מכבי נתניה

גירסה מלאה: לתקן מול הפועל ירושלים את המעידה מול נצרת עילית
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
יוסי מזרחי שועל קרבות וותיק , אותנו לא מענין שהיו לו הרבה זכויות בעליה הקודמת לליגת העל , מה שמענין אותנו עכשיו זה לנצח את הפועל ירושלים ולצאת מהמקום האחרון ...

המעידה מול נצרת עילית מוכיחה שלמרות שעל הנייר אנחנו פיבוריטים מול כל קבוצה בלאומית זה לא אומר שננצח את כל המשחקים ....
האוייב שלנו זה השאננות של השחקנים , אם יבואו כמו במחזורים הראשונים שהיה צריך לסגור הפער של מינוס 9 הנקודות אז ננצח , אם נגיע עם האף למעלה כמו נגד רמת גן ונצרת עילית נקבל בעיטה בתחת .

צריך לפתוח את המשחק ב 10 הראשונות הכי חזק הכי לוחץ לכבוש גול ולצופף ולחכות לירושלים מאחור ולצאת למתפרצות , הכי חשוב לא להיקלע לפיגור שוב שנמצא את עצמנו רודפים אחרי ירושלים כל המשחק !!!

לגבי הקהל חוץ מה 2000-2500 אוהדים אם לא אראה שינוי שיהיו לפחות 4000 ביציעים אז משמע שלא הזמנתם חבר למשחק ואז מצידי אתם מחבלים במאמצים להצעיד את המועדון קדימה ואז מצידי תלכו להזדיין כי אז לא מגיע לנו מועדון רציני בגללכם ....
(29-Sep-2016 8:15)זאב רווח כתב: [ -> ]יוסי מזרחי שועל קרבות וותיק , אותנו לא מענין שהיו לו הרבה זכויות בעליה הקודמת לליגת העל , מה שמענין אותנו עכשיו זה לנצח את הפועל ירושלים ולצאת מהמקום האחרון ...

המעידה מול נצרת עילית מוכיחה שלמרות שעל הנייר אנחנו פיבוריטים מול כל קבוצה בלאומית זה לא אומר שננצח את כל המשחקים ....
האוייב שלנו זה השאננות של השחקנים , אם יבואו כמו במחזורים הראשונים שהיה צריך לסגור הפער של מינוס 9 הנקודות אז ננצח , אם נגיע עם האף למעלה כמו נגד רמת גן ונצרת עילית נקבל בעיטה בתחת .

צריך לפתוח את המשחק ב 10 הראשונות הכי חזק הכי לוחץ לכבוש גול ולצופף ולחכות לירושלים מאחור ולצאת למתפרצות , הכי חשוב לא להיקלע לפיגור שוב שנמצא את עצמנו רודפים אחרי ירושלים כל המשחק !!!

לגבי הקהל חוץ מה 2000-2500 אוהדים אם לא אראה שינוי שיהיו לפחות 4000 ביציעים אז משמע שלא הזמנתם חבר למשחק ואז מצידי אתם מחבלים במאמצים להצעיד את המועדון קדימה ואז מצידי תלכו להזדיין כי אז לא מגיע לנו מועדון רציני בגללכם ....

אהבתי את ה״תלכו להזדיין״.

Sent from my iPhone using Tapatalk
את העצה הזו הוא זורק בכל פוסט / סיפור שהוא כותב כאן
(29-Sep-2016 8:15)זאב רווח כתב: [ -> ]יוסי מזרחי שועל קרבות וותיק , אותנו לא מענין שהיו לו הרבה זכויות בעליה הקודמת לליגת העל , מה שמענין אותנו עכשיו זה לנצח את הפועל ירושלים ולצאת מהמקום האחרון ...

בכנות אם אני צריך לשקר למנהל שלי כדי להגיע לפאקינג משחק הזה , זה לא קשור לקבוצה אלא להתאחדות, אז אני מניח שיש כמוני לא מעט שלא משקרים ופשוט לא יכולים להגיע. משחקים ביום חמישי בשבע בערב .. שיא חדש של טמטום

השעה הכי גרועה להגיע מת"א.
טל, כל הכבוד. אני נשברתי.
פשוט נורא. עדיין לא הייתי במשחק אחד השנה. גם היום לא אצליח להגיע
אשתי אמרה לי שהיא מתחילה השתלמויות בימי שני בשעה שמונה. מקווה מאוד שמישהו במנהלת יתחשב בנו ויפסיק את ההתעללות הזו...

יצאתי ב 4.30 מהאירפורט סיטי. לקח לי בדיוק שעתיים להגיע לאיצטדיון
הזוי ערן לוי עם 15 איבודים במחצית שזה המון אבל 2 בישולים גדולים....
תכלס שחקני המפתח ערן דיא ובדש לא בכושר מלא...
וזה מספיק כשהם יהיו בכושר והם יהיו פשוט לא יהיו לנו מתחרות....
לא יודע מה אתכם אבל אני מאוהב בקוביניה. שליטה בכדור חבלז עוד קצת ליטוש והבחור יהיה שחקן שחקן
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's