מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק אימון נגד בני סכנין ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
יש פרטים לגבי המשחק ? מתוכננים משחקי אימון נוספים בפגרה ?
שאלתי את אותה השאלה לפני כמה ימים עדיין לא התייחסו כנראה אף אחד לא יודע בנתיים
מנצל לשאול שאלה אולי מוזרה אבל...
מישהו זוכר מי בישל את השערים בגביע הטוטו נגד רמה"ש והרצליה?
האם גם מול רמה"ש דין גל הדף פנדל?
הייתי בשני המשחקים, מול רמה"ש אני כמעט בטוח שקובי מור בישל אבל אני לא בטוח.
מול הרצליה פספסתי את שני השערים כי הייתי בתור הענקי שהיה במזנון (במקרה יצאתי פעמיים והיה גול.. כשחזרתי נשרק פנדל לזכותנו ופספסנו.. מי אמר נאחס ולא קיבל)
(09-Oct-2016 20:46)Bilev כתב: [ -> ]מנצל לשאול שאלה אולי מוזרה אבל...
מישהו זוכר מי בישל את השערים בגביע הטוטו נגד רמה"ש והרצליה?
האם גם מול רמה"ש דין גל הדף פנדל?
הייתי בשני המשחקים, מול רמה"ש אני כמעט בטוח שקובי מור בישל אבל אני לא בטוח.
מול הרצליה פספסתי את שני השערים כי הייתי בתור הענקי שהיה במזנון (במקרה יצאתי פעמיים והיה גול.. כשחזרתי נשרק פנדל לזכותנו ופספסנו.. מי אמר נאחס ולא קיבל)

אפשר להגיד שקובי מור בישל נגד רמה"ש למרות שזכורה לי גם איזו נגיעה של אביב אברהם באמצע. דין גל לא עצר פנדל במשחק.

נגד הרצליה לא הייתי.
מישהו יודע באיזה שעה המשחק אימון מחר מול סכנין?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(13-Oct-2016 19:21)asafda כתב: [ -> ]מישהו יודע באיזה שעה המשחק אימון מחר מול סכנין?

בשעה 11 במתחם

עדכון, פרטים?

הפסידו 1-0

1:0 סכנין
כל הכבוד שניצלו את הפגרה והאצטדיון עבר שזרוע חורף ויהיה מוכן למשחקי הליגה
אבל מצד שני טוענים אנשי מקצוע שאין את התנאים כרגע לבצע שזרוע חורף ויהיה סיכוי שיצטרכו לעשות שוב שזרוע העונה, נקווה שלא נצטרך שוב שזרוע ולנדוד למגרשים אחרים

פגרת השזרוע שחלה לה בסוף השבוע הקרוב ותחזיר את ליגת העל לפעילות רק ב-22.10 נוצלה על ידי מנהלי האצטדיון בנתניה, עליו מארחת בין היתר מכבי תל אביב, כדי לבצע שזרוע לכר הדשא שידע משחקים רבים מפתיחת העונה והוא יהיה מוכן למשחק הליגה הקרוב של הצהובים ב-24.10 מול מכבי חיפה

אלא שמסתבר כי לא כל האצטדיונים יעברו שזרוע במהלך הפגרה הנוכחית, הנערכת למטרה זו. כך למשל אצטדיון המושבה, אחד המרכזיים בכדורגל הישראלי, בו משחקות הפועל תל אביב, מכבי פתח תקוה, בני יהודה והפועל פתח תקוה באופן קבוע, לא נכנס להליך של שזרוע
לטענת מנהלי האצטדיון זו תקופה לא טובה לשזרוע מאחר שעדיין שורר חום כבד והם ייכנסו להליך השזרוע ב-6 בנובמבר, מה שישבית את האצטדיון מפעילות לכל החודש הבא כמעט.

גורם באצטדיון בפתח תקווה אמר בתגובה: "חבל שהמנהלת והקבוצות לא תיאמו איתנו ועם אנשי המקצוע את המועד הכי נכון לקיום השזרוע. מי שעשה שזרוע בפגרה הזו, ימצא את עצמו בהמשך העונה עם צורך לעשות שוב שזרוע. זה לא זמן ואקלים לשזרוע"
Reference URL's