מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל שאלה בבקשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הודעת כאן בפוסט על בדיקה אורטופדית מקיפה שהחוזה עם בדש חתום
ואני רוצה לחזור לענין חשוב ביותר שלדעתי הרבה אוהדים לא מודעים לענין בכלל

א ) מי משלם על הבדיקה האורטופדית המקיפה ? שיכולה לכלול גם בדיקת MRI למשל ? MRI היא בדיקה יקרה מאוד של כמה אלפי שקלים ...
ב) והיה מתברר שהבדיקה כושלת משמע השחקן סוחב פציעה , האם הבדיקה משולמת ממקור אחר ?
ג) מה קורה אם האורטופד ושאר הבדיקות פרט ל MRi חיוביות שחקן חותם על חוזה ואז כמו במקרה הברזילאי שהביא יוסי מזרחי השחקן עקב משיכת הפציעה עובר בדיקת MRi ומתברר שהוא פצוע ! האם החוזה תקף ? איך לא נופלים שוב למקרים כאלה ? כל שחקן יצטרך לעבור MRi ?

תודה מראש ומקווה ומאחל שבדש בריא והכל יסתדר לטוב
ברשותך אני אענה....
מקווה שלא טועה..
יש כמה מרכזים בארץ לבדיקות ספורט מקיפות
למכבי חיפה יש כזה
בהתאחדות יש כזה
ונדמה לי גם בוינגייט.
הבדיקה ע"ח המועדון החוזה מותנה...
רעיון יפה לפתוח אשכול שאלות לאייל ולרכז את כל השאלות, הצעות ורעיונות פה
יוצא מכאן לפי דבריך דוד שזאת גם הוצאה מאוד גדולה אם המועדון משלם מדובר באלפי שקלים עשרות אלפי שקלים תכפיל לכמעט כל שחקן חדש שמוחתם ויש כאן הוצאה ענקית בלי קשר לתוצאות הבדיקה .
אולי כדאי להתנות עם השחקן בחוזה שאם הבדיקה מראה שהוא לא בריא הוא נושא את עלות הבדיקה ואם בריא המועדון ישלם כי הוא הופך לשחקן המועדון ...
תודה על התשובה דוד
(08-Sep-2016 18:42)אלדד כתב: [ -> ]רעיון יפה לפתוח אשכול שאלות לאייל ולרכז את כל השאלות, הצעות ורעיונות פה
אתה רוצה שהוא יברח מכאן? Smile
(08-Sep-2016 18:55)זאב רווח כתב: [ -> ]יוצא מכאן לפי דבריך דוד שזאת גם הוצאה מאוד גדולה אם המועדון משלם מדובר באלפי שקלים עשרות אלפי שקלים תכפיל לכמעט כל שחקן חדש שמוחתם ויש כאן הוצאה ענקית בלי קשר לתוצאות הבדיקה .
אולי כדאי להתנות עם השחקן בחוזה שאם הבדיקה מראה שהוא לא בריא הוא נושא את עלות הבדיקה ואם בריא המועדון ישלם כי הוא הופך לשחקן המועדון ...
תודה על התשובה דוד

בדיקות הם נושא יקר כל בדיקת mri היא נושא יקר לקחתי פעם את זוגבו (כוס אמא של צ'רלי) באמצע הלילה לכזו בדיקה אם אני זוכר נכון בין 1500 ל-2500 משהו בסביבה...
בדיקה מקיפה היא בערך 3000 ומע"מ אם הסכום לא השתנה אבל בדר"כ יש הסכמים עם אחד המרכזים שמוזילים קצת על עסקה כוללת....
Reference URL's