מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם החלוץ רועי דיין סגר בקבוצה ? איך הוא ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מי יכול לתת פרטים על החלוצים חוץ מאגבינה ? רועי דיין כבר חתם ? איך הוא ?
לאן נעלם בוארון של תחילת העונה שעברה ?
מי מהנוער אצלנו יכול לשחק חלוץ ? גם עונה שעברה היה לנו את ג'אברין , מה איתו ?
עומר בוארון הוא הרכש הנוצץ של הפועל רובי שפירא שאמור לתת להם דחיפה טובה קדימה.

אצלנו יש את רועי דיין- חלוץ עם משחק ראש משובח שלפני שנתיים חזר מפציעה והשאיר את מכבי פ״ת כמעט לבדו בליגת העל.
שחקן שסבל מקצת יותר מידי פציעות בשנים האחרונות ודי דעך ובעונה שעברה מיעט לשחק באשדוד(כבש 3 שערים ב 8 משחקים)- איזה עיתונאי אמר לי שנדחק הצידה באשדוד לא מסיבות מקצועיות. חלוץ שפיץ שצריך לדעת להפעיל.

ניר עזריה שחקן צעיר שאני אישית מאוד התרשמתי ממנו ומאוד מאמין בו. מאוד מקווה שיקבל הזדמנויות ויוכיח את עצמו.

על ניסן דנון החלוץ שהגיע אלינו מכפר קאסם(למרות שנראה לי שהוא שיחק שם כקשר) שמעתי הרבה הכפשות אבל הוא נכנס מחליף נגד הרצליה והיה נראה לי לא רע בכלל. בנוי טוב. הטריד את הגנת הרצליה וכחלוץ סגל יכול לתרום.

יכול להיות שהפציעה של שון ויסמן כן מצריכה חלוץ נוסף שיספק שערים כי כרגע נראה שחוץ מרועי דיין וערן לוי אני לא רואה שחקנים שאפשר להגיד עליהם שהם בטוח יספקו את הסחורה וגם אצל רועי דיין זה תלוי בחיבור שלו לקבוצה.
כמובן שדיא יכול לתת מספרים יפים. וקוגבנייה עושה עלי רושם טוב(למרות הזלזול בו של חלק מהאוהדים והשמועות שאולי יחתך),
ואולי אחד הצעירים יפתיע,
הפוטנציאל קיים אבל אולי יש מקום למשהו נוסף ואני מסכים ששווה לחכות בסבלות לבינגו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אה אז יש לנו 4 חלוצים בלי שון וייסמן בנתיים ? לדעתי זה בהחלט מספיק אלא אם כן תהיה בעיה בכיבוש שערים כמו עונה שעברה .

יופי אז מה שנשאר לנו זה לשחק חזק ומתואם בהגנה , לצפות שדין גל יקבל בטחון , לתת לקבוצה להתחבר יותר ולפתוח טוב את העונה .

עידן אם אפשר בבקשה את כל הסגל עם התפקידים אודה לך מאוד
Reference URL's