מכבי נתניה

גירסה מלאה: אני אופטימי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אמנם יצאתי מהאצטדיון כמו כולם מבואס והרגשת פיספוס אבל הקהל ימשיך לתת גב והנצחונות יגיעו.
אנחנו צריכים להשלים שנשחק ברוב הליגה מול קבוצות מסתגרות שיעשו הכל כדי להפריע .
חייבים לשפר את משחק האגפים רק כך אפשר לפרוץ קבוצות מסתגרות.
כחלון לא הורגש. לואיסה ניסה. ערן ודיא( שפך מנוע דקה 60 היה צריך לצאת) יושבים על אותה משבצת ולפעמים הפריעו זה לזה.
אביב אברהם פתח ולא הצדיק את הקרדיט .רוב המשחק נעלם.
קוגבניה לא משפיע על המשחק במיוחד במשחקים כאילו חייב לעזור באגפים(הוא יותר קיצוני מאשר חלוץ 9).
לעלי מוחמד יש ראית משחק טובה נקבל ממנו בעתיד תמורה.
לפעמים במשחקים כאילו אולי מיותר לשחק עם אוליסק ועלי ביחד(למרות ששניהם מהיותר טובים).
הבלם ורציץ נותן שקט ועושה את העבודה.
לא לנסות בכח להיכנס מהאמצע.
בקיצור אגפים אגפים ושרועי דיין יסיר חלודה וישתפר.
אין אופציות חילוף התקפיות.
ולמרות הכל אופטימי
ושאפו ענק לקהל. כיף לראות משחק חוץ עם כמות מכובדת.

Sent from my A0001 using Tapatalk
לא יודע מה איתכם- המשחק הזה מלבד התוצאה היה מושלם בעיני.
אני לא יודע כמה הפועל פ״ת היתה חסרה היום אבל תרשו לי להמר שלא ישבו שם בחוץ תותחי על.
העליונות שלנו על הליגה אם כך נראה משחק חוץ מול אחת הבודדות שכן יכולה לראות עצמה מועמדת לעליה- אמורה להיות מוחלטת!
חושב שהתמודדנו יפה מול הבונקר. הגענו למספיק מצבים כדי לנצח את המשחק. לדעתי ערן לוי לא יחמיץ כל יום את המצבים שהיו לו היום.
יהיה בסדר!

ומילה לגבי קוגבנייה שאני חש שמצאו כאן איזה מישהו להתלבש עליו. הבחור היום החמיץ החמצה גדולה(זה הוא בעט למשקוף? וגם דרך על הכדור ברגע לא נכון)- אבל סידר 2-3 מצבים לגולים בטוחים.
לבחור יש עליונות פיזית בלתי רגילה והוא לדעתי הולך לשחק אותה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ועוד מילה-
רואים קבוצה מאומנת!
חסר פה, חסר שם, הגנה לא בטון, קצת איבדו את הראש בסוף...
אבל אי אפשר להגיד שלא רואים קבוצה! שלוחצת, שרוצה, שעובדת, שרצה.
לדעתי כדור אחד כמה סמטימטרים למטה ואנחנו מדברים עכשיו אחרי קונצרט.

החיובי: עלי שחקן, אולסק לא רע, ערן טוב כמו תמיד, דיא , חייב לשחק פשוט יותר ולשחרר כדורים בזמן, להגנה לא היתה עבודה אז קשה לתת ציון , דבר אחד בולט אצל כחלון , חשבתי שנגמל מהתנועה שהוא מפנה את התחת לשחקן שמתרוממם לכדור במקום לקפוץ איתו , וזה כמעט עלה לנו בגול.
רואים שיש מאמן וצוות מקצועי טוב , הקבוצה נראתה בכושר מציין .
אכן סיכום נכון במשחקים מול קבוצה שסוגרת עם 10 שחקנים ברחבה חייבים לפתוח דרך האגפים ולא עשינו את זה חייבים הרבה סבלנות בהתקפה והיה לנו את זה רק במחצית הראשונה בשניה לא ראינו כלום.

איך לא התגעגעתי לליגה המסריחה הזאת קבוצה ביתית מול הקהל שלה משחק בית ראשון והחלוץ שלה משחק בלם כל הקבוצה בבונקר ב16 מהדקה ה10 לא מנסים לעבור את החצי אולי איזה מתפרצת בסוף, קשה זה הולך להיות השנה ומינוס 8 הזה לא מוסיף כלום.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
לא הייתי במשחק ראיתי אותו בטלויזיה
לדעתי רק חוסר מזל מנע מאתנו נצחון
אני שמחתי לראות את הקבוצה משחקת טוב
אני אופטימי
סיכמתם נכון.
הקבוצה נראית מאומנת והקבוצה שיחקה טוב. חוסר הניסיון של קוגבינה וחוסר האוויר של דיא וערן פגעו בנו. בלי המינוס תשע עם עוד שחקן התקפה טוב מאמין שהיינו עולים די בקלות.

בזבוזי זמן מטורפים חייבים פשוט לרוץ לשים את הכדור על קו ה5 של השוער מהדקה הראשונה וללחוץ על השופט תמיד על בזבוזי הזמן והקהל חייב לשרוק בוז ולהלחיץ
קוגביינה חלש מאוד עושה טובה שהוא רץ צריך לשחרר אותו פשוט לא מתאים ברמה
עלי שחקן ברמה מאוד דומיננטי וצריך לשחק יותר למעלה ממנו יוצאים דברים טובים
דיע צריך לשחק חלוץ להיות תמיד באזור הרחבה
בהגנה אנחנו יכולים להסתפק בבלם אחד ולשחק 3-5-2 ולהיות עם יתרון מספרי באגפים
והיה חסר מאוד נוכחות ברחבה חייב להיות בכל התקפה לפחות 3 שחקנים שלנו ברחבת היריב
לא יודע ... אני יצאתי מתוסכל מהמשחק הזה , הזכיר לי את המחצית הראשונה נגד הרצליה, ובכלל את השנה שעברה רק שהפעם לא ספגנו. לא רואה מי נותן גול בקבוצה הזו . ערן וסבע קצת שכונתיים, מנסים לבד יותר מידי, אין משחק אגפים . לא ברור לי למה ההתעקשות לשחק עם שניהם באמצע. אני עדיין בדעה שסבע במיטבו כשהוא באגף וערן מתחת לחלוץ .
הקישור שלנו טוב , ההגנה נראתה בסדר אבל ההתקפה פשוט חושך בשלב מסוים אפילו הפסקתי לקום בהתקפות , פשוט כבר לא מאמין שיקרה משהו.
אני יודע שפופולרי להגיד אני אופטימי ! הקבוצה תתחבר , קוגבנייה בסוף יצליח וכו. קחו דעת מיעוט - בלי שחקן התקפה אחר , מישהו דומיננטי שלא יתבלבל ברגליים סטייל דידייה, לא נגיע רחוק.

(22-Aug-2016 23:29)טל.מ כתב: [ -> ]לא יודע ... אני יצאתי מתוסכל מהמשחק הזה , הזכיר לי את המחצית הראשונה נגד הרצליה, ובכלל את השנה שעברה רק שהפעם לא ספגנו. לא רואה מי נותן גול בקבוצה הזו . ערן וסבע קצת שכונתיים, מנסים לבד יותר מידי, אין משחק אגפים . לא ברור לי למה ההתעקשות לשחק עם שניהם באמצע. אני עדיין בדעה שסבע במיטבו כשהוא באגף וערן מתחת לחלוץ .
הקישור שלנו טוב , ההגנה נראתה בסדר אבל ההתקפה פשוט חושך בשלב מסוים אפילו הפסקתי לקום בהתקפות , פשוט כבר לא מאמין שיקרה משהו.
אני יודע שפופולרי להגיד אני אופטימי ! הקבוצה תתחבר , קוגבנייה בסוף יצליח וכו. קחו דעת מיעוט - בלי שחקן התקפה אחר , מישהו דומיננטי שלא יתבלבל ברגליים סטייל דידייה, לא נגיע רחוק.

בהחלט משחק מתסכל.
אני כן מאמין בשחקנים שיש לנו בסגל.
ובעיקר מהקישור ומעלה

(22-Aug-2016 23:29)טל.מ כתב: [ -> ]לא יודע ... אני יצאתי מתוסכל מהמשחק הזה , הזכיר לי את המחצית הראשונה נגד הרצליה, ובכלל את השנה שעברה רק שהפעם לא ספגנו. לא רואה מי נותן גול בקבוצה הזו . ערן וסבע קצת שכונתיים, מנסים לבד יותר מידי, אין משחק אגפים . לא ברור לי למה ההתעקשות לשחק עם שניהם באמצע. אני עדיין בדעה שסבע במיטבו כשהוא באגף וערן מתחת לחלוץ .

עוד שנה החלה ושוב הפסימיות שלך...
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's