מכבי נתניה

גירסה מלאה: ספונסרים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מה שבלט, לי בכל אופן, ביום שישי זה שהמדים היו ריקים משמות של ספונסרים. כקבוצה שלא סבלה בתחום הזה נראה מוזר שעד עתה עם אף גוף לא נחתם חוזה.
(14-Aug-2016 8:55)משה.ד כתב: [ -> ]מה שבלט, לי בכל אופן, ביום שישי זה שהמדים היו ריקים משמות של ספונסרים. כקבוצה שלא סבלה בתחום הזה נראה מוזר שעד עתה עם אף גוף לא נחתם חוזה.

אני מניח שזה חלק מהתהליך שעוברת הקבוצה החדשה. אם אני לא טועה, הסכם שייחתם כעת לא יעזור לקבוצה והכסף יילך לגוף שבפירוק. אם אני לא טועה, יעברו עוד שבועות אחדים עד שניתן יהיה לחתום על הסכמים עם ספונסרים.
בוקר טוב,ניתן לחתום הסכמים עם ספונסרים והכסף שיתקבל שייך למועדון מכבי נתניה החדש.
במסגרת מיתוג המועדון,נקבע תג מחיר לכל סוג של פרסום:
1.מפרסם ראשי
2.גב עליון
3.גב תחתון
4.מכנסיים
5.שלט באיצטדיון
כמו כן נקבע תג מחיר לכרטיס ישיבה ב"יהלום".
כל מפרסם/ספונסר שיחפוץ בחבילת פרסום,ישלם בהתאם ל"תג המחיר" המצרפי של חבילת הפרסום שרכש.

אני בדעה שבסופו של הליך(וגם אם חלק מהפונציאל לא ימוצא),ימצאו מפרסמים(שמרביתם אוהדי הקבוצה),שישמחו להיות חלק מהמיתוג בלי לצפות לחבילת "הכל כלול"...
אצרף לפוסט בשאלה אחרת האם עאמר מסרוואה שוחרר מהקבוצה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
הצוות המקצועי שוחח עם עאמר והציע לו למצוא קבוצה לטובת צבירת דקות משחק.
עאמר כמעט ולא שיחק בשנתיים האחרונות וגם העונה הוא לא בתמונת ההרכב.
בכל מקרה מדובר בהשאלה בלבד.

נ.ב

איש לא הבטיח שזה השחקן האחרון שיחווה שיחה דומה.
כל שנה מאז שחזר מהפציעה הקשה אני עוקב אחריו בתקווה שישחזר את היכולת שלו אבל אם גם השנה זה לא קרה אני מסופק אם כבר יקרה.
בכל מקרה אולי הוא מחפש קבוצה בחו"ל כי ראיתי שהוא בדרך למטוס [WHITE SMILING FACE]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(14-Aug-2016 11:15)אייל ס כתב: [ -> ]הצוות המקצועי שוחח עם עאמר והציע לו למצוא קבוצה לטובת צבירת דקות משחק.
עאמר כמעט ולא שיחק בשנתיים האחרונות וגם העונה הוא לא בתמונת ההרכב.
בכל מקרה מדובר בהשאלה בלבד.

נ.ב

איש לא הבטיח שזה השחקן האחרון שיחווה שיחה דומה.

אם דראפיץ מעוניין אני יכול להמליץ לו על עוד שם אחד.... (ודי לחכימא...) Wink
יש לך שוער פנוי שבוע לפני תחילת הליגה ....?
מבטיח לך שיצרפו אותי למחלקת הסקאוטינג אני אעבור על כל השמות ויספק לך שם...
קודם כל צריכה להתקבל החלטה בנושא .

ודרך אגב, מבחינתי אולי כדאי לתת צ'אנס גם לשוער השני.
לא מכיר אותו אבל שווה לנסות.
דבר ראשון תודה רבה לאייל על המפגש ביום שישי אני לא זוכר כמות כזו של ילדים בגילי עשר פלוס שהגיעו למשחקי נתניה נכון שזה היה בחינם אבל ככה מתחיל דור חדש של אוהדים היה חם היה משחק חלש אבל ביציע היה שמחה ואושר

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's