מכבי נתניה

גירסה מלאה: תקציר, תקציר, אנא מכם תקציר!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לטובת מי שלא יכל להגיע למשחק (דאגתי למחליף), מישהו יכול בבקשה להביא לי תקציר? אני במצב כל כך נואש שאפילו הצילום הכי עלוב מהזוית הכי גרועה של אחד מהשערים ירצה אותי.

תודה גדולה מראש!
העלו לפייסבוק את כל השערים מאתמול אחי
(19-Nov-2013 22:57)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]לטובת מי שלא יכל להגיע למשחק (דאגתי למחליף), מישהו יכול בבקשה להביא לי תקציר? אני במצב כל כך נואש שאפילו הצילום הכי עלוב מהזוית הכי גרועה של אחד מהשערים ירצה אותי.

תודה גדולה מראש!

יש לך פייסשוש אז יש תקציר באיכות HD בדף הרשמי של הקבוצה

במידה ולא אז קבל

http://www.youtube.com/watch?v=5xFNgIyjcIY
אחרי שראיתי כמה פעמים זה נראה לי כמו משחק אימון .. היה יריב ?
לא הגיע לראשל"צ פנדל, זה פגע לליפניה בפנים.
תודה רבה לכם.

יום שישי נגד הפועל עפולה (אני תושב עפולה) - צהוב עולה! יאללה מכבי!
טל היה יריב אבל אנחנו 6 רמות מעל הליגה וביכולת בינונית 8 פור תאריך היעד סוף סיבוב שני מבטיחים עלייה ...
גול מהיר וכל משחק ייראה כאילו אין יריב...
(19-Nov-2013 23:05)טל.מ כתב: [ -> ]אחרי שראיתי כמה פעמים זה נראה לי כמו משחק אימון .. היה יריב ?

כשקבוצה ניצחה ולא היתה יכולת, ביקרת את היכולת.
כשהקבוצה מנצחת עם יכולת, אתה מגמד את היריבה.
לא קוראים לך אפי ישראל במקרה?
וסתם לידע כללי בשבילך, כאשר הקבוצה מממשת 70% מהפוטנציאל אין לה בליגה הזו יריבים.
פיליפצ'וק , וואלקם טו קלאב !
(20-Nov-2013 16:39)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(19-Nov-2013 23:05)טל.מ כתב: [ -> ]אחרי שראיתי כמה פעמים זה נראה לי כמו משחק אימון .. היה יריב ?

כשקבוצה ניצחה ולא היתה יכולת, ביקרת את היכולת.
כשהקבוצה מנצחת עם יכולת, אתה מגמד את היריבה.
לא קוראים לך אפי ישראל במקרה?
וסתם לידע כללי בשבילך, כאשר הקבוצה מממשת 70% מהפוטנציאל אין לה בליגה הזו יריבים.

אני אשתמש במשפט הידוע של אייל.ס .. הבנת הנקרא.
איפה כתבתי שניצחנו כי היריב היה זבל ?
כתבתי שזה נראה כאילו אין יריב. תסתכל על הגולים וגם אתה מר דיק הנכבד ותגיד לי אם זה נראה כאילו היה יריב ..
אני לא הייתי במשחק , אתה היית. היינו גדולים או שלא היה יריב? כי לא ראיתי בשום פוסט אבל שום ! מישהו שכותב משחק גדול שלנו.
אז מה היה ?
עמודים: 1 2
Reference URL's