מכבי נתניה

גירסה מלאה: עדויות מנצרת עילית....
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אז קבלו חוות דעת מאחד שהיה שם -

קודם כל נתחיל במה שמסביב - מגיעים לקופה (אם אפשר לקרוא קופה לחלונית של 10 על 10 ס"מ ...) ברבע לשבע ,מוצאים גדוד של 50 איש בערך שמחכים לאדון הקופאי שיארגן עודף לאלפי האוהדים שצבאו על המגרש...
נכנסים ב 7:10 לדבר הזה שנקרא מגרש כדורגל, יושבים על טריבונה שעד עכשיו לא ברור לי איך קיבלה אישור בנייה , מנסים להתגונן מהרוח המטורפת של הרי נצרת ,ובוהים במשטח הדשא הנפלא שלדעתי גם פרות יסרבו לרעות בו....
בקיצור, כמה לא התגעגעתי לליגה המגעילה הזאת.

ולכדורגל- אז כמו שהבנתם זה לא מגרש שאפשר לשחק בו כדורגל. בטח לא קבוצה כמו נתניה שאמורה להחזיק בכדור ולשלוט במשחק. כל המגרש הזה גבשושית אחת גדולה . פשוט בלתי אפשרי להניע כדור ולכן מה שנשאר זה לבעוט למעלה ולקוות לטוב וזה בעיקר מה שקרה במחצית הראשונה.
מחצית שנייה, למרות התנאים הקשים , היו לנו 20 דקות טובות שהזכירו משהו מהמשחק מול שעריים, השוונו, החמצנו עוד מצב או שניים (וכן עידן, תרשום לקוגבינה החמצה) ובזה תם המשחק המיותר הזה.

מסוג המשחקים שיכולים להשאיר אותך גם בלי כלום. לא נעים אבל לא נורא.
הפנים ליום חמישי....
(27-Sep-2016 0:16)אופיר34 כתב: [ -> ]אז קבלו חוות דעת מאחד שהיה שם -

קודם כל נתחיל במה שמסביב - מגיעים לקופה (אם אפשר לקרוא קופה לחלונית של 10 על 10 ס"מ ...) ברבע לשבע ,מוצאים גדוד של 50 איש בערך שמחכים לאדון הקופאי שיארגן עודף לאלפי האוהדים שצבאו על המגרש...
נכנסים ב 7:10 לדבר הזה שנקרא מגרש כדורגל, יושבים על טריבונה שעד עכשיו לא ברור לי איך קיבלה אישור בנייה , מנסים להתגונן מהרוח המטורפת של הרי נצרת ,ובוהים במשטח הדשא הנפלא שלדעתי גם פרות יסרבו לרעות בו....

ולכדורגל- אז כמו שהבנתם זה לא מגרש שאפשר לשחק בו כדורגל. בטח לא קבוצה כמו נתניה שאמורה להחזיק בכדור ולשלוט במשחק. כל המגרש הזה גבשושית אחת גדולה . פשוט בלתי אפשרי להניע כדור ולכן מה שנשאר זה לבעוט למעלה ולקוות לטוב וזה בעיקר מה שקרה במחצית הראשונה.
מחצית שנייה, למרות התנאים הקשים , היו לנו 20 דקות טובות שהזכירו משהו מהמשחק מול שעריים, השוונו, החמצנו עוד מצב או שניים (וכן עידן, תרשום לקוגבינה החמצה) ובזה תם המשחק המיותר הזה.

הפנים ליום חמישי....

שום מילה על בזבוזי הזמן?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(27-Sep-2016 0:16)אופיר34 כתב: [ -> ]אז קבלו חוות דעת מאחד שהיה שם -

הפנים ליום חמישי....

הבעיה לא היתה בדשא אלא במשחק ההגנה שלנו. במחצית הראשונה כל התקפה וכל כדור קרן של נצרת עלית טיילו ברחבה שלנו ויש לנו מזל שלא ספגנו 3 שערים אחרי השער שלהם בעצם נגמר המשחק היה רק בזבוז זמן בגיבוי השופט.
מי אשם בגול שלהם....
איך היה הגול של ערן...
אופיר תשקיע בעצלנים...למדת מעטר לחפף???
(27-Sep-2016 0:26)דוד חטב כתב: [ -> ]מי אשם בגול שלהם....
איך היה הגול של ערן...
אופיר תשקיע בעצלנים...למדת מעטר לחפף???

אני לא אגזים אם אגיד שעשרים דקות במחצית הראשונה שיחקנו בלי הגנה. כל התקפה היו להם שלוש ארבע בעיטות לשער בתוך הרחבה כולל משקוף.
טוב... אז נפרט...
משחק ההגנה שלנו לא משהו זה כולנו יודעים, והמשחק הזה לא חידש כלום. הכדור לפעמים מסתובב ביותר מידי חופשיות ב 20-30 מטר מהשער שלנו, ויחד עם זאת אני טוען שמשחק ההתקפה והיכולות שיש לנו ביצירת מצבים וכיבוש שערים מספיק טובות כדי לחפות על משחק ההגנה הלא משהו.

ושלא תחשבו שנצרת תקפו גלים גלים. מלבד הגול הגיעו לעוד מצב טוב מכדור שנבעט למשקוף, ועוד חצי מצב ברחבה. בסה"כ ברב המשחק הכדורים שלהם נבעטו מרחוק ובשיטה כזאת הכל יכול לקרות.
בגול שלהם לדין יש חלק( ויסלחו לי אוהביו). כדור גובה שהוגבה, נהדף לא מספיק טוב לאמצע הרחבה ומהריבאונד נכבש השער.

מהצד שלנו - ערן ממשיך לעצבן( למרות השער היפה ), לאבד כדורים ולחפש תמיד את המסובך.

דיא ממשיך להיות דני דין אבל ברור לי שממהלך אחד הוא יכול לגמור משחק.

אולסק זה שחקן קלאסה. לא יעזור כלום. גם במשחק כזה שהכדור בעיקר בשמיים, הרוגע והשקט הנפשי מרשימים.

בדש לא היה במשחק בעיקר כי קיבל כדורים גבוהים ולא מדויקים שלא יכל לעשות כלום איתם.

הבלם הזר היה טוב לטעמי. ראשון לכל כדור, גן בגובה וגם בדשא.

וזהו, מגרש קשה, משחק קשה ותוצאה סבירה. לא סוף העולם

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
תודה אופיר
(27-Sep-2016 1:11)אופיר34 כתב: [ -> ]טוב... אז נפרט...
משחק ההגנה שלנו לא משהו זה כולנו יודעים, והמשחק הזה לא חידש כלום. הכדור לפעמים מסתובב ביותר מידי חופשיות ב 20-30 מטר מהשער שלנו, ויחד עם זאת אני טוען שמשחק ההתקפה והיכולות שיש לנו ביצירת מצבים וכיבוש שערים מספיק טובות כדי לחפות על משחק ההגנה הלא משהו.

ושלא תחשבו שנצרת תקפו גלים גלים. מלבד הגול הגיעו לעוד מצב טוב מכדור שנבעט למשקוף, ועוד חצי מצב ברחבה. בסה"כ ברב המשחק הכדורים שלהם נבעטו מרחוק ובשיטה כזאת הכל יכול לקרות.
בגול שלהם לדין יש חלק( ויסלחו לי אוהביו). כדור גובה שהוגבה, נהדף לא מספיק טוב לאמצע הרחבה ומהריבאונד נכבש השער.

מהצד שלנו - ערן ממשיך לעצבן( למרות השער היפה ), לאבד כדורים ולחפש תמיד את המסובך.

דיא ממשיך להיות דני דין אבל ברור לי שממהלך אחד הוא יכול לגמור משחק.

אולסק זה שחקן קלאסה. לא יעזור כלום. גם במשחק כזה שהכדור בעיקר בשמיים, הרוגע והשקט הנפשי מרשימים.

בדש לא היה במשחק בעיקר כי קיבל כדורים גבוהים ולא מדויקים שלא יכל לעשות כלום איתם.

הבלם הזר היה טוב לטעמי. ראשון לכל כדור, גן בגובה וגם בדשא.

וזהו, מגרש קשה, משחק קשה ותוצאה סבירה. לא סוף העולם

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אתה ממשיך לחפף...גול של דין 100%....תהדוף הצידה טחזק לא לאמצע וחלש...ראו בספורט 5
דיע סבע עוד לא הגיע לעונה הזו בכלל והאגואיסטיות שלו מתחילה לעצבן.
(27-Sep-2016 8:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]דיע סבע עוד לא הגיע לעונה הזו בכלל והאגואיסטיות שלו מתחילה לעצבן.

צודק...משחק בשביל הסטטיסטיקה שלו בלבד...להזכרך המשחק הטוב ביותר עם מספר הזדמנויות אדיר היה בלעדיו...
עמודים: 1 2
Reference URL's