מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו שמפריע לי בכול משחק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
היי חברים,
כול משחק האוהדים מרימים צעיפים,נראה מעולה ומרגיש מצויין,ןאז מתחיל השיר ״כול העולם כולו מכבי נתניה מכבי נתניה״ ואז מגיעה שורה שהורסת הכול(שישרפו אוהדי ביתר) דיי עם זה,זה לא קשור,זה מעצבן,זה מגעיל עדיף שנשיר ״לא לפחד לא לפחד כלל״ אז בבקשה די, זה לא קשור!
(19-Nov-2013 21:06)ranelbaz כתב: [ -> ]היי חברים,
כול משחק האוהדים מרימים צעיפים,נראה מעולה ומרגיש מצויין,ןאז מתחיל השיר ״כול העולם כולו מכבי נתניה מכבי נתניה״ ואז מגיעה שורה שהורסת הכול(שישרפו אוהדי ביתר) דיי עם זה,זה לא קשור,זה מעצבן,זה מגעיל עדיף שנשיר ״לא לפחד לא לפחד כלל״ אז בבקשה די, זה לא קשור!

אני בספק שמשהו מארגון האוהדים יראה את מה שביקשת

אז רצוי לפנות דרך הפייסבוש למנהלי הארגון
תאמין שזה שיר מאוד עדין לעומת מה ששרים למשל בבלומפילד אז עדיף לשתוק אם זה רק זה לא נורא ז ה למשל של הפועל.
אדום עולה בבלומפילד
אדום עולה עולה
הולך איתך הפועל
הולך למלחמה

יושב שער חמש
שער כה מרגש
אבל הכי חשוב ש...
צהוב עולה באש

אומרים מכבי נאצים
נאצים
שרמוטות מזדיינים
הלוואי שתמותו
שתשרפו חיים

שער חמש דורש
צהוב עולה באש
שונא אותך מכבי
שונא מכל הלב

שער 11 גטו
שער של חזירים
איזה רימון אכלתם
ולא רק במילואים (יש ה
מאיפה אתה מכיר את כל המילים ?
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

(20-Nov-2013 12:03)amir כתב: [ -> ]לא מכיר הם ככ מתגאים בשירים שלהם שהם מפרסמים אותם באתר של האולטרס תאמין לי זה לא הכי גרוע יש גם שירי שואה ..

לא מסתכלים על אוהדי הפועל, מסתכלים על אוהדי נתניה, וזה נראה כל כך מטומטם ששרים את זה...
אני לא יודע אם אתה יודע אבל בחצי גמר גביע האחרון ששיחקנו מול ביתר ביציאה הביתה הותקפו כמה נערים אוהדי הקבוצה ונגנב מהם ציוד עידוד יקר וגם תוף גדול אז אתה יכול להתעלם וללכת למנזר שם לא מקללים הם בחרו אחרת.אני לא רואה בזה שום בעיה עם זה נשאר בגדר קללות ניסבלות בלבד.

מכיר את המקרה ועדיין, כשמשחקים נגד בית"ר זה עוד מתקשר למילים של השיר, אבל מה זה קשור כשאתה משחק נגד ראשון לציון/א.א פאחם/לוד/הפועל פ"ת??? זה פתטי, לא קשור ורק מקטין את הקהל שלנו שדווקא עשה העונה קפיצת מדרגה למרות שירדנו ליגה. אין לנתניה יריבות מרה עם בית"ר כמו למשל שיש לבית"ר עם הפועל. היה יותר מתקבל על הדעת לשיר "שירי נקמה" על ב"ש שזה עוד רלוונטי כי אי אפשר להתעלם מה"אהבה" בין המועדונים, זה יותר הגיוני למרות שאני תמיד בעד לשיר בעד הקבוצה שלנו, זה נחמד ופיקנטי להכניס קצת פלפל נגד יריבות, אבל שיתקשר למצב ולסטטוס שלנו
Reference URL's