מכבי נתניה

גירסה מלאה: אהדה נטו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אתמול בעפולה הבנתי שיש סיכוי.
וכשאני מדבר על סיכויים,לא מדבר רק על מכבי נתניה בפרט,מדבר על החיים כאן בכלל.
הקשר שלי עם אירגון האוהדים מעולם לא היה צמוד ולמרות כל סיפורי אסידון ואותם אוהדים שבחרו ב"אמת" שלו שהייתי חלק מהמחאה(היו כאלו שטענו שמימנתי אותה ושילמתי שכר לחלק מהאנשים),לא שוחחתי עם איש מאותה קבוצה מאוגוסט 15 ועד סוף עונת 15/16.
בתחילת העונה נפגשתי עם נציגי הקבוצה לפגישה קצרה שכל מטרתה לאפשר הכנסת אביזרי עידוד לאיצטדיון(כאן זה התחיל ושם זה נגמר).
אגב...זה לא מפריע לי לברך לשלום אחדים מאותה קבוצה,בדיוק כמו אחרים(במהלך המשחקים).

לעפולה(נגד נשר) הגיעו כמה עשרות אוהדים(מרביתם מהאירגון) ומכיוון שלפני כל משחק הקבוצה המארחת מעבירה כרטיסים לקבוצה האורחת(כ25) ונותרו בידי לא מעט כרטיסים,פניתי לנציגי האירגון שפגשתי באיזור הקופות והצעתי להם כרטיסים(לחסוך בעלויות ולא על חשבון המועדון כי מדובר בהזמנות של נשר).
איש מהם(למרות שפניתי לאחדים ולא בצוותא)לא הסכים לקבל הזמנה והכל בחיוך מבוייש ובאדיבות.

אכן,יש סיכוי!
קודם כל שאפו!
יחד עם זאת, לדעתי הם סרבו כדי ש״ביום פקודה״, כלומר ביום שתראה מולם כאוסידון או כשגב (לא מאמין שיום כזה יגיע), הם יוכלו להרגיש בנח למחות כנגדך.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני לא יודע על מי אתם מדברים. אבל אני מרגיש וכתבתי שיש אוירה טובה וטהורה. חשוב שנתרכז בעידוד הקבוצה ופחות באוהדים של הקבוצה היריבה.
שבת שלום ומבורכת לכולם.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(16-Sep-2016 13:36)אלון כתב: [ -> ]קודם כל שאפו!
יחד עם זאת, לדעתי הם סרבו כדי ש״ביום פקודה״, כלומר ביום שתראה מולם כאוסידון או כשגב (לא מאמין שיום כזה יגיע), הם יוכלו להרגיש בנח למחות כנגדך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצויין!
לכן אמרתי שיש סיכוי...
תכיר את גישתי ותבין,אני בעד אנשים לעומתיים,היכולת שלך להצליח היא רק בסביבה פלורליסטית שמורכבת ממגוון דעות שחושבות שונה גם שהמכנה המשותף דומה.
תצליח כשתעצור סוסים ולא כשתדחוף חמורים!
מה יש לך נגד חמורים מה ? הרי המשיח יבוא על חמור לבן חחחח

אני לא מסכים עם דברי אלון גם אני מעל 45 שנה מסרב לקבל הזמנות ויכולתי לקבל המון המון הזמנות כשנתניה היתה נתניה , לכן אני לא מסכים עם הטענה שהם לא רוצים את קרבת אייל על מנת שיום אחד ....אם אייל לא היה בסדר הייתי הראשון לומר לו והוא יודע שלעולם איני שם כפפות
אבל באמת שאני לא מבין ולא יכול לשער מי יבוא אליו בטענות על כל מה שעשה תודה רבה
Reference URL's