מכבי נתניה

גירסה מלאה: התרשמות שלי מהמשחק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
למען הגילוי הנאות זה המשחק השני שאני רואה השנה.יצא לי קל"ב אז הסתדרתי.
מזרחי בנה הרכב טוב ומהיר וסוף סוף יש שלישית התקפה מהירה כאשר רן רול ואברגיל מתפקדים כקיצוניים וקיודה באמצע.
לויטה היה כהרגלו טוב גם ליפינה וזאן לא היו רעים.
פינאס היה בסדר ואושרי צריך לתמוך יותר בהתקפה ולהוריד משקל(באשדוד היה רזה יותר).
שליו וצליישר היו בינוניים ומטה וערן לוי עסוק בעצמו חוץ מכמה הברקות קטנות ובעיטות נייחות טובות.
אפשר לציין לטובה רק את שלישית ההתקפה וקיודה במיוחד (שחקן מהיר עם ריצה מצחיקה שמזכירה לי את גבי פקר. התמצאות טןבה ברחבה אבל חסר טכניקה).
מזרחי הרכיב את האופציה הטובה ביותר. לטעמי החילופים פגעו בקבוצה. היה צריך להוציא את לוי ולא את אברגיל או רול.
יש בעיה בכושר הגופני של הקבוצה ותזונאי לא יזיק (יותר מידי שחקנים שמנים).
והשופט גרוע לא מבין חוקה. הפנדל לרעת נתניה היה לא מוצדק הכדור היה בכיוון הפנים של ליפניה והוא רק הגן על פניו בתנועה אינסטקטיבית.
ומתי יורידו את הגדרות שחוצצים בין יציע הכבוד לשאר היציעים. מסתירים שדה ראיה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(19-Nov-2013 9:53)חזום חזום כתב: [ -> ]למען הגילוי הנאות זה המשחק השני שאני רואה השנה.יצא לי קל"ב אז הסתדרתי.
מזרחי בנה הרכב טוב ומהיר וסוף סוף יש שלישית התקפה מהירה כאשר רן רול ואברגיל מתפקדים כקיצוניים וקיודה באמצע.
שליו וצליישר היו בינוניים ומטה וערן לוי עסוק בעצמו חוץ מכמה הברקות קטנות ובעיטות נייחות טובות.
אפשר לציין לטובה רק את שלישית ההתקפה וקיודה במיוחד (שחקן מהיר עם ריצה מצחיקה שמזכירה לי את גבי פקר. התמצאות טןבה ברחבה אבל חסר טכניקה).
מזרחי הרכיב את האופציה הטובה ביותר. לטעמי החילופים פגעו בקבוצה. היה צריך להוציא את לוי ולא את אברגיל או רול.
והשופט גרוע לא מבין חוקה. הפנדל לרעת נתניה היה לא מוצדק הכדור היה בכיוון הפנים של ליפניה והוא רק הגן על פניו בתנועה אינסטקטיבית.

שחקנים שמנים ..? כלומר חוץ מבעית המשקל של ערן לוי יש עוד ..?
לגבי הכושר הגופני אני מסכים . לא נכחתי במשחק אבל זו בעייה שנראתה קודם.
ניצחנו כי ביטלנו את ראשלצ והתפוצצנו על המגרש או שפשוט לא היה יריב ..?
מי זה אושרי ???
ניצחנו כי כבשנו שער מהיר שאילץ את ראשון לצאת קדימה התוצאה לא משנה רק ה-3 נקודות .
כבר 8 פור...

מי זה אושרי ???
ניצחנו כי כבשנו שער מהיר שאילץ את ראשון לצאת קדימה התוצאה לא משנה רק ה-3 נקודות .
כבר 8 פור...
(19-Nov-2013 10:15)דוד חטב כתב: [ -> ]מי זה אושרי ???
כבר 8 פור...

מי זה אושרי ???
כבר 8 פור...

צודק הכוונה לאדיר טובול...שנראה לי שהוסיף כמה קילוגרמים...

(19-Nov-2013 9:53)חזום חזום כתב: [ -> ]למען הגילוי הנאות זה המשחק השני שאני רואה השנה.יצא לי קל"ב אז הסתדרתי.

גילוי נאות, אני ראיתי קצת יותר משחקים העונה ויש לי עם מה להשוות.
"שחקנים שמנים"? לא יודע בדיוק על מה אתה בדיוק מדבר, אין שום דבר חריג חוץ מערן לוי שאת הנושא שלו כבר טחנו.
לדעתי יוסי מזרחי מצא את ההרכב שלו ואיתו הוא צריך לרוץ מעתה ואילך.
ליאור ז'אן וליפניה הם הציוות הטוב ביותר בהגנה.
טופי מגן ימני מצוין, בטח לליגה השניה, היה טוב מאוד אתמול.
טובול כרגיל בינוני, אני כבר אמרתי שהיה אפשר אולי למצוא מגן שמאלי טוב ממנו.
צלישר זה כרגע מה שיש ועד שלא יימצא קשר אחורי טוב יותר, זה הכי טוב שיש.
שלו במשחק בינוני פלוס.
רול ואברג'ל מצויינים באגפים, מהירים, נתנו תמיכה מצויינת להתקפה.
ערן לוי זה ערן לוי, כמו בכל משחק יש את איבודי הכדור המעצבנים,ההליכה על המגרש מצד אחד ומצד שני את המסירות המדוייקות, ראיית המשחק המדהימה, הבישולים והבעיטות החזקות .
אחרון אחרון חביב, לארי קאיודה, חבל שלא התחיל את העונה עם הקבוצה, בדיוק מה שהיה חסר, הפך את הקבוצה מסטטית ואיטית בטירוף לקבוצה מהירה יותר, תנועה בלי כדור, לא נתפסים בעמדות נבדל, הכל זורם בצורה יותר טובה. רק שימשיך ככה.
צלישר היה בסדר גמור אתמול. השער השני הגיע מחילוץ טוב שלו ומסירה מהירה קדימה.
אתמול הוכח שבנתניה השנה אין תחליף למהירות והרצון של החברה הצעירים בלי לפגוע במאומה בשרוקי וקובי חסן והראיון עם רן רול אחרי המשחק אומר הכל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מעבר לנצחון המרשים חייבים להגיד את האמת - שנים לא ראיתי יריב כל כך חלש כמו ראשון. לא האמנתי שקבוצה של אייל לחמן יכולה להראות כל כך אפאטית ולחלק לנו כל כך הרבה מתנות.
מעבר לזה, 20 דקות מצוינות בפתיחה ועוד 20 במחצית השנייה גמרו את המשחק. בשאר הזמן התמסרנו בעיקר לרוחב....
מבחינתי, הטובים במשחק היו (בסדר הזה) : טופי, קאיודה וצלישר.
טופי כהרגלו רץ ללא הפסקה, עוזר בהגנה ותומך בהתקפה. באמת שאני לא מצליח להבין את מתנגדיו.
קאיודה מוסיף לנו מהירות ומסתבר שגם נוכחות ברחבה יש לו, מצד שני קצת מפוזר ונוטה לאבד כדורים מיותרים אבל זה משהו שאפשר לתקן.
וצלישר שבהחלט היה טוב אתמול. שיחק בצורה אחראית, תיקל ,חילץ והיה בהחלט חיובי. את הקטע ההתקפי חייב לשפר אבל לדעתי צריך לתת לו את הגב כי יש לו נתונים טובים.
לגבי זאן -המשחק הזה הוא לא מדד לכלום כי ראשון נראתה כמו כלום. אני עדיין חושב שבינואר השינוי הראשון צריך להיות בקישור האחורי ואין לי בעייה שיגיע קשר טוב על חשבונו של זאן.
אם תרשה לי, חזום חזום, פינאס היה מצויין. הוא שחקן ברמה של ליגת על, רק חבל שיש לו מומנטים של רפיון בהגנה, שעלולים לעלות ביוקר, כמו במשחק נגד נצרת עלית. את ערן לוי, במשחקים קודמים, ראיתי מאוד לחוץ להבקיע את שערו השני. עתה הוא היה הרבה יותר רגוע, והנה דוקא עכשיו זה בא.
אם תרשה לי, חזום חזום, פינאס היה מצויין. הוא שחקן ברמה של ליגת על, רק חבל שיש לו מומנטים של רפיון בהגנה, שעלולים לעלות ביוקר, כמו במשחק נגד נצרת עלית. את ערן לוי, במשחקים קודמים, ראיתי מאוד לחוץ להבקיע את שערו השני. עתה הוא היה הרבה יותר רגוע, והנה דוקא עכשיו זה בא.
עמודים: 1 2
Reference URL's