מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל אם אנחנו עולים ורמת גן לא עולה יש להם שחקן בשם ברשצקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בהתחלה חשבתי פשכצקי חחח אבל מתברר ברשצקי קשר טוב עם שמאלית יפה ודריבל ומסירות עם ראיית משחק , ברשצקי זה השם , אם נעלה ליגה בסיום העונה ורמת גן לא , אז זה ממש מציאס , ובטוח שישמח לשחק בליגת העל במקום בלאומית .
ואם הפועל ר"ג יעלו איתנו?
בכל מקרה הוא יחטף לליגת העל בסיום העונה , אם אנחנו רוצים לשים עליו יד אז ההזדמנות רק בינאור

רווח הייתי בטוח שקבלת כרטיס לדרבי ואתה כבר במגרש
אלדד בחיים לא נכנסתי למשחק כדורגל בהזמנה פרט כששפיגלר הכניס אותי כילד בן 7 כל הזמן אני משלם והבנים והחתנים שלי משלמים

בענין ברשצקי אני לא מאמין שרמת גן תשחרר אותו לנתניה בינואר כי היא פתחה חזק , אבל אולי בינואר אפשר לרכוש עליו אופציה
בכל מקרה שחקן טוב מצא חן בעיני
ברשצקי זה שחקן שנמצא כבר בפנקסים של הקבוצות הגדולות.
(26-Sep-2016 9:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]ברשצקי זה שחקן שנמצא כבר בפנקסים של הקבוצות הגדולות.

ממתי שחקן שהרשים בליגה לאומית הגיע ישר לקבוצות הגדולות אלא אם היה מושאל וגם אז אין יותר מידי דוגמאות(זהבי)?
(26-Sep-2016 10:55)עידן444 כתב: [ -> ]
(26-Sep-2016 9:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]ברשצקי זה שחקן שנמצא כבר בפנקסים של הקבוצות הגדולות.

ממתי שחקן שהרשים בליגה לאומית הגיע ישר לקבוצות הגדולות אלא אם היה מושאל וגם אז אין יותר מידי דוגמאות(זהבי)?

אצילי, שלומי אזולאי, רמי גרשון (נמכר ישר לחו"ל), בריהון, סאן מנחם, וובה בראון.
(26-Sep-2016 11:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(26-Sep-2016 10:55)עידן444 כתב: [ -> ]

אצילי, שלומי אזולאי, רמי גרשון (נמכר ישר לחו"ל), בריהון.

בית״ר לא קבוצה גדולה. קבוצה גרושניקית שמחפשת מציאות. כשאומרים היום קבוצה גדולה מתכוונים לשלוש כשאחת ככה ככה(מכבי חיפה).

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

בית״ר לא קבוצה גדולה. קבוצה גרושניקית שמחפשת מציאות. כשאומרים היום קבוצה גדולה מתכוונים לשלוש כשאחת ככה ככה(מכבי חיפה).

[/quote]

"אתה צודק", מכבי נתניה היא קבוצה גדולה.
ובוא אני אחסוך לך את החפירה כי לא בא לי להתחיל להיכנס לדיון איתך מה גדול ומה קטן.
שחקן כמו מוטי ברשצקי לא יגיע לנתניה, אלא אם "בעל הבית ישתגע" ויחליט להתחיל לשפוך כספים על כשרונות פוטנציאלים להשקעה שלא מתוך המועדון.

[/quote]

"אתה צודק", מכבי נתניה היא קבוצה גדולה.
ובוא אני אחסוך לך את החפירה כי לא בא לי להתחיל להיכנס לדיון איתך מה גדול ומה קטן.
שחקן כמו מוטי ברשצקי לא יגיע לנתניה, אלא אם "בעל הבית ישתגע" ויחליט להתחיל לשפוך כספים על כשרונות פוטנציאלים להשקעה שלא מתוך המועדון.
[/quote]
כן... כמו שאין סיכוי שסלובו יגיע...
מעניין מתי תלמד ותפסיק להיות כזה נחרץ.
הקבוצה הבאה בארץ דרכה מוטי ברשצקי יוכל(אם בכלל) לעשות קפיצה תהיה או בית"ר ירושלים(תחת טביב היא לא קבוצה גדולה), או ק"ש, או קבוצות קטנות גדולות אחרות וכאן נכנסת למשוואה מכבי נתניה.
אם שחקן כמו ברשצקי מסיים חוזה נתניה תוכל לקחת אותו במחיר 6 ספרות בשקלים כמו שהיא יכולה לעשות עם שחקן שהוא לגמרי תואם ברשצקי(מה שלדעתי הופך אותו מקצועית למיותר עבורנו כל עוד דיא אצלנו)- דיא סבע.
כמובן שהוא גם יכול לעשות את אותה שטות שעשו רבים לפניו וילך לגרבץ על הספסל של אחת הגדולות... כולי תקווה ששחקנים למדו ממקרי העבר.
אולי אם ימצא פרייאר שיסכים לשלם דמי השבחה על "קייליני הנתנייתי", אולי יהיה אפשר להביא את ברשצקי.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's