מכבי נתניה

גירסה מלאה: שוב ביום שני
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
[תמונה: 8c163495c5a3d4b0cc022853131fab28.jpg]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(06-Sep-2016 22:51)amir כתב: [ -> ][תמונה: 8c163495c5a3d4b0cc022853131fab28.jpg]

מר סגל חייב לדבר איתם...ימי שני וחמישי...גם אנחנו רוצים ימי שישי...הרבה יותר נוח...סגל חייב לנסות לשכנע את המנהלת
אפשר אולי שבת?
רק אם זה פיקוח נפש אריאל...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
צריך גם את המשחק הזה לנצח גם 0-1 קטן יספק אותי
חבל על האנרגיות, מכבי נתניה זאת "ההצגה הכי טובה" בליגה הלאומית והמשחק המרכזי נקבע לימי שני.
זה מה שמנחה אותם, כל השאר בבל"ת
שיחנקו עם הימי שני האלה. את הילדים אי אפשר להביא, בטח למשחקי חוץ. החיילים מנודים והבוגרים יצטרכו לעשות שמיניות באויר כדי לצאת מוקדם מהעבודה ולעמוד בפקקים בדרך למשחקים.
העיקר שלטוטו יהיה עוד יום שאפשר יהיה להמר בו, אבל האוהדים שהם אמורים להיות הדבר העיקרי במשחק הזה, את מי הם מעניינים...?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-Sep-2016 9:30)אלון כתב: [ -> ]שיחנקו עם הימי שני האלה. את הילדים אי אפשר להביא, בטח למשחקי חוץ. החיילים מנודים והבוגרים יצטרכו לעשות שמיניות באויר כדי לצאת מוקדם מהעבודה ולעמוד בפקקים בדרך למשחקים.
העיקר שלטוטו יהיה עוד יום שאפשר יהיה להמר בו, אבל האוהדים שהם אמורים להיות הדבר העיקרי במשחק הזה, את מי הם מעניינים...?

Sent from my iPhone using Tapatalk
חכו יש גם יותר גרוע את המחזור השישי אנחנו פותחים נגד הפועל ים ביום חמישי ב7 בערב.

בקיצור עד המחזור ה7 לפחות אין משחקים ביום שישי רק שני וחמישי.

כשמשחק בשידור כמשחק מרכזי- אין מה לעשות. לצערי גם משחק אחד לא בשידור והוא בכל זאת ביום שני.
לא לעניין. אפשר קצת להתחשב אבל השאלה אם במנהלת מבינים את הסוגיה כי אולי הם חושבים שזה פרס לשחק בתקופה הזו בשנה בשני בערב(כך האמת שאני רואה את זה באופן אישי אבל אני לא חייל ואני עדיין לא מגיע עם ילדים למגרש).
שני או שישי טובים/לא טובים ונוחים/לא נוחים לאוהדים בחלוקה לא חד חד ערכית ובכנות מלאה אין לי מושג וחצי מושג איזה נוח ומביא יותר קהל למשחקי חוץ(ובעיקר למשחקי בית).
בשלב זה אין לנו מה לעשות(בטח ובטח לקראת המשחק הקרוב ואולי גם זה שאחריו).
לגבי ההמשך,תעשה פניה מסודרת ומנומקת על מנת לאפשר לחובבי המשחקים בשישי ובשני להנות מהיום החביב עליהם בחלקים שווים(או על פי החלוקה ההוגנת 5/3).
עמודים: 1 2 3
Reference URL's