולי החלוצים יבוא לידי ביטוי סוף סוף
(01-Nov-2016 17:39)אלדד כתב: [ -> ]עידן קצת קשה לקרוא משהו שנכתב היום ולכתוב עליו לפני יומיים, והכתבה גאונית הלוואי שנוכל ללמוד וליישם כאלה דברים
ואני מסכים עם מה שכתב bilev בדיוק לזה התכוונתי כל השחקנים יודעים לעשות הגנה ולנו הכי חשוב שתהיה מסה התקפית טובה ושלא נתבסס על מתפרצות כל הזמן ואז אולי החלוצים יבוא לידי ביטוי סוף סוף

זה נכתב לפני כמעט שנה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
אה למעלה היה כתוב את התאריך של היום, אז לא קראתי את זה מעולם
עמודים: 1 2
Reference URL's