מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחקים הבאים : נצרת עילית בחוץ הפועל ירושלים בית עירוני נשר חוץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
על הנייר זה נראה כאילו משחקים קלים , נצרת עילית קבוצה מפורקת שלא מצליחה לנצח מתחילת העונה , אם יש חוקים בכדורגל הרי אנחנו אמורים לנצח את כל שלושת המשחקים .

בשביל לנצח את הרצף הבא צריך לעלות כאילו אנחנו שוב במינוס 9 נקודות

לחזור לשחק טוב ללחוץ את היריבות שלנו ב16 שלהם והכי חשוב לגמור את המשחקים על ההתחלה

זאת ההזדמנות שלנו לא לפשל אחרי הפתיחה הטובה של העונה , לעשות אחרי התחלת הליגה שוב רצף חדש על מנת לסגור את הפער מהמוליכה רמת השרון , צריך לשכוח ממה שהשגנו עד עכשיו כי לא השגנו עדיין כלום ואנחנו עדיין מקום אחרון בליגה שממנה יורדים לליגה א ....

עדיין ההגנה שלנו חדירה להחריד , עדיין הקישור ההתקפי מגמגם , וההתקפה לא קיימת בכלל ...המשחק נגד עכו היה היוצא דופן
הבעיה העיקרית אתמול הייתה נעוצה במשחק צפוף במרכז מה שהקל על האורדונים להעמיד שני שחקנים ללחץ כל פעם שהכדור היה אצלנו.
במקום לפתוח לאגפים.
המגנים ברוב הפעמים לא סייעו מהקו. קובי מור ניסה ופעם אפילו בישל גול. כחלון לא בדיוק הבין שזה תפקידו במשחק מהסוג הזה.

ערן ניסה מהצד השמאלי אבל ממש נסגר בגלל חוסר כוח וסגירה נכונה של רמת גן

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מספיק עם הלחץ עכשיו להרגע ולהתחיל לשחק בשיטה מסודרת הנצחנות יבאו לבד

Sent from my iPhone using Tapatalk
כשסבע וקוגבנייה יעברו לשחק בצדדים הבעיה הזו תיפתר. הבעיה שדראפיץ חושב אחרת .

(20-Sep-2016 10:28)טל.מ כתב: [ -> ]כשסבע וקוגבנייה יעברו לשחק בצדדים הבעיה הזו תיפתר. הבעיה שדראפיץ חושב אחרת .

גם אני חושב כמוך. ואני חושב שמשחקים הבאים שהם לכאורה נגד קבוצות כביכול יותר חלשות זו הזדמנות פז לבדוק זאת.
אין קבוצות חלשות אלא אם כן אנחנו באים בגישה נכונה נותנים הכל על המגרש והופכים את המשחק לקל הרבה יותר , במשחקים האלו אנחנו שווים בטוח 9 נקודות כביכול והכל תלוי בנו , אבל זאת בדיוק הבעיה בראש של הכדורגלן הישראלי וגם רואים זאת בקבוצות גדולות באירופה !!!

אני סומך על סלובו וברדה שיעירו את השחקנים

לא יודע לגבי תפקוד טל.מ רמת גן לדעתי שלטה גם בצדדים וגם במרכז כמעט לא ראינו את נתניה במחצית השניה והיו מלא מסירות לא מדויקות
Reference URL's