מכבי נתניה

גירסה מלאה: התנהגות הקהל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
חיכיתי לראות האם יעלה פוסט בעניין אבל כנראה שאם עד עכשיו לא עלה אז גם לא יעלה.
אני הייתי רוצה להתייחס למה שקרה אתמול והייתי שמח לשמוע את תגובת אייל שנאלץ גם להגיע כדי להרגיע.
אז קודם כל עובדות, גועל נפש אחד גדול וממש לא בגלל הקהל שלהם, אני כתבתי עוד בעונה שעברה שיש קומץ בקהל (רובם עד גיל 18) שמודל החיקוי שלהם זה הבבונים מטדי.
עוד לפני המשחק היה אוהד אחד שנראה שיכור/מסומם שנצמד לגדר וקילל ללא הפסקה את האוהדים שלהם ואפילו אוהדים שלנו ומנהל האבטחה לא עזרו להפסיק אותו.
אוהד אחר (מבוגר) היה לו חשוב לקרוא סתם לניר קלינגר לגדר בשביל לקלל אותו, למה? שאלה טובה.
אחרי הגול שלהם, מספר אוהדים קפצו על הגדר, למה? כנראה שאסור לקהל היריב לחגוג גול עלינו.
אחרי זה נזרק מצית על שחקן של שעריים כאשר רץ על הקו ופגע בו,השחקן המשיך לשחק והשופט לא שם לב לדעתי.
במחצית לאחר שכמה אוהדים של שעריים קיללו את ערן לוי התחילה המהומה הגדולה ושוב ביוזמת אותה חבורה שפשוט מגיעה למגרש בשביל לחפש בלאגן.
אני לא בא לייעץ פה לאייל, אבל אם הוא לא יחסל את התופעה כבר עכשיו, הוא צפוי לשלם הרבה כסף בגללם.
צודק ב100%
לא זיהיתי את כל המתפרעים במחצית, אבל זיהיתי אחד מהם. שמגיע באופן קבוע לרוב גם עם אותו ״לבוש״ (מכנס צבא וללא חולצה). זו לא הפעם הראשונה שרואים אותו במקרים האלה. לא יודע אם בעיני מצלמות, אבל לפחות אני ראיתי אותו לא פעם מתנהג לא כראוי. זה שכתב פוסט בפייסבוק ש״כעת הוא מבין שהתנהג לא נכון״ זה לא תופס לדעתי ולא צריך לתת למקרים כאלה ״כרטיס צהוב״ (אזהרה ופוסט שקרי בפייסבוק) אלא ישר כרטיס אדום (להרחיק לחודש). הוא כמובן לא היחיד. יש הרבה פראים שאתמול לא נקלטו בעיני המצלמה. אני מקווה שכל אחד שייתפס יורחק חודש במינימום
#בונים משהו חדש
(13-Sep-2016 19:18)פיליפצוק כתב: [ -> ]חיכיתי לראות האם יעלה פוסט בעניין אבל כנראה שאם עד עכשיו לא עלה אז גם לא יעלה.
אני הייתי רוצה להתייחס למה שקרה אתמול והייתי שמח לשמוע את תגובת אייל שנאלץ גם להגיע כדי להרגיע.
אז קודם כל עובדות, גועל נפש אחד גדול וממש לא בגלל הקהל שלהם, אני כתבתי עוד בעונה שעברה שיש קומץ בקהל (רובם עד גיל 18) שמודל החיקוי שלהם זה הבבונים מטדי.
עוד לפני המשחק היה אוהד אחד שנראה שיכור/מסומם שנצמד לגדר וקילל ללא הפסקה את האוהדים שלהם ואפילו אוהדים שלנו ומנהל האבטחה לא עזרו להפסיק אותו.
אוהד אחר (מבוגר) היה לו חשוב לקרוא סתם לניר קלינגר לגדר בשביל לקלל אותו, למה? שאלה טובה.
אחרי הגול שלהם, מספר אוהדים קפצו על הגדר, למה? כנראה שאסור לקהל היריב לחגוג גול עלינו.
אחרי זה נזרק מצית על שחקן של שעריים כאשר רץ על הקו ופגע בו,השחקן המשיך לשחק והשופט לא שם לב לדעתי.
במחצית לאחר שכמה אוהדים של שעריים קיללו את ערן לוי התחילה המהומה הגדולה ושוב ביוזמת אותה חבורה שפשוט מגיעה למגרש בשביל לחפש בלאגן.
אני לא בא לייעץ פה לאייל, אבל אם הוא לא יחסל את התופעה כבר עכשיו, הוא צפוי לשלם הרבה כסף בגללם.

להבנתי איל החליט לנקות ביד קשה עם המתפרעים ודרש מהם התנצלות פומבית על מעשיהם תוך הבנה שאם לא יעשו כך הם צפויים לשאת בנזקים.
טוב שאיל נוקט כך. באותם מתפרעים צריך לטפל מהרגע הראשון ולא לחכות פן התופעה תתפשט.

Sent from my iPhone using Tapatalk
התופעות האלה לא חדשות. הקומץ הזה פוגע במועדון כבר כמה שנים. ראיתי תופעות כאלה בעיקר במשחקי חוץ מול קבוצות מהמגזר.
הפרצופים אותם פרצופים כולם מכירים.
חבל שזה חוזר על עצמו.
יש גם לנו החברה היותר מבוגרים משקל פה אנחנו חייבים להקיא אותם מתוכנו בכל דרך...
חבל שהעונש הוא התנצלות פומבית ושטותית בפייסבוק..
בכל מקרה לדעתי העונשים צריכים לעלות מתקרית לתקרית -
כלומר: אוהד א' מתפרע - "התנצלות"
מחזור הבא אוהד ב' מתפרע - הוא לא יקבל עונש לכתוב התנצלות פומבית ל500 איש בקבוצה סגורה, אלא יקבל את העונש הבא בתור בחומרתו, כי העונש הראשון כבר ניתן.. אז יקבל חודש הרחקה
מחזור לאחר מכן אוהד ג' (שהיה צדיק ב-2 המחזורים הקודמים) מתפרע - הוא יקבל את העונש השלישי בתור (חודשיים הרחקה)
וככה הלאה..

לדעתי רק ככה יהיה אפשר להקטין ולמגר את תופעת החיות הנ"ל
סליחה לא הבנתי מי קבע את העונש ???
אני סתם נתתי דוגמאות לסוגי עונשים ע"מ להעביר את הרעיון שלי בצורה יותר מובנת..
והיא-
שלא כל אוהד שמתפרע יתחיל עם העונש הראשוני של התנצלות פומבית, ורק אם יחטא שוב אז העונש יחמיר, אלא שיהיה שרשרת "עונשים" לפי סדר, וכל אוהד מתפרע יתפוס את המיקום הבא בתור בשרשרת העונשים

אז האוהד עם המכנסי צבא קיבל את העונש הראשון ב"שרשרת העונשים", וזה התנצלות.
מחזור הבא והיה ומישהו אחר זורק מצית על שחקן הפועל ר"ג ונתפס - הוא לא יקבל גם את עונש ההתנצלות, אלא את עונש מס' 2 בחומרתו ב"שרשרת העונשים".

ככה זה צריך להיות לדעתי לפחות..
חטב התכוון מי קבע את העונש של ההתנצלות הפומבית בפייסבוק
בעיני תפקיד המועדון הוא לזהות את האנשים להעביר למשטרת נתניה רשימה מסודרת של כאלה שהתפרעו בעבר...
ומפה זה תפקיד המשטרה...הבעיה היא שהמשטרה לא עושה כלום...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's